ارسال گل و هدیه به کانادا (تحویل گل در سراسر کانادا)

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به کانادا بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور کانادا شریک باشند.

Send Flower and Gift to Canada from Iran

ارسال گل و هدیه به کانادا
ارسال به سراسر کانادا
  • ارسال به سراسر کانادا
  • ارسال به ونکوور کانادا

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به کانادا

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به کانادا را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

 

ارسال گل به شهرها و ایالت های کانادا

 

راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور کانادا

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به کانادا ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور کانادا را به شما اعلام خواهند کرد.

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کانادا Canada

 

ارسال گل به کشور کانادا از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی (به شکل دسته گل ، باکس گل و …) قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خود انجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود یا خراپ هنگام ارسال به کانادا !!

 گلفروشی فرامرزی آنلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای کانادا پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

شماره های تماس انگور جهت ارسال و سفارش گل به کاندا

شماره تماس ایران 09026637172 |  09104198492     شماره تماس بین المللی |00447582307123

ارسال گل به سایر کشورها