درباره ما - انگور

مجموعه گل و گیاه انگور

انگور، جاییست که هر گل یک داستان دارد و هر خرید یک تجربه است. ما با افتخار این سفر زیبا را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

انگور (شرکت آفرینش های هنری انگور)، یک سفر آغاز شده (1397 / 2018) از دل جوانانی پر از رویاها و ایده‌های بزرگ در عرصه کامپیوتر و هنر است. این گروه کوچک با شور و اشتیاق، ابتدا بازار گل و گیاه آنلاین خود را در قلب شهر ارومیه، مهد پرورش انگور، ایجاد کرد. در انگور، قصد داریم تمام تلاش خود را بکنیم تا حس خوب گل‌ها و گیاهان را به خانه شما بیاوریم. در حوزه گل آرایی سعی کرده‌ایم به روزترین طرح‌ها و ترکیب‌های متنوع را ارائه دهیم به گونه‌ای که برای هر مناسبت طرح خاص متناسب با هر سلیقه‌ای موجود کردیم. با بازارسنجی و درک نیاز مشتریان وارد حوزه گیاهان آپارتمانی شدیم. متخصصانی را در حوزه گیاه‌پزشک همراه خود کردیم تا تجربه پرورش گیاهان را برای مشتریان به یک سطح جدید از راحتی و اطمینان برسانیم.

 

پیچیده و زیبا: انتخاب نام “انگور”

چرا اسم سایت، انگور؟ چرا این نام شیرین و زیبا؟

انگور، نماد برکت، رزق، و روزی است. درخت انگور، نشانه ایزدان کشاورزی و باروری، شاخه‌های آن سمبل باروری و زندگی را در خود جای داده‌اند. نام انگور با معنای عمیق و زیبایی که در آن نهفته، به انتخاب طراحان این شرکت گره خورده و لوگوی شرکت نیز در همان سالهای شروع کار ترکیبی از نوشته “انگور” و طرح خوشه انگور (نمادی از شهر ارومیه) را به وجود آورد. در سال 1401 لوگوی انگور به صورت نویسه فارسی و انگلیسی به عنوان لوگوی شرکت در نظر گرفته شد.

 

سفری از ارومیه تا تهران و خارج از مرزها

اولین گام‌ها، با ارسال گل و گیاه از ارومیه آغاز شد. انگور، در مدت دو سال فعالیت در این زمینه، با همکاری دفتر انگلستان، موفق به ارسال محصولات به سراسر ایران و خارج از ایران شد.
شکوفایی این پرواز در دنیای گل و گیاه، انگور را به دفتر فروش و پشتیبانی در تهران منتقل کرد. از این زمان، دفتر پشتیبانی سایت و دیجیتال مارکتینگ در ارومیه ماموریت خود انجام داده و انگور با افتخار به رشد و پیشرفت خود ادامه می‌دهد.

 

داستانی از زیبایی گل‌ها و گیاهان در دنیای هوش مصنوعی

در سال 1402 با یک چالش جدید روبرو شدیم. تنوع گیاهان آپارتمانی و نحوه نگهداری آنها برای بسیاری از مشتریان ما و دوستداران گل و گیاه چالش برانگیز بود. برای اینکه بتوانیم آشنایی و پرورش گل و گیاه را برای همه راحت‌تر کنیم، اپلیکیشن تشخیص گل و گیاه آپارتمانی را در فاز 1 با هوش مصنوعی راه‌اندازی کردیم. در این برنامه در هر کجا و دورهمی که باشید و از یک گیاه خوشتان بیاید ولی اسم آن را ندانید، کافیست با برنامه تشخیص گیاه انگور یک عکس از آن بگیرید و منتظر باشید تحلیل‌های هوش مصنوعی تمام شود. همراه با شناسایی گیاه، شرایط نگهداری و سوالات متداول در مورد آن گیاه برای شما نمایش داده می‌شود.
حدود 400 گل و گیاه را وارد دیتابیس این اپلیکیشن کرده‌ایم. در فاز بعدی انواع کاکتوسها و گیاهان دارویی را وارد خواهیم کرد.
این برنامه را به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار دادیم تا دوستداران گل و گیاه را بیشتر و بیشتر کنیم. گیاه‌پزشکان متخصص پاسخگوی سوالات کاربران در زمینه نگهداری و مشکلات گیاهان می‌باشند.

 

اینجا سعی کردیم درباره خودمون همه چیز رو بگیم، اگر هنوز سوالی دارید، با خوشحالی پاسخ میدیم.

       تعداد کارکنان مجموعه انگور 

تعداد کارکنان (مستقیم) 13 نفر،  (غیر مستقیم) 24 نفر

اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

ایمیل: info{@}anguor.com

شماره تلفن تماس با انگور : 02191015393    | 09129847172

شماره واتس آپ: 09026637172

نام شرکت رسمی : آفرینش های هنری انگور

درباره ما - انگورلطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد. برخی از ایده‌های کنونی وب‌سایت انگور، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.