ارسال گل به بلژیک

 

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به بلژیک بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور بلژیک شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر و یا قیمت مناسب تر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به بلژیک)

برای تحویل امروز با ما تماس بگیرید 

Send Gifts To Belgium

ارسال گل و هدیه به بلژیک

  امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به بلژیک

  تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به بلژیک را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

   

  راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور بلژیک

  شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به بلژیک ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور بلژیک را به شما اعلام خواهند کرد.

   

   

  ارسال گل به ایران   | خرید گل و گیاه 

  راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور بلژیک

  ارسال گل به بلژیک از کدام کشور انجام میشود ؟

  با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور مستقر در بلژیک سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

  آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به بلژیک !!

  گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

  چگونه سفارش خود را برای بلژیک پیگیری کنیم !!

  بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

  ارسال گل و هدیه به بلژیک برای امروز امکان پذیر هست !!

  بله شما می توانید هم اکنون وارد سایت انگور شوید و نمونه های ارسال برای امروز رو انتخاب کنید به همین راحتی ثبت سفارش کنید