برخی مراسم همچون روز دختر از ارزش و جایگاه خاصی در جامعه ما برخوردار هستند. در این مناسبت ها برای یادبود و بزرگداشت معمولا هدیه یا گل به دختر خانم ها تقدیم می شود. طبق باور عده ای رنگ مورد علاقه دخترها صورتی می باشد، از این رو بهتر است از تم صورتی در هدایای خود استفاده کنید. خرید گل برای روز دختر را از سایت انگور تجربه کنید. ما قول می دهیم این روز را برای گل دخترها ی شما، شیرین و به یاد ماندنی کنیم.

میان این همه گل‌های عالم                   گلی خوشبوتر از دختر ندیدم

میتوانید از دسته گل، سبد گل یا باکس گل هایی با رز، لیلیوم، داوودی، لیسیانتوس، ارکیده و یا آلستر برای روز دختر استفاده کنید. دختر ها به واسطه ذات لطیف خودشان به رنگ های روشن و ملایم علاقه بیشتری دارند.

گل فروشی آنلاین انگور، پکیج های گل و هدیه را برای شما عزیزان فراهم کرده تا در چنین روز زیبایی بتوانید به دختران خود تقدیم کنید. اگر طرح شما بین محصولات ما نبود، می توانید با کارشناسان ما در واتس اپ تماس بگیرید و عکس گل خود را برای ما ارسال کنید تا گل آرایان انگور برای شما آماده کنند.

(سفارش باکس برای روز دختر ، دسته گل مناسبت برای دختر و روز دختر ، سبد گل ، گل سورپرایزی و …  ویژه مناسبت روز دختر )

تحویل امروز

باکس گل حرف M

1,290,000 تومان

باکس گل و شکلات ویژه روز دختر

من یک دخترم… هنوز هم برای شکلات جان میدهم

با خرید آنلاین باکس گل و شکلات، مزه شیرین شیطنت های دخترانه را به او هدیه دهید.

 

باکس گل و بادکنک ویژه روز دختر

من یک دخترم…. آنقدر ساده و سبک که با اوج گرفتن بادکنک، اوج می گیرم.

طرح های زیبای باکس گل به همراه بادکنک، یکی دیگر از زیباترین ترکیب ها برای خرید گل روز دختر می باشد.

جدیدترین باکس های گل حرف اول اسم با هر سبک و سلیقه ای مناسب برای روز دختر

من یک دخترم… مرا به اسم کوچکم صدا بزن.

سفارش آنلاین باکس گل با گل آرایی حرف اول اسمِ گل دخت های عزیز، از طرح های جالب و سوپرایز کننده ی این فرشته های زمینی است. با خرید گل روز دختر به آن ها بگویید که چقدر دوست داشتنی هستند. کافیست در کنار سفارش خود، متن زیبایی هم برای آن ها ارسال کنید. این متن ها در جانِ دختران حک می شود.