ارسال گل و هدیه به عربستان (تحویل در سراسر عربستان )

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند گل یا هدیه  انتخابی خود را به عربستان بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور عربستان شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به عربستان )

Send Flower and Gift to Saudi Arabia from Iran

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به عربستان

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به عربستان را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

لیست راهایی پرداختی برای ارسال گل به عربستان

پرداخت از طریق پی پال ، کارت های عضوشتاب ایران ،  کارت های بانکی بین المللی

ارزهای قابل پرداخت برای خرید گل در عربستان

دلار ، پوند ، ریال (ایران) ، لیره ، بیت کوین ، پزو ،یورو ، دینار و … ارسال گل به عربستان

ارسال گل به شهرهای عربستان

راهنمایی خرید و ارسال گل 

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به کشور عربستان ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور عربستان را به شما اعلام خواهند کرد.

ارسال گل و هدیه در عربستان

شما همچنان کنار گل می توانید هدیه انتخابی خود را به کشور عربستان ارسال کنید البته توجه داشته هنگام ارسال گل یه هدیه به عربستان ممکن هست گل و هدیه باهم تحویل داده نشود به خاطر از دو مکان متخلف توسط تیم انگور ارسال میشود درصورتی که هدیه مورد نظر خود را داخل سایت پیدا نکردین از طریق واتس آپ انگور می توانید با ما در ارتباط باشید     ارسال گل به ایران   | خرید گل و گیاه   | ارسال گل به خارج

 

پشیبانی 24 ساعته انگور 

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور عربستان

 

ارسال گل به عربستان از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور مستقر در اروپا سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به عربستان !!

گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای عربستان پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.