ارسال گل به سنگاپور Singapore

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به سنگاپور بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور سنگاپور شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر و یا قیمت مناسب تر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به سنگاپور)

 

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به سنگاپور 

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به سنگاپور را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

 

 

راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور سنگاپور 

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به سنگاپور ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور سنگاپور را به شما اعلام خواهند کرد.

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور سنگاپور

 

ارسال گل به سنگاپور از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور مستقر در خارج از ایران سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به سنگاپور !!

گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای سنگاپور پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.