ارسال گل و هدیه به چین china

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به چین بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور چین شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر و یا قیمت مناسب تر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به چین )

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به چین 

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به چین را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

لیست راهایی پرداختی برای ارسال گل به چین

پرداخت از طریق پی پال ، کارت های عضوشتاب ایران ،  کارت های بانکی بین المللی

ارزهای قابل پرداخت برای خرید گل در چین

دلار ، پوند ، ریال (ایران) ، لیره ، بیت کوین ، پزو ،یورو ، دینار و …

ارسال گل به شهرهای چین

ارسال گل طبیعی به تمامی شهرهای کشور چین کلمات کلیدی برای ارسال گل به چین (خرید گل در چین ، ارسال گل به کشور چین  ، راهنمای خرید گل و هدیه در چین ، گل طبیعی و مصنوعی در کشور چین ، خرید باکس گل در بریتانیا ، سفارش دسته گل در چین ، تاج گل تسلیت و تبریک برای چین ، گل ارزان در چین ، سفارش گل VIP  و لاکچری در کشور چین ، ارسال فوری گل به چین )

راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور چین

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به چین ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور چین  را به شما اعلام خواهند کرد.

 

پشیبانی 24 ساعته انگور 

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور چین

 

ارسال گل به چین از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگورمستقر در چین سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به چین !!

گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای چین پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

 

ارسال گل به سایر کشورها