درباره ما - انگورمجموعه گل و گیاه انگور

سایت انگور به شما عزیزان کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید

انگور (شرکت آفرینش های هنری انگور) فعالیت خود را با گروه کوچکی از متخصصان جوان در رشته کامپیوتر و هنر آغاز نمود، همچنین ضمن تحقیق و امکان سنجی مداوم  بازار کسب و کار آنلاین در حوزه گل و گیاه ، از تجارب ارزشمند و  همکاری نزدیک  با متخصصان گل فروشی سنتی نیز بهره لازم را کسب می نماید.

مجموعه گل و گیاه  آنلاین انگور در تلاش است بهترین خدمات خود را به ایرانیان سراسر دنیا ارائه دهد.
چنانچه در خارج از ایران هستید یا در داخل کشور زندگی می کنید، براحتی می توانید ثبت سفارش خود را انجام داده و عزیزانتان را در هر کجا که هستند خوشحال کنید.

چرا انگور؟

تیم انگور با گردآوری متخصصین حرفه گل آرایی ، با همکاری چندین گلخانه و همچنین حضور مشاوران فعال یک مجموعه بی نظیر  را  راه اندازی کرده تا بتواند با نازل ترین قیمت،  بالاترین کیفیت و بهترین انتخاب را در اختیار شما قرار دهد.

شما میتوانید قبل از خرید و یا ثبت سفارش خود با مشاوران مادر ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را متناسب با بودجه و مناسبت مورد نظرتان داشته باشد .

خرید از انگور چه مزیتی دارد؟

همراهان خانوده بزرگ انگور با انتخاب و خرید آنلاین میتوانند در زمان خود صرفه جویی کرده و بدون نیاز به مراجعه حضوری سفارش دلخواهشان  را ثبت کنند، درنظر داشته باشید امکان رویت عکس نهایی  قبل از ارسال سفارش نیز وجود دارد.

همچنین با سفارش آنلاین فاصله برای شما و عزیزانتان بی معنی بوده و شما میتوانید در هر کجا که هستید با سفارش گلی مناسب همراه لحظات مهم و احساسی  آنها باشید.

به خاطر داشته باشید با خرید و ثبت سفارش از انگور میتوانید در قرعه کشی ها با جوایزی ارزنده و امتیازهای عالی و همچنین تخفیفات ویژه مشتریان دائمی و تخفیفات مربوط به مناسبت های خاص بهره مند شوند.

       تعداد کارکنان مجموعه انگور 

تعداد کارکنان (مستقیم) 13 نفر  (غیر مستقیم) 24 نفر

اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

ایمیل: info{@}anguor.com

شماره تلفن تماس با انگور : 02191015393    | 09129847172

شماره واتس آپ: 09026637172

نام شرکت رسمی : آفرینش های هنری انگور

درباره ما - انگورلطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد. برخی از ایده‌های کنونی وب‌سایت انگور، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.