خرید و سفارش آنلاین گل ارکیده Orchids  | گل گلدان ارکیده | دسته گل ارکیده | باکس گل ارکیده | سبد گل ارکیده

محصولاتی که در آن ها گل ارکیده بکار رفته

تحویل امروز

باکس گل درنا

980,000 تومان

از گذشته های دور شنیده ایم که عاشقانه ها را با گل رز ابراز نموده اند. در حالی که در میان دفتر شعر من، گل ارکیده ای از تو به یادگار مانده است.

اگر میخواهید عشق خود را سورپرایز کنید و یا به مادرتان هدیه ای از جنس گل در روز مادر تقدیم کنید، ما به شما گلدان ارکیده را پیشنهاد می کنیم. گیاهان گلدانی از بهترین پیش‌کش هایی هستند که می توانند تا سالها پیام عشق شما را در خانه دل عزیزانتان سبز نگه دارند.

سفارش آنلاین گل ارکیده

گل فروشی آنلاین انگور با خدمات ارسال گل به سراسر ایران، خرید گل ارکیده را برای همه آسان کرده است. ما بهترین گونه‌های گل ارکیده را در رنگ های سفید، صورتی، بنفش، زرد برای شما فراهم آورده ایم. شما همچنین می توانید چند رنگ متفاوت از گل ارکیده را در یک گلدان سفارش دهید. برای ثبت چنین سفارشی حتما با همکاران ما در واتساپ تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

گل های ارکیده بصورت شاخه ای در دسته گل ها و باکس های گل در کنار سایر گل ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

راهنمای خرید و انتخاب گل ارکیده

اگر میخواهید یک گلدان گل ارکیده را مهمان خانه خود کنید، بهتر است از قبل جای او را در خانه آماده کنید. گیاه ارکیده به ۱۲ تا ۱۴ ساعت نور در روز نیاز دارد و زیر نور مصنوعی هم می‌تواند رشد کند. به همین دلیل بهترین جا برای آن، پشت پنجره‌های آفتاب‌گیر است. اگر میخواهید همیشه یک ارکیده خوب و خوشحال داشته باشید، سعی کنید یک گیاه بالغ را خریداری کنید. چرا که نگهداری گیاهان جوان‌تر بسیار سخت است.

 

قیمت گل ارکیده

گل ارکیده قیمت های متفاوتی دارد.  دلیل اصلی گران بودن گل ارکیده این است که یک فرد عادی نمی تواند آنها را از دانه رشد بدهد. زیرا رشد آنها دشوار است. بذرهای ارکیده بسیار ریز هستند و در طبیعت توسط باد ، هوا و آب پخش می شوند. گونه های غیر رایج ارکیده نیز قیمت‌های بالاتری دارند. ما در مجموعه خود سعی نموده‌ایم زیباترین گونه ها را با قیمت مناسب برای شما گردآوری کنیم.

 

عمر و داوم گل ارکیده

عمر گیاه ارکیده در طبیعت بسیار زیاد است. در شرایط آپارتمانی با مراقبت خوب و نگهداری منظم، یک گیاه ارکیده ممکن است بیشتر از 10 سال عمر کند. بیشتر ارکیده ها سالی یکبار شکوفا می شوند. اما اگر آنها واقعاً در محیط خود خوشحال باشند، ممکن است سالی دو بار شاهد گلدهی آن باشید. زمانی که ارکیده گل می‌دهد، معمولاً شش تا ده هفته می‌توانید از زیبایی شکوفه های آن لذت ببرید. دمای نگهداری گل ارکیده بسیار مهم است. چه در زمان گلدهی، چه در زمان‌های دیگر هر چه دمای محیط خنک‌تر باشد، عمر ارکیده نیز بیشتر می‌شود.

برای عمر بیشتر گل ارکیده باید آن را در نور مستقیم خورشید قرار ندهید. نور مستقیم باعث سوختن برگ و گل ها می‌شود. نور کم نیز موجب کاهش دوران گلدهی، ریز شدن غنچه‌ها و کاهش شادابی برگ ها می‌شود. پس از خرید گل ارکیده سعی کنید محیط مناسب را فراهم کنید تا گیاهی شاداب و زیبا داشته باشید.