ارسال گل به پرتغال

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به پرتغال بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور پرتغال شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر و یا قیمت مناسب تر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به پرتغال)

  Send Gifts To Portugal

ارسال گل و هدیه به پرتغال

  امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به پرتغال

  تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به پرتغال را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.  

  راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور پرتغال

  شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به پرتغال ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور پرتغال را به شما اعلام خواهند کرد.     ارسال گل به ایران   | خرید گل و گیاه 

  راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور پرتغال

   

   

  ارسال گل به پرتغال از کدام کشور انجام میشود ؟

  با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور مستقر در پرتغال سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

  آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به پرتغال !!

  گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

  چگونه سفارش خود را برای پرتغال پیگیری کنیم !!

  بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

  ارسال گل و هدیه به پرتغال برای امروز امکان پذیر هست !!

  بله شما می توانید هم اکنون وارد سایت انگور شوید و نمونه های ارسال برای امروز رو انتخاب کنید به همین راحتی ثبت سفارش کنید