ارسال گل به مالزی

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به مالزی بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور مالزی شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر و یا قیمت مناسب تر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به مالزی )  

 

  Send Gifts To Malaysia

 

ارسال گل و هدیه به مالزی

  امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به مالزی

  تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به مالزی را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.  

  راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور مالزی

  شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به مالزی ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور مالزی را به شما اعلام خواهند کرد.     ارسال گل به ایران   | خرید گل و گیاه 

  راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور مالزی

   

   

  ارسال گل به مالزی از کدام کشور انجام میشود ؟

  با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور مستقر در مالزی سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

  آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به مالزی !!

  گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

  چگونه سفارش خود را برای مالزی پیگیری کنیم !!

  بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

  ارسال گل و هدیه به مالزی برای امروز امکان پذیر هست !!

  بله شما می توانید هم اکنون وارد سایت انگور شوید و نمونه های ارسال برای امروز رو انتخاب کنید به همین راحتی ثبت سفارش کنید