ما با افتخار خودروهای قدیمی و کلاسیک با برندهای مختلف و کیفیت فنی مناسب را در این مجموعه در اختیار علاقمندان به اجاره خودروهای کلاسیک گذاشته‌ایم. مشتریان می‌توانند با انتخاب از بین طیف وسیعی از خودروهای کلاسیک و قدیمی با راننده، از خدمات ارائه شده در شهرهای تهران و کرج استفاده کنند. لیست خودروها در ادامه آورده شده است:

اجاره ماشین عروس - انگور

اجاره ماشین عروس فولکس صورتی

رنگ موجود : صورتی
مبلغ اجاره : 7 میلیون تومان

اجاره ماشین عروس - انگور

اجاره ماشین عروس شورولت 

رنگ موجود : طوسی
مبلغ اجاره : 9 میلیون تومان

اجاره ماشین عروس - انگور

اجاره ماشین عروس شورولت سبز

رنگ موجود : سبز
مبلغ اجاره : 8 میلیون تومان

اجاره ماشین عروس - انگور

اجاره شورلت ایمپالا 

رنگ موجود : مشکی
مبلغ اجاره : 8 میلیون تومان

اجاره ماشین عروس - انگور

اجاره شورلت کروک

رنگ موجود : قرمز
مبلغ اجاره : 10 میلیون تومان

اجاره ماشین عروس - انگور

اجاره ماشین عروس فولکس سرخابی

رنگ موجود :سرخابی
مبلغ اجاره : 6 میلیون تومان

اجاره ماشین عروس کلاسیک بنز

اجاره ماشین عروس کلاسیک بنز

رنگ موجود : آبی

اجاره ماشین عروس کلاسیک شورلت

اجاره ماشین عروس کلاسیک شورلت

رنگ موجود : طوسی

اجاره ماشین عروس - انگور

اجاره موتور وسپا کلاسیک

رنگ موجود : قرمز، زرد،آبی

اجاره س ماشین عروس کلاسیک بنز

ماشین عروس کلاسیک بنز

رنگ موجود : مشکی

اجاره خودرو شورلت پلیموت

ماشین عروس شورلت پلیموت

رنگ موجود : سفید

اجاره ماشین عروس شورلت پلیموت

ماشین عروس شورلت پلیموت

رنگ موجود : سفید

 

 

شرایط اجاره خودرو کلاسیک برای عروس

شرایط اجاره خودرو کلاسیک برای ماشین عروس بسیار ساده است و شما نیازی به هیچ نوع مدرکی و ودیعه ندارید. تمام خودروها با راننده اجاره داده می‌شوند و برای اجاره خودرو کلاسیک تنها نیازمند پرداخت هزینه اجاره بوده و نیاز به هیچ نوع مدرکی برای ضمانت ندارید. این امکان برای عروس و دامادهای عزیز فراهم شده که برای ساختن فیلم و کلیپ، عکاسی، فرمالیته، لحظه ورود به تالار و باغ، مسئولیت رانندگی خودرو به صورت محدود با آقای داماد باشد.

اجاره ماشین عروس کلاسیک شامل استفاده خودرو برای 12 ساعت (از 12 ظهر تا 12 شب) در روز می‌باشد. در صورتی که مراسم تا بعد از 12 شب طول بکشد، شامل هزینه اضافه (500 هزار تومان به ازای هر ساعت) خواهد بود.

لطفا به دلیل محدودیت موجودی خودروهای کلاسیک، حداقل چند روز قبل از مراسم خود، خودرو خود را رزرو کنید تا از خدمات شرکت بهره‌مند شوید.

خودروهای کلاسیک نام برده شده در بالا بدون گل‌آرایی بوده و صورت تمایل می‌توانید از خدمات گل‌آرایی گلفروشی انگور  بهره‌مند شوید.

قیمت های درج شده برای هزینه اجاره در داخل شهر تهران می‌باشد در صورت اجاره ماشین برای اطراف شهر تهران و کرج باید هزینه خروجی پرداخت کرده که برای هر خودرو متغیر می‌باشد.

 

اجاره ماشین لوکس قدیمی در تهران و کرج

رانندگی با خودروهای کلاسیک تجربه‌ای خاص و فراموش‌نشدنی برای هر فردی است که به خودروهای قدیمی علاقه‌مند است. با اجاره خودروهای کلاسیک از این تجربه لذت ببرید و به زمانی دیگر سفر کنید. خودروهای کلاسیک مانند یک شاهکار هنری هستند که باید با دقت و آرامش رانندگی شوند تا از لذت آنها بهره‌مند شوید. رانندگی با خودروهای کلاسیک نیازمند مهارت و تجربه است که در صورت نداشتن آن، رانندگی با خودروهای کلاسیک به خطر افتاده و باعث خسارت به خودرو و خطرات جدی برای راننده و مسافران می‌شود.

به دلیل اینکه ماشین‌هایی همچون بنز متالیک مشکی یا یک شورلت قرمز به‌طورمعمول در کوچه و خیابان‌ها تردد ندارند همیشه برای ما جذاب بوده است، حال تصور کنید که این وسایل نقلیه خاص را با تزیینات و گل‌آرایی فوق‌العاده را برای مراسم ازدواج خود در نظر بگیرید. شاید این موضوع سبب شده که بسیاری از زوج‌های جوان این خودروهای قدیمی و کلاسیک را انتخاب کنند.

 

قیمت اجاره ماشینهای لوکس و کلاسیک

عوامل مختلفی در قیمت اجاره ماشین‌های کلاسیک مؤثر هستند. از مهم‌ترین این عوامل می‌توان به مدل خودرو و مدت‌زمانی که خودرو در اختیار شما است، اشاره داشت. قیمت اجاره ماشین عروس کلاسیک در بالا برای هر خودرو ذکرشده است که هزینه برای اجاره خودرو همراه با راننده و بدون گل‌آرایی می‌باشد. برخلاف اکثر شرکت‌های اجاره ماشین عروس که دارای خودروهای مدرن و به‌روز دنیا هستند ما سعی کرده‌ایم که در کنار خودروهای لوکس، خودروهای قدیمی و کلاسیک را نیز جای دهیم.

 

در هنگام رزرو خودروهای کلاسیک به این نکات حتما توجه کنید!

بهتر است قبل از تصمیم‌گیری نهایی برای رزرو ماشین عروس کلاسیک حتماً در این‌باره مشورت کنید. زیرا شاید جذابیت بصری این وسایل نقلیه در خیابان‌ها زیاد باشد اما باید به شرایط دیگر هم‌ فکر کرد. برای مثال حتماً برای مراسم، به فکر اجاره خودرو با راننده مخصوص باشید، زیرا نحوه رانندگی با این وسایل بسیار متفاوت است و پیشنهاد می‌کنیم با توجه به اینکه این ماشین‌ها قلق خاصی برای راندن دارند، از یک راننده کمک بگیرید.

 

کلمات کلیدی برای اجاره ماشین (اجاره ماشین در تهران بدون راننده، اجاره ماشین بدون چک، اجاره ماشین با راننده در تهران و کرج، اجاره خودرو لوکس در تهران، اجاره ماشین کلاسیک عروس در تهران و کرج، اجاره خودرو، اجاره خودرو ارزان در تهران کرج، اجاره ماشین عروس با گل آرایی)