اجاره ماشین فعلا ارائه نمی شود 

اجاره ماشین عروس کلاسیک بنز

اجاره ماشین عروس کلاسیک بنز

رنگ موجود : آبی

اجاره ماشین عروس کلاسیک شورلت

اجاره ماشین عروس کلاسیک شورلت

رنگ موجود : طوسی

اجاره ماشین عروس کلاسیک بنز

اجاره ماشین عروس کلاسیک بنز

بدون راننده موجود می باشد

اجاره ماشین عروس شورلت ایمپالا

اجاره شورلت ایمپالا 

رنگ موجود : مشکی

اجاره شورلت 1954 کروک

اجاره شورلت 1954 کروک

رنگ موجود : قرمز

اجاره ماشین عروس کلاسیک بنز

اجاره ماشین عروس کلاسیک بنز

رنگ موجود : کرم ، قرمز

اجاره س ماشین عروس کلاسیک بنز

ماشین عروس کلاسیک بنز

رنگ موجود : مشکی

اجاره خودرو شورلت پلیموت

ماشین عروس شورلت پلیموت

رنگ موجود : سفید

اجاره ماشین عروس شورلت پلیموت

ماشین عروس شورلت پلیموت

رنگ موجود : سفید

سایت انگور ارائه انواع ماشین عروس در شهرهای تهران و کرج با راننده و بدون راننده
ارائه انواع ماشین های کلاسیک برای ماشین عروس

ما مفتخریم که در این مجموعه خودروهای قدیمی با برندهای مختلف را باکیفیت فنی مناسب در اختیار داشته تا به عزیزانی که به دنبال اجاره خودرو کلاسیک بوده خدمت‌رسانی کنیم. شرکت طیف وسیعی از خودروهای کلاسیک و قدیمی را در لیست ماشین های خود موجود دارد که تنها به‌صورت باراننده اجاره داده می‌شوند. قیمت‌های درج‌شده در پایین تنها برای اجاره 15 ساعت در روز می‌باشد و بدون نیاز به چک و یا سفته اجاره داده می شوند.

قیمت گذاری ماشین های اجاره ای

عوامل مختلفی در قیمت اجاره ماشین‌های کلاسیک برای اجاره مؤثر هستند. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به مدل خودرو و مدت‌زمانی که خودرو در اختیار شما است، اشاره داشت قیمت اجاره ماشین عروس کلاسیک در بالا برای هر خودرو ذکرشده است که هزینه برای اجاره خودرو همراه با راننده و بدون گل‌آرایی می‌باشد.برخلاف اکثر شرکت‌های اجاره ماشین عروس که دارای خودروهای مدرن و به‌روز دنیا هستند ما سعی کرده‌ایم که در کنار خودروهای لوکس ، خودروهای قدیمی و کلاسیک را نیز جای دهیم.

شرایط اجاره خودرو کلاسیک برای عروس

اجاره ماشین عروس کلاسیک شامل استفاده خودرو برای 15 ساعت در روز می‌باشد.

تمامی خودرو ها با راننده اجاره داده می شوند . به همین دلیل برای اجاره خودرو قدیمی نیاز به هیچ نوع مدرکی و ودیعه نداشته و تنها با پرداخت مبلغ اجاره روزانه خودرو را رنت می‌کنید.

برای اجاره خودرو کلاسیک تنها نیازمند پرداخت هزینه اجاره بوده و نیاز به هیچ نوع مدرکی برای ضمانت ندارید

خودرو های کلاسیک نام برده شده در بالا بدون گل آرایی بوده و صورت تمایل می توانید از خدمات گل آرایی توسط گلفروشی انگور  بهره مند شوید.

به دلیل اینکه موجودی خودروهای کلاسیک محدود بوده حتما چند روز زودتر از مراسم خودرو موردنیازتان را رزرو کنید تا ما شرمنده شما عزیزان نشویم.

قیمت های درج شده برای هزینه اجاره در داخل شهر تهران می باشد در صورت اجاره ماشین برای اطراف شهر تهران و کرج باید هزینه خروجی پرداخت کرده که برای هر خودرو متغیر می باشد.

شرایط خودروهای کلاسیک برای اجاره ماشین عروس کمی متفاوت‌تر از اجاره خودروهای لوکس و مدرن برای این شب است. درواقع شما باید برای اجاره خودروهای کلاسیک، یک سری موارد و نکاتی را در نظر داشته باشید .

ماشین عروس کلاسیک علاوه بر مراسم های عروسی، در برنامه های فرمالیته و فیلم برداری نیز خدمات رسانی می کند.

اجاره ماشین لوکس قدیمی در تهران و کرج

به دلیل اینکه ماشین‌هایی همچون بنز متالیک مشکی یا یک شورلت قرمز به‌طورمعمول در کوچه و خیابان‌ها تردد ندارند همیشه برای ما جذاب بوده است، حال تصور کنید که این وسایل نقلیه خاص را با تزیینات و گل‌آرایی فوق‌العاده را برای مراسم ازدواج خود در نظر بگیرید. شاید این موضوع سبب شده که بسیاری از زوج‌های جوان این خودروهای قدیمی و کلاسیک را انتخاب کنند.

رانندگی با خودروهای کلاسیک

اما بازهم بهتر است قبل از تصمیم‌گیری نهایی برای ماشین عروس کلاسیک حتماً دراین‌باره مشورت کنید زیرا شاید جذابیت بصری این وسایل نقلیه در خیابان‌ها زیاد باشد اما باید به شرایط دیگر هم‌فکر کرد برای مثال حتماً برای مراسم، به فکر اجاره خودرو با راننده مخصوص باشید، زیرا نحوه رانندگی با این وسایل بسیار متفاوت است و پیشنهاد می‌کنیم با توجه به اینکه این ماشین‌ها قلق خاصی برای راندن دارند از یک راننده کمک بگیرید.

 

راننده اختصاصی در اجاره ماشین عروس کلاسیک

اجاره ماشین عروس با راننده

از آن جایی که خودرو های کلاسیک سال ها قبل تولید شده اند ممکن است به صورت ناگهانی در طول مراسم شما خراب شوند و مجبور به بردن خودرو به تعمیرگاه شوید. برای جلوگیری از این اتفاق ها بهتر است برای اجاره ماشین عروس به شرکت های مشغول به فعالیت در زمینه ی اجاره خودرو دارای مجوز رسمی مراجعه کنید. در این شرکت ها اجاره ماشین عروس به همراه راننده اختصاصی ارائه می شود و تمامی مسئولیت بر عهده شخص راننده خواهد بود از این رو می توانید در طول مراسم عروسی، خیالی آسوده بابت ماشین عروس داشته باشید.

کلمات کلیدی برای اجاره ماشین (اجاره ماشین در تهران بدون راننده ، اجاره ماشین بدون چک ، اجاره ماشین با راننده در تهران وکرج ، اجاره خودرو لوکس در تهران ، اجاره ماشین کلاسیک عروس در تهران و کرج ،اجاره خودرو ، اجاره خودرو ارزان در تهران کرج ، اجاره ماشین عروس با گل ارایی)