خرید گل ارکیده Orchids  | سفارش آنلاین گل گلدانی ارکیده | دسته گل ارکیده | باکس گل ارکیده | سبد گل ارکیده

  تحویل فردا

  باکس گل ترحیم

  1,585,000 تومان

  محصولاتی که در آن ها گل ارکیده بکار رفته

  تحویل امروز

  گل ترحیم حلقه ای

  3,937,000 تومان
  تحویل امروز

  باکس گل ژانیا با تم زرد

  1,730,000 تومان
  تحویل فردا

  باکس گل اروپایی مکینا با رنگ جذاب

  1,466,000 تومان
  تحویل امروز

  جام گلدان برای تسلیت

  2,604,000 تومان
  تحویل فردا

  باکس گل ترحیم

  2,302,000 تومان
  تحویل فردا

  گلدان ارکیده

  3,700,000 تومان
  تحویل فردا

  باکس گل گرشین

  3,228,000 تومان
  تحویل امروز

  رز باکس ده سال باهم بودن

  4,102,000 تومان
  تحویل امروز

  باکس گل طبیعی آناشید

  1,732,000 تومان
  تحویل امروز

  تاج گل ترحیم با طرح خاص

  7,277,000 تومان
  تحویل امروز

  باکس گل ترحیم با طرح ویژه

  1,990,000 تومان
  تحویل امروز

  سبد گل VIP

  2,269,000 تومان
  تحویل امروز

  باکس گل یاسمین

  2,953,000 تومان
  تحویل امروز

  باکس گل تسلیت آرام

  2,554,000 تومان

  از گذشته های دور شنیده ایم که عاشقانه ها را با گل رز ابراز نموده اند. در حالی که در میان دفتر شعر من، گل ارکیده ای از تو به یادگار مانده است.

  اگر میخواهید عشق خود را سورپرایز کنید و یا به مادرتان هدیه ای از جنس گل در روز مادر تقدیم کنید، ما به شما گلدان ارکیده را پیشنهاد می کنیم. گیاهان گلدانی از بهترین پیش‌کش هایی هستند که می توانند تا سالها پیام عشق شما را در خانه دل عزیزانتان سبز نگه دارند.

   

  سفارش آنلاین گل ارکیده

  گل فروشی آنلاین انگور با خدمات ارسال گل به سراسر ایران، خرید گل ارکیده را برای همه آسان کرده است. ما بهترین گونه‌های گل ارکیده را در رنگ های سفید، صورتی، بنفش، زرد برای شما فراهم آورده ایم. شما همچنین می توانید چند رنگ متفاوت از گل ارکیده را در یک گلدان سفارش دهید. برای ثبت چنین سفارشی حتما با همکاران ما در واتساپ تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

  گل های ارکیده بصورت شاخه ای در دسته گل ها و باکس های گل در کنار سایر گل ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.  

  راهنمای خرید و انتخاب گل ارکیده

  اگر میخواهید یک گلدان گل ارکیده را مهمان خانه خود کنید، بهتر است از قبل جای او را در خانه آماده کنید. گیاه ارکیده به ۱۲ تا ۱۴ ساعت نور در روز نیاز دارد و زیر نور مصنوعی هم می‌تواند رشد کند. به همین دلیل بهترین جا برای آن، پشت پنجره‌های آفتاب‌گیر است. اگر میخواهید همیشه یک ارکیده خوب و خوشحال داشته باشید، سعی کنید یک گیاه بالغ را خریداری کنید. چرا که نگهداری گیاهان جوان‌تر بسیار سخت است.

   

  قیمت گل ارکیده

  گل ارکیده قیمت های متفاوتی دارد.  دلیل اصلی گران بودن گل ارکیده این است که یک فرد عادی نمی تواند آنها را از دانه رشد بدهد. زیرا رشد آنها دشوار است. بذرهای ارکیده بسیار ریز هستند و در طبیعت توسط باد ، هوا و آب پخش می شوند. گونه های غیر رایج ارکیده نیز قیمت‌های بالاتری دارند. ما در مجموعه خود سعی نموده‌ایم زیباترین گونه ها را با قیمت مناسب برای شما گردآوری کنیم.

   

  عمر و داوم گل ارکیده

  عمر گیاه ارکیده در طبیعت بسیار زیاد است. در شرایط آپارتمانی با مراقبت خوب و نگهداری منظم، یک گیاه ارکیده ممکن است بیشتر از 10 سال عمر کند. بیشتر ارکیده ها سالی یکبار شکوفا می شوند. اما اگر آنها واقعاً در محیط خود خوشحال باشند، ممکن است سالی دو بار شاهد گلدهی آن باشید. زمانی که ارکیده گل می‌دهد، معمولاً شش تا ده هفته می‌توانید از زیبایی شکوفه های آن لذت ببرید. دمای نگهداری گل ارکیده بسیار مهم است. چه در زمان گلدهی، چه در زمان‌های دیگر هر چه دمای محیط خنک‌تر باشد، عمر ارکیده نیز بیشتر می‌شود.

  برای عمر بیشتر گل ارکیده باید آن را در نور مستقیم خورشید قرار ندهید. نور مستقیم باعث سوختن برگ و گل ها می‌شود. نور کم نیز موجب کاهش دوران گلدهی، ریز شدن غنچه‌ها و کاهش شادابی برگ ها می‌شود. پس از خرید گل ارکیده سعی کنید محیط مناسب را فراهم کنید تا گیاهی شاداب و زیبا داشته باشید.

   

   

  سوالات متداول شما درباره خرید گل ارکیده:

  آیا می توانم گل ارکیده را بصورت آنلاین بخرم؟

  شما می توانید گل ارکیده را برای منزل خود سفارش دهید و یا به عنوان هدیه به دست عزیزانتان برسانید. مرکز بین المللی گل و گیاه انگور، زیباترین ارکیده‌ها را در ایران و خارج از ایران به صورت آنلاین ارائه می‌دهد. عشق را گسترش دهید و همین الان ارکیده سفارش دهید

   

  قیمت گل ارکیده چقدر است؟

  اکثر ارکیده های معمولی را می توان با قیمتی بین 500 هزار تا 3 میلیون تومان، بسته به اندازه و تنوع آنها خریداری کرد. قیمت ها بسته به کمیاب بودن و تعداد شاخه ها افزایش می یابد. ارکیده هایی که به راحتی قابل تهیه هستند با قیمت های پایین تری نسبت به گونه های کمیاب یا حتی در معرض انقراض فروخته می شوند.

   

  چه زمانی بهتر است گل ارکیده بخرم؟

  بهترین زمان برای خرید گل ارکیده زمانی است در فصل بهار است که دوره شکوفایی ارکیده آغاز می‌شود. معمولاً شش تا ده هفته می‌توانید از زیبایی شکوفه های ارکیده لذت ببرید.

   

  برای چه مناسبت هایی میتوان گل ارکیده هدیه داد؟

  ارکیده را می توان در مناسبت های مختلف برای عزیزان خود هدیه دهید. روز مادر بهترین فرصت برای هدیه دادن این گل زیبا به فرشته های مهربان است. همچنین می توانید یک گلدان ارکیده را برای تبریک تولد دوست و یا همکار، افتتاح کسب و کار جدید، سالروز ازدواج هدیه دهید. گلهای سفید ارکیده را نیز می‌توان جهت ابراز همدردی و تسلیت به کسی که عزیزی را از دست داده، تقدیم کرد.