ارسال گل به پاکستان Pakistan

 

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به پاکستان بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور پاکستان شریک باشند.

در حال حاضر خدمات ارسال گل به پاکستان امکان پذیر نمی‌باشد.

برای تحویل امروز با ما تماس بگیرید 

Send Gifts To Pakistan

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به پاکستان

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به پاکستان را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

 

راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور پاکستان

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به پاکستان ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور پاکستان را به شما اعلام خواهند کرد.

 

 

ارسال گل به ایران   | خرید گل و گیاه 

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور پاکستان

ارسال گل به پاکستان از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور مستقر در پاکستان سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به پاکستان !!

گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای پاکستان پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

ارسال گل و هدیه به پاکستان برای امروز امکان پذیر هست !!

بله شما می توانید هم اکنون وارد سایت انگور شوید و نمونه های ارسال برای امروز رو انتخاب کنید به همین راحتی ثبت سفارش کنید