خدمات باغبانی در منزل و محل کار

ارائه خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز

انجام امور باغبانی جزئی و کلی

وقت آن رسیده که فکری به حال باغچه و فضای سبز خانه‌تان بکنید! انگور خدمات باغبانی در منزل خود را در دو بخش طراحی و اجرای فضای سبز و همین‌طور انجام امور باغبانی جزئی و کلی مانند سمپاشی، کاشت و هرس درخت، تعویض خاک، کود دهی، خاک پوشی، بیل زنی، گل کاری، چمن کاری، کاشت گیاه، تعویض گلدان، هرس علف‌های هرز و… ارائه می‌کند. با ثبت سفارش خدمات باغبانی، در کمترین زمان ممکن سفارش شما توسط بهترین متخصصین امور باغبانی انجام خواهد شد. نظارت کامل تیم پشتیبانی انگور بر انجام سفارش، ارائه‌ی خدمات کامل این حوزه و قیمت‌گذاری شفاف از مزایای این سرویس است.

طراحی و اجرای فضای سبز

چه کسی است که از خوردن یک فنجان چای تازه دم در حیاط، باغچه یا روف گاردن خانه‌اش لذت نبرد؟ اگر باغچه خانه به رسیدگی نیاز دارد و یا آپارتمان شما نوساز است و در فکر طراحی باغچه و یک فضای سبز کوچک در حیاط هستید یا اگر به دنبال یک سرویس مطمئن برای طراحی و اجرای روف گاردن بر بام خانه هستید، انگور در کنار شماست. کافی است جزئیات سفارشتان را ثبت کنید و چند دقیقه با متخصص باغبانی مشورت و صحبت کنید. متخصصین باغبانی انگور در صورت نیاز به صورت رایگان از محل شما بازدید می‌کنند. بهترین ایده‌های سبز در حیاط یا پشت‌بام خانه شما عملی خواهند شد!

خدمات ما

خدمات طراحی فضای سبز

خدمات رسیدگی به گیاهان آپارتمانی

باغبانی حیاط و محل کار

اعزام باغبان ماهر به محل شما

ما با تجربه انجام صدها سرویس باغبانی در منزل در تمام مناطق تهران و کرج این اطمینان را به شما می‌دهیم که امور باغبانی منزل شما توسط یک باغبان ماهر، مطمئن و باتجربه مورد تایید انگور انجام می‌شود. اعزام باغبان ماهر به محل شما یکی از سرویس‌های ارائه شده توسط انگور است. متخصصین باغبانی انگور با حضور در محل شما و مشاهده‌ی مکان مورد نظر به شما مشاوره خواهند داد.

گل کاری، چمن کاری، تعویض خاک و خدمات دیگر

فرقی نمی‌کند میخواهید برای باغچه کوچک‌تان خدمات گل کاری، چمن کاری، تعویض خاک، کود دهی یا کاشت و هرس درخت دریافت کنید یا برای طراحی یک باغ یا فضای سبز بزرگ به مشورت نیاز دارید. متخصصین باغبانی و فضای سبز انگور در کارشان حرفه‌ای هستند و متناسب با بودجه و فضایی که در اختیار دارید، بهترین راهنمایی‌ها را برای شما خواهند داشت.

گیاهان مناسب روف گاردن

گیاهان مناسب فضای داخلی

گیاهان مناسب تراس و بالکن