ارسال گل و هدیه به نروژ (تحویل گل در سراسر نروژ)

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به نروژ بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور نروژ شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر و یا قیمت مناسب تر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به نروژ)

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به نروژ

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به نروژ را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

لیست راهایی پرداختی برای ارسال گل به نروژ

پرداخت از طریق پی پال ، کارت های عضوشتاب ایران ،  کارت های بانکی بین المللی

ارزهای قابل پرداخت برای خرید گل در نروژ

دلار ، پوند ، ریال (ایران) ، لیره ، بیت کوین ، پزو ،یورو ، دینار و …

راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور نروژ

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به نروژ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور نروژ را به شما اعلام خواهند کرد.

 

پشیبانی 24 ساعته انگور 

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور نروژ

 

ارسال گل به نروژ از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگورمستقر در نروژ سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به نروژ !!

گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای نروژ پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

 

 

ارسال گل به سایر کشورها