از 2 روز آینده

گلدان 4 وجهی

کد انگور: 104844
378,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی صورت

کد انگور: 104808
445,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان طرح پرنسس

کد انگور: 104738
650,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی طرح خاص

کد انگور: 104735
348,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی طرح چهره

کد انگور: 104723
335,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی دست دلبر

کد انگور: 104720
377,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی طرح خاص (35 سانتی متر)

کد انگور: 104717
680,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی طرح چهره

کد انگور: 104713
390,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان فلزی قرمز( 50 سانتی متری)

کد انگور: 93629
2,830,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان فایبر گلاس طرح سنگ ( 40 سانتی متری)

کد انگور: 93624
2,830,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان فایبر گلاس طرح چوب ( 45 سانتی متری)

کد انگور: 93620
2,830,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان فایبر گلاس طرح سنگ ( 80 سانتی متری)

کد انگور: 93583
2,530,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان فایبر گلاس طرح چوب ( 75 سانتی متری)

کد انگور: 93580
2,380,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی با روکش مخملی

کد انگور: 93133
1,652,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی ساده (50 سانتی متری)

کد انگور: 93125
2,030,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی ( 70 سانتی متری)

کد انگور: 93117
2,830,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی ساده (100 سانتی متری)

کد انگور: 92982
4,280,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی ساده طوسی

کد انگور: 92978
1,120,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سفالی گوشواره دار

کد انگور: 92974
980,000 تومان
خرید
از 2 روز آینده

گلدان سرامیکی

کد انگور: 92851
1,120,000 تومان
انتخاب گزینه‌ها
خرید گلدان - انگور

مرکز گل و گیاه انگور در کنار خرید گلدان، خدماتی نظیر تعویض گلدان، تعویض خاک، کوددهی و … برای شهر تهران نیز انجام می‌دهد. در صورت تمایل میتوانید درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

انگور مرکز گل و گیاه در ایران؛ ارائه دهنده مشاوره حرفه ای در زمینه گیاهان آپارتمانی

خرید گلدان لوکس و فانتزی 

وجود گل در خانه موجب از بین رفتن هرگونه بیماری روحی به ویژه افسردگی می‌شود و در شادابی و نشاط افراد تاثیر بسزایی دارد. امروزه از نظر تمام طراحان دکوراسیون وجود حداقل یک گلدان گیاه طبیعی در خانه ضروری است. علم فنگ شویی هم به شدت به وجود عناصر گیاهی و طبیعی به شکل گلدانهای بزرگ یا کوچک در خانه تاکید دارد و معتقد است که باید زندگی روزمره هر انسانی با طبیعت گره بخورد و همچنین معتقد است چنین روشی موجب افزایش ثروت و عاطفه در خانه و محل کار می‌شود.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و آسان شدن کارها بسیاری از مشکلات انسانها در دوران قدیم کاهش یافته است اما زندگی شهری و آپارتمان نشینی با وجود مزایای فراوانی که برای راحتی انسانها دارد، مشکلات و معایبی را برای سلامتی به وجود آورده است.

از جمله این معایب، دور کردن ما از فضاهای سبز و از دست دادن حجم عظیمی از اکسیژن تولید شده توسط آنهاست. محروم بودن از عطر و بوی گل ها در گلدانهای سفالی لب حوض و باغچه های پر گل خانه های قدیمی اثرات خود را به مرور در زندگی ما گذاشته است و بهترین راه آوردن طبیعت در ابعاد کوچک به خانه هایمان است.

فرض کنید صبح که از خواب بیدار می‌شوید با منظره ای از گل ها و گیاهان سر حال رو به رو شوید، انرژی این موجودات سبز مطمئنا روحیه شما در طول روز را چندین برابر خواهند کرد و همین امر ضرورت وجود گیاهان در کنار ما را نشان می‌دهد.

توجه به نوع و سایز گلدان متناسب با گیاه، به اندازه کود، آبیاری و شرایط نگهداری مناسب آن ضروری است. در صورت خرید گلدان بزرگ تر و یا کوچکتر از اندازه گیاه، علاوه بر از بین رفتن زیبایی آن، سلامتی گیاه نیز به خطر می‌افتد.

انواع گلدان و انتخاب بهترین گلدان

گلدان سفالی :

گلدان های سفالی سنتی هستند و رنگ آنها گرم و طبیعی است. این نوع گلدان با از دست دادن آب از طریق روزنه های کوچک روی دیواره، سلامت ریشه گیاه را در صورت آبیاری زیاد حفظ می‌کند و به ریشه امکان تنفس می‌دهد. امروزه از این نوع گلدون برای تمامی دکوراسیون ها استفاده می‌شود و در مدل های متنوع، استاندارد و رنگارنگی در بازار ها و انواع فروشگاه گلدان یافت می‌شوند.

گلدان چوبی :

گلدان های چوبی به دلیل سبک خاصی که دارند حس طبیعت را به بیننده القا می‌کنند. از مزایای آنها می‌توان به سبک بودن و امکان ساخت آنها در منزل اشاره کرد. توجه داشته باشید هنگام خرید گلدون چوبی، این گلدان ها از چوب مقاوم در برابر پوسیدگی تهیه شده باشند. فروش گلدان چوبی در بازارهای سنتی و صنایع دستی بیشتر به چشم می‌خورد.

گلدان پلاستیکی :

گلدانهای پلاستیکی به دلیل تنوع رنگ بالا، مقاوت زیاد و همچنین از نظر هزینه به صرفه و سبک و راحت بودن، از محبوبیت زیادی برخوردارند. در هنگام خرید گلدان پلاستیکی حتما توجه داشته باشید که کف گلدان دارای سوراخهای زهکشی مناسب باشد تا آب به راحتی از زهکش ها عبور کند. برای درخچه های خانگی و گیاهان بزرگ، به جای گلدان های شکننده و سنگین، خرید گلدان بزرگ پلاستیکی توصیه می‌شود.

گلدان سرامیکی :

گلدانهای سرامیکی چند سال است که در خانه های ایرانیان یافت می‌شود و می‌توان گفت جدید ترین نوع گلدان برای گیاهان هستند. خرید گلدون سرامیکی لعاب دار به دلیل تنوع و زیبایی بی نظیر و هم به عنوان یک وسیله تزیینی زیبا، توجه مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. این گلدانها در برابر انجماد مقاومت زیادی دارند و در قیمت های متنوعی عرضه می‌شوند.

گلدان سنگی :

گلدانهای سنگی به دلیل زیبایی شگفت انگیز، بیشتر در فضا های باز و یا در داخل خانه های بزرگ استفاده می‌شوند. توجه داشته باشید ( قیمت گلدان ) های سنگی و وزن آن ها نسبتا زیاد است و خرید گلدون بزرگ سنگی برای داخل خانه توصیه نمی‌شود.

گلدان سیمانی :

امروزه گلدان های سیمانی بازار ویژه ای برای خود دارند، این گلدانهای بتنی تا چندین دهه عمر می‌کنند.  خرید اینترنتی گلدان سیمانی به دلیل سبک ها و طراحی های کلاسیک از محبوبیت بالایی برخوردار است. خرید گلدان های سیمانی به دلیل وزن زیاد، در ابعاد بزرگ توصیه نمی‌شود. ساخت گلدان های سیمانی در خانه نیز آسان است و می‌توان به آن شکل های مختلف و دکوراتیوی داد. توجه داشته باشید که در تولید گلدان سیمانی از آهک استفاده نشده باشد، آهک به گیاه آسیب می‌رساند.

گلدان فایبرگلس :

گلدان‌های فایبرگلاس از جمله گلدانهای محکم و با دوامی هستند که نسبت به گلدانهای پلاستیکی از تنوع رنگ و شکل بالایی برخوردارند. از جمله گلدان های فانتزی موجود در بازارها و خرید آنلاین گلدان، همین گلدان های فایبرگلاس هستند و می‌توان آینده درخشانی برای آنها در نظر گرفت.

گلدان فلزی:

 گلدان فلزی با وزن سبک و تنوع ظاهری و رنگ، یکی از پر طرفدار ترین گلدان ها در بین مشتریان گل و گیاه است. قیمت گلدان‌های فلزی بسته به نوع و ابعاد، می‌تواند کم یا زیاد باشد. گلدانهای فلزی زیر نور مستقیم آفتاب به شدت داغ می‌شوند که این مسئله می‌تواند به ریشه گیاه آسیب برساند.

گلدان هوشمند:

این گلدانها نسل جدیدی از گلدان ها هستند و تمامی نیاز های گیاهان، اعم از درجه حرارت، میزان اکسیژن، رطوبت و مواد مغذی جهت رشد گیاهان را در مواقع مناسب تنظیم می‌کنند. برای افراد مبتدی و کسانی که در نگهداری از گیاهشان مشکل دارند، این گلدان ها بسیار مناسب هستند.

 

گلدان خاص و بروز

سایت انگور اولین ارائه دهنده انواع گلدان با طرح خاص و به روز دنیا (تولید داخل و وارداتی) + امکان ساخت گلدان سفارشی (طرح و رنگ) با سلیقه مشتری

 

رنگ بندی گلدان های خالی

مشکی، قرمز، زرد، نارنجی، سبز، طوسی، آبی، بنفش، طلایی،جگری، زرشکی، صورتی،سرخابی، ارغوانی، شیری، زیتونی، فیروزه‌ای، یشمی، نیلی، قهوه‌ای، خاکی، بادامی، سفید، بژ، خاکستری، دودی، لجنی

 

راهنمای خرید آنلاین گلدان:

در زندگی پیشرفته امروزی، یکی از به صرفه ترین کارها برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه، خرید آنلاین گل آپارتمانی و گلدان است. در طبقه های بزرگترین فروشگاه گلدان در بازار نیز نمی‌توانید تنوع بالایی که از نظر سایز و جنس در فروشگاههای اینترنتی به صورت یکجا وجود دارند را تجربه کنید.

فروشگاه آنلاین انگور  این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با توجه به نیاز و سلیقه خود، بهترین گلدان با سایز و رنگ مورد نظر را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید. همچنین مشاوران و کارشناسان انگور با اطمینان خاطر از خرید اینترنتی گلدان همواره شما را در خرید گل، گیاه و گلدان مناسب و شرایط نگهداری آنها کمک و یاری خواهند کرد.

 با خرید اینترنتی گلدان از لحظات خود در کنار خانواده و گل و گیاه خود بیشتر لذت ببرید.