تحویل امروز

باکس گل حرف M

530,000 تومان

معنی گل داوودی چیست؟

 

در مطالب بالا معانی و نمادهایی که این گل در کشور های مختلف دارد صحبت کردیم. در واقع می‌توانید گل داوودی را گیاه امید و مثبت اندیشی خطاب کنید. رنگ سفید در این گل نماد صلح و وفاداری است و پیام شادی است. هسته زرد رنگ آن نماد رشد و خورشید است. در گلهایی که برگ های قرمز دارند نماد شور و ایثار و عشق های شورانگیز است.

اگر از آن دسته از افراد با سلیقه هستید که به هر جایی قدم می‌گذارند تحول و زیبایی را با خود به ارمغان می‌آورند. پس دسته گل داوودی یکی از دوستان شما خواهد بود. نگهداری این گلها در محل کارتان به شما انگیزه و روحیه می‌بخشد و نگاه کردن به آنها می‌تواند خستگی را از ذهن پر مشغله شما پاک کند. با خرید دسته گل داوودی و استفاده آن در اتاقتان هیچگاه تنها نخواهید بود. علاوه بر زیبایی، روح زندگی را به اتاق شما می‌بخشد. به خوبی به آنها توجه کنید با شما سخن می‌گویند.

زندگی آنقدر ها هم که می‌گویند طولانی نیست، در میان تمام مشغله ها و سرگرمی هایی که دارید با خرید اینترنتی دسته گل داوودی می‌توانید کسی را که دوستش دارید غافلگیر کنید. قرن هاست زیباترین شکل ابراز محبت و جذاب ترین کادو محبت آمیز، گل دادن است. پس چه گلی بهتر از گل های امید و زندگی داوودی؟!

خرید اینترنتی دسته گل داوودی

پس از بیان مطالب بالا مطمئنا شما هم به این گلها علاقه مند شدید.  با سفارش اینترنتی گل داوودی از وب سایت انگور در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و بدون به دردسر انداختن خودتان در هرکجا که هستید خرید گل داوودی خود را انجام دهید. با سفارش اینترنتی حتی می‌توانید برای کسانی که دوست دارید گل ارسال کنید. اگر توانایی تحویل حضوری گل را ندارید یا اگر می‌خواهید به کسی که خارج از شهرشماست گل هدیه بدهید، با ثبت سفارش خود در انگور به راحتی به هدف خود برسید وبا محبت دنیا را زیباتر کنید. آرزوی زندگی پر از امید و نشاط مثل گل داوودی سفید را برای شما داریم.