حتی با یک شاخه گل هم می توان دلی را گلستان کرد.

مجموعه گل و گیاه انگور به وسعت یک دنیا

کد محصول: 27495
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به قم

صدای شما: سلام علیکم خانم اقاسی. خوبید؟ خوشید؟ سلامتید؟ خانم اقاسی واقعا ممنون بابت دسته گلی که فرستادی ممنون. یه دنیا سپاس. ایشالا از این به بعد همیشه مزاحمتون میشیم. بازم یک جهان سپاس.

کد محصول: 69414
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: وقتتون بخیر خیلی ممنون از سرویس دهیتون. گل خیلی قشنگ بود. دقیقا همونطور که تو سایت بود پیچیده شده بود به موقع رسید و همه چی عالی بود خیلی ممنون.

کد محصول: 2806
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام وقت شما بخیر. ممنون از زحماتتون. خیلی عالی و زیبا مطابق با سفارشی که ثبت کرده بودم و به موقع انشاالله همیشه سرسبز و پایدار باشید.

کد محصول: 6177
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به سنندج

صدای شما: سلام وقتتون بخیر خواستم ازتون برای سرویس واقعا عالیتون تشکر کنم. دفعه دومه که از شما خرید میکنم و هر دوبار با سرویس و ارتباط بدون نقصتون هیچ جایی برای نارضایتی و شکایت باقی نذاشتید خیلی خیلی ممنونم که به من کمک میکنید که بتونم دل دوستانم در ایران رو شاد کنم. همیشه موفق باشید. روز خوش.

کد محصول: 2841
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام وقت بخیر. من میخواستم واقعا تشکر کنم. همان چیزی که سفارش دادیم عین همون و با همون کیفیت برای ما ارسال کردید. واقعا من یکی از دغدغه هام این بود که اون چیزی که در تصویر میبینیم و اون چیزی که تحویل میگیریم متفاوت باشه ولی واقعا اینجوری نبود و عکس قبل از ارسال اون اطمینان خاطر رو به ما داد. کیفیت کار ارسال شده واقعا عالی بود. دست شما درد نکنه.

کد محصول: 6141
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام وقت شما بخیر. من برای سومین بار هست از سایت انگور سفارش تاج گل میدم. با توجه به اینکه چهار ساعت به شروع مراسمم مونده بود، دقیقا همون چیزی که خواسته بودم با ارسال عکس و مشخصات و در واقع همون چیزی که در واقع مد نظرم بود در جای مورد نظر قرار گرفت. ممنون از هماهنگی ها و در واقع کیفیت خدماتی که هم روی زمانش خیلی در واقع برای من مهم بود که انجام بشه که انجام شد، هم روی کیفیت کار. سپاسگزارم.

کد محصول: 4251
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تبریز

صدای شما: سلام وقتتون بخیر خسته نباشید. من یه دسته گل افتابگردون سفارش داده بودم با اینکه خیلی سخت پیدا میشد ولی لطف کردید به موقع به دستم رسوندید و کیفیت گل ها، برخورد با مشتری و تحویل به موقع همه چی عالی بود. ممنونم از زحماتتون و ارزوی موفقیت روزافزون دارم براتون.

کد محصول: 6202
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام ممنون از لطفتون. صبحتون بخیر. ممنون از ارسال سفارشتون طبق همون نمونه ای بود که بنده سفارش دادم. خیلی عالی انشاالله که از این به بعد دوباره برا موارد شخصی و چون ما شرکتی خیلی کار میکنیم مزاحمتون میشیم.

کد محصول: 12803
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به سبزوار

صدای شما: بابت گل زیبا ازتون ممنونم واقعا از سفارشم خوشحالم از اینکه این فرصت رو برای ما خارج نشینا مهیا کردید تا در شادی و غم خانوادمون شریک باشیم کمک بزرگی به ما کردید. امیدوارم که برای شادیا بهتون سفارش بدم. براتون ارزوی موفقیت دارم. واقعا از سفارشم خوشحالم خدانگهدارتون.

کد محصول: 13477
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به دبی

صدای شما: سلام وقتتون بخیر. من خواستم ازتون تشکر کنم. واقعا ممنون که انقدر حرفه ای عمل کردید و دسته گل ما به موقع رسید به دست کسی که میخواستیم در دبی و دسته گل فوق العاده زیبا دقیقا همون چیزی که در عکس بود. من فقط خواستم ازتون تشکر کنم. واقعا ممنون.

کد محصول: 20486
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خیلی ممنونم از تاج گلی که برامون حاضر کرده بودید. این سومین دفعه هست که من بهتون سفارش میدم و خیلی سر ساعت و طبق همون عکسی که توی پیجتون زدید اماده میشه. ممنونم از لطفتون.

کد محصول: 4561
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به بابل

صدای شما: سلام خسته نباشید خدمت بر و بچه های انگور. تشکر میکنم از همه زحماتی که کشیدید واقعا کیفیت گلایی که برای من ارسال کردید بسیار عالی بود و مخصوصا اون باکسی که گذاشته بودید خیلی قشنگ بود. من راضی بودم دستتون درد نکنه و خسته نباشید.

کد محصول: 71793
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: خیلی مچکرم. خیلی قشنگ شده بود. دقیقا همونطوری بودش که توی سایت بود. کاپ کیک ها هم خیلی خوشمزه و تازه بود. خیلی ممنونم ازتون.

کد محصول: 26527
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام وقتتون بخیر دستتون درد نکنه گلی که سفارش دادم بهتر از اون چیزی بود که خودم مد نظرم بود مچکرم.

کد محصول: 33127
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به امریکا

صدای شما: سلام ممنون از پیگیری هاتون. مرسی از اینکه انقد مواظب هستین و کادو هارو به موقع میرسونین. دستتون درد نکنه. انشاالله همیشه سلامت باشید.

کد محصول: 10947
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به شهرری

صدای شما: سلام امیدوارم خوب باشین. من واقعا خیلی ممنونم. ما خیلی اتفاقی توی گوگل شمارو پیدا کردیم و خب یه گلی رو به شما برای مراسم ترحیم سفارش دادیم. اولا برخورد واقعا فوق العاده بود حالا توی مکالمه ای که داشتیم من ایران نبودم از راه دور تفاوت ساعت داشتیم ولی من هر موقع پیغام دادم با روی خوش واقعا جوابگو بودین و اینکه گل خیلی خوش قیمت بود به نظرم. به نسبت جاهای دیگه که من قیمت گرفتم و اینکه خیلی به موقع و خیلی منظم و همون دقیقا همون مدلی که ما میخواستیم برامون ارسال شد. خواستم واقعا تشکر کنم. جا داشت واقعا تشکر کنم از اینهمه صداقتتون توی کارتون و نظمی که داشتید. خیلی ممنون از همه چیز امیدوارم دفعه بعد برای مراسم شادی گل بهتون سفارش بدیم قطعا دیگه از این به بعد دیگه قطعا من اگه دوستام هر کس بخواد از راه دور از اینجا هر ایرانی بخواد ایران واقعا گلی سفارش بده من قطعا شمارو معرفی خواهم کرد. پاینده باشید. مرسی از تمام محبت هایی که به ما کردید.

کد محصول: 11835
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز. بله فوق العاده بود تجربه خیلی خوبی بود برای من. کیفیت گلاتون عالی، بسته بندی عالی، قیمت مناسب و خوب به نسبت قیمت کیفیت فوق‌العاده بود عالی بود و اینکه تحویل به موقع و پشتیبانی و پیگیری موضوع. این ها همه در واقع نکات مثبتی بود که من توی تجربه اول خریدم از شما داشتم و بسیار راضی بودم. خیلی عالی بود و انشاالله که تداوم داشته باشه این دوستیمون و در واقع بتونم باز هم در خدمت شما باشم و به هر حال بتونیم که انشاالله در کنار هم لحظه های خوبی رو تجربه کنیم. سپاسگزارم. خیلی ممنون مچکرم.

کد محصول: 19664
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام حالتون خوبه؟ من علامی هستم. امروز حدود ساعت دوازده و خورده ای نزدیک به یک یه سفارشی داشتم که میخواستم تا سه برسه. مزاحم شما شدم و همکاراتون خیلی پیگیر و خوب راهنماییم کردن. سفارشمو اماده کردن برام فرستادن خیلی به موقع من خب دیر اقدام کرده بودم و این سرعت تو حاضر کردن سفارش خیلی برام قابل احترامه و ممنونم ازتون. البته خب یکم تاخیر داشت تو ارسال ولی خب لوکیشن من خارج شهر بود و خب با توجه به اینکه دیر اقدام کرده بودم، خیلی خوب راهنمایی کردن و پیگیری کردن و همش تماس گرفتن و لطف کردن سفارشمو اماده کردن. من خیلی راضی بودم و حتما حتما هر جای تهران هر جای ایران در واقع بخوام همچین سفارشی ارسال کنم مزاحم شما میشم؛ چون واقعا از درواقع پیگیری و خدماتتون راضی بودم و بازم ازتون ممنون. خیلی واقعا لطف کردید.

کد محصول: 72550
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرمان

صدای شما: سلام و عرض ادب. من از تهران یه ثبت سفارش انجام دادم برای تحویل تو شهر کرمان و خواستم از این طریق تشکر کنم از نحوه پاسخگویی و سرعت عمل همکاران مجموعه شما که واقعا با دقت نظر و حسن سلیقه این سفارش انجام شد و تشکر میکنم از این بابت که باعث شدید خنده روی لب های یه خانواده نشونده بشه و واقعا از زیبایی و دقت نظر شما و همکاری صمیمانه شما تشکر میکنم. انشاالله که همیشه شاد باشید. مچکرم روزتون بخیر.

کد محصول: 8708
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اهواز

صدای شما: با سلام صبحی هستم از المان تماس میگیرم. خیلی خیلی مچکرم بابت گلی که سفارش داده بودم. چقدر زیبایی قشنگ برای من زدید و خانواده منو خیلی خوشحال کردید. ایشالا که دفعه بعدم بتونم یه گل دیگه تقدیم خانوادم کنم. یه دنیا سپاسگزارم از سایت انگور و همکارانشون که مارو یاری دادند. دستتون درد نکنه ممنون. صبحی.

کد محصول: 19195
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به ارومیه

صدای شما: سلام عزیزم خیلی خوشحال شدم از هدیه قشنگی که فرستادید. پسرم سورپرایز کرده بود. مثل همیشه کاراتون بی نظیره به قدری خوشحال شدم. امروز جشن تولد من هستش و خیلی قشنگ تزیین شده بود. خیلی ممنون همیشه با محبتاتون با کارای زیباتون مارو شرمنده میکنید. موفق باشید و خداوند به کارتون برکت بده.

کد محصول: 19613
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به قم

صدای شما: سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام تیم سایت انگور. خیلی خیلی ممنونم از کاری که انجام دادید بابت سفارش تاج گلی که داشتم. بسیار عالی دقیقا همان چیزی که میخواستیم اجرا شد مونتاژ شد. دقیقا سر وقتی که میخواستیم رسید خیلی برنامه ریزی شده خیلی پرفکت عالی عالی واقعا عالی. از این به بعد حتما ما مشتری شما هستیم و به شخصه تمام دوستان و اشنایان هر کسی گل بخواد شمارو واقعا معرفی میکنم و اینکه دوازدهم سفارش دادم امروز سیزدهمه دیروز سفارش دادم و الان که سیزدهمه دوباره برای چهاردهم سفارش میدم و همینجوری میرم جلو تا شما باشید، ما مشتری شما هستیم. با سپاس از همتون.

کد محصول: 15131
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: مرسی ممنونم خیلی خوشگل و با کیفیت بود اصلا انتظار نداشتم در این حد شیک و خوشگل باشه.

کد محصول: 25860
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به بوشهر

صدای شما: خیلی ممنون دست شما درد نکنه خیلی هم عالی شده ممنونم ایشالا بازم در خدمتتون باشیم.

کد محصول: 26527
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به همدان

صدای شما: سلام وقت بخیر. خیلی ممنون از سایت خوبتون واقعاً خیلی کمک بود و اینکه یه دنیا ممنونم زحمت کشیدید.

کد محصول: 20502
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اهواز

صدای شما: سلام خیلی ممنون کارتون خیلی عالی بود. خیلی تمیز و مرتب انجام شد و به موقع بازم سپاس از کاری که انجام دادید برامون. مرسی.

کد محصول: 26719
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تبریز

صدای شما: سلام ممنونم ازتون بابت اینکه سفارشمو به موقع تحویل دادین و اینکه سفارش دقیقاً همون چیزی بود که می‌خواستم.

کد محصول: 11413
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خسته نباشید ممنون به دستمون رسید خیلی تمیز شیک مرتب سر وقت تشکر فراوان از شما.

کد محصول: 75425
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به رشت

صدای شما: سلام دستتون درد نکنه مرسی. ایشالا اگه همه چی اوکی شد عروسیمون دعوتتون می‌کنیم. گلامونم از خودتون می‌گیریم دستتون درد نکنه.

کد محصول: 23529
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به ونکوور کانادا

صدای شما: ممنونم از مجموعه گل و گیاه انگور هم به خاطر اینکه سفارش منو به موقع تحویل دادن. و هم به خاطر پیگیری‌هاشون که ببینند که سفارش من سر موقع رسیده یا نه؟ خیلی متشکرم.

کد محصول: 26719
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تبریز

صدای شما: سلام و درود. سفارش به دست گیرنده رسید. خیلی ممنونم ازتون بسیار راضی بودم از پشتیبانی خوبتون و پیگیریتون و رسوندنتون. خیلی ممنون امیدوارم همیشه موفق و مانا باشید.

کد محصول: 9744
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام و روز شما بخیر. ممنونم از ارسال به موقع و پشتیبانی خوبتون. سفارشی که من داشتم خب باتوجه به اینکه در ایام تعطیلات هم ثبت شده بود و در ایام تعطیلات هم برام مهم بود که ارسال بشه به موقع ارسال شده بود. هرچند یه مقداری متفاوت با عکس توی سایت بود اما از کیفیت خوبی برخوردار بود. از تیم شما تشکر می‌کنم و امیدوارم که ایام خوبی داشته باشید.

کد محصول: 9744 
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به شیراز

صدای شما: خیلی ممنون از لطفتون. از پشتیبانی قوی تون. کلا کارتون خیلی خفن بود، دمتون گرم. مرسی ازتون. و از اینکه خیلی هم پشتیبانی خوبی داشتین هم کارو خوب راه انداختین، واقعا ممنون ازتون. کارتون حرف نداشت. ممنون.

کد محصول: 6577
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام وقتتون بخیر. من فکر می‌کنم که چهارمین بار بود که از مجموعه شما سفارش گل دادم. بالطبع مثل سری‌های پیش کیفیت خیلی خوبی بود، سر تایم تحویل داده شد و از همه چی راضی بودم. ممنونم از مجموعه خوبتون و قطعاً انتخاب بعدیم هم برای خرید گل شما هستید.

کد محصول: 4624
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تبریز

صدای شما: سلام عرض می‌کنم خدمتتون خواستم به این وسیله ازتون تشکر بکنم که سفارشی که خیلی فورس ماژور هم بود برای من و حیاتی بود، دوستان به نحو احسن انجام دادند و خوشحال هستم از اینکه با شما آشنا شدم و امیدوارم که این همکاری‌ها و تماس‌ها مستمر باشه و ادامه پیدا بکنه. باز هم متشکرم.

کد محصول: 18600
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خیلی سپاسگزارم از ارسال گل. علی رغم اینکه من خیلی دیر سفارش دادم گل رو اما خیلی لطف کردین و به سرعت اون رو رسوندین به دست خواهرم. بسیار زیبا بود و دقیقاً همون دسته گلی بودش که توی وب سایت من دیده بودم .باز هم ازتون سپاسگزارم و ممنونم از محبتتون.

کد محصول: 72721
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به شیراز

صدای شما: سلام روزتون بخیر ممنونم ازتون واقعاً فکر نمی‌کردم یه تعداد آدم باشن توی این شهر خودمون که برای انجام دادن یه کاری که واقعاً برای من خیلی مهم بود بتونن همراهیم کنن و کمکم کنند. امیدوارم که واقعاً همیشه سلامت و موفق باشید. ممنونم از اینکه همراهیم کردید متشکرم.

کد محصول: 26527
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اردبیل

صدای شما: سلام عصرتون بخیر. ممنونم بابت ارسال به موقع سفارشم واقعاً عالی بود دوستم خیلی سورپرایز شد. چطوری از تهران تونستی یه جاییو پیدا کنی تو اردبیل برای من گل بفرستی. مرسی از پشتیبانی خیلی خوبتون. همه چی عالی بود. اولین باری بود که ازتون خرید می‌کردم ولی واقعاً تجربه خوبی برام گذاشتید ممنون.

کد محصول: 11168
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خواستم تشکر کنم از مجموعه خوب انگور. گل‌های بسیار عالی تازه چندمین بار ازتون خرید می‌کنم. خواستم تشکر کنم و بابت ارسال به موقع کیفیت خوب گل دیزاین زیبا و همه چی عالی تشکر لطف کردید. انشالله که بتونم دوباره تو فرصت‌های بعدی ازتون خرید کنم. خسته نباشید و انشالله که همیشه همینطوری خوب بمونید.

کد محصول: 21870
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به مشهد

صدای شما: عرض سلام خسته نباشید خواستم از زحمات شما بسیار تشکر کنم. مجموعه گل و گیاه انگور بهترین رو انجام دادن طبق دقیقاً سفارش خودمون بود و .طبق دقیقاً همون عکسی که توی منو بود و ما انتخاب کردیم تاج گلمون رو دقیقاً خودش بود. خیلی ازتون ممنونم انشالله که خدا بهتون سلامتی بده و در جمع شادی‌ها همیشه در کنار هم باشیم. متشکرم.

کد محصول: 42478
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خیلی ممنون دست شما درد نکنه. خیلی خوب بود؛ هم به موقع ارسال کردید، هم اینکه کیفیتش خیلی خوب بود. دست شما درد نکنه.

کد محصول: 27568
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام ممنونم از شما سفارشتون هم به موقع رسید و خیلی هم زیبا مثل چیزی که سفارش داده بودم و ممنونم ازتون.

کد محصول: 10980
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام وقت شما بخیر. ممنون از زحمتی که بابت ارسال گل کشیدین. بعد همه چیز عالی بوده و بسیار زیبا . ممنون از لطفتون برقرار باشید.

کد محصول: 16024
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به لواسان

صدای شما: خواستم با این پیام ازتون تشکر کنم من متاسفانه ایران نبودم و می‌خواستم که برای تولد مادر براشون هدیه بفرستم. می‌خواستم براشون گل بفرستم و مونده بودم چیکار کنم سرچ کردم باهاتون آشنا شدم. خیلی خیلی ممنون از خدمات عالیتون همه چیز بسیار منظم و دقیق متشکرم.

کد محصول: 27435
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تبریز

صدای شما: من اولین باره سفارش میدم از شما خودم تهران هستم. و اینکه بسیار با سلیقه هستش دقیقاً همون مدلی که توی عکسش بود هست. اینکه بهتون اعتماد کردم واقعا الان خوشحال هستم. و ممنونم ازتون امیدوارم که همیشه کارتون پربرکت باشه و نوع برخورد رسیدگی‌تون هم واقعاً عالیه عالی بود خیلی ممنونم ازتون.

کد محصول: 38135
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خدمتتون خیلی ممنون از همکاری که با من داشتین برای این هدیه‌ای که برای مادرم فرستادم خیلی خوشحالم که با مجموعه شما آشنا شدم. توی این شرایطی که دستم به خانواده دوره باز میشه از طریق شما دلشونو شاد کرد. خیلی ممنون از تحویل به موقعتون، خیلی همه چی عالی بود. مرسی شاد باشید.

کد محصول: 72596
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام وقت شما بخیر من خیلی راضی بودم همه چیز خوب بود. هم کاملا به موقع و هم زمانی که می‌خواستم دقیقاً به دستم رسید هم پیکی که آورد بسیار خوش برخورد بودن. همین که خب گل دقیقاً همون چیزی بود که سفارش داده بودم و حالا هم خود گلا هم چیز دیگه خیلی خوب و خوش فرم و عالی بود. بازم خیلی ممنونم

کد محصول: 19522
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام وقتتون بخیر. خیلی ممنون از اینکه سبد گلم به موقع رسید. خیلی قشنگ بود. خب برای من خیلی مهم بود که بتونم اگر سفارش اینترنتی دارم ولی از طریقش با کسی در ارتباط باشم و اینکه خیلی ازتون ممنونم که تا لحظه آخر تونستم باهاتون در ارتباط باشم و خب این خیلی حس خوبی بهم داد. متشکرم ازتون.

کد محصول: 19522
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام وقتتون بخیر من یه باکس گل سفارش داده بودم همراه بادکنک. خوب و عالی بود گلا همه تازه بودن پاسخگوییتونم خیلی به موقع و سریع بود خیلی راضی بودیم از باکس گل و اینکه ارسال هم خیلی خوب انجام شده بود. صحیح و سالم رسیده بود دست ما. خیلی ممنون از زحماتتون.

کد محصول: 27492
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: سلام وقت بخیر خسته نباشید. خیلی ممنون از اینکه سفارش منو هم خیلی دقیقاً همون عکسی که بود گذاشته بودین و همون چیزی بود که می‌خواستم و به موقع هم ارسال شد. البته من بار دومه که از طریق سایت انگور سفارش میدم و خیلی هم این دو بار راضی بودم. دستتون درد نکنه.

کد محصول: 26719
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به همدان

صدای شما: سلام وقتتون بخیر من مشتری ثابت شما هستم و خیلی از نحوه ارسالتون و از تمیزی کار و دقت و مهارتی که وجود داره، راضی بودم. و پیشنهاد میکنم که حتما واسه فضای قشنگشون از مجموعه شما استفاده بکنن.

کد محصول: 10944
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام وقتتون بخیر من بار چندمه دارم ازتون خرید می‌کنم و هر بارم خریدم مناسبتی بوده و رسیدن گل توی زمان مشخص شده خیلی مهم بوده که شما زحمت این کارو کشیدین و خیالم از بابتش راحت بوده و اینکه هر بارم گلی که انتخاب کردم دقیقاً با عکسش مطابقت داشت و عالی بود. از نظم کارتون واقعاً راضیم و خیلی ممنون ازتون. خدا قوت.

کد محصول: 23590
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به قم

صدای شما: سلام وقتتون بخیر خیلی ممنون متشکرم بسیار عالی و تمیز کار شده ممنونم ازتون. عالیه متشکر.

کد محصول: 10381
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به یزد

صدای شما: سلام ظهرتون بخیر خیلی خیلی ممنونم سفارش ما رسید به مقصد خیلی لطف کردین ممنون.

کد محصول: 15653
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به زنجان

صدای شما: سلام خانم مددی. وقتتون بخیر باشه. ممنون از زحمات پیگیریتون. گویا دسته گل رو فرستادن برای مسجد. ممنون از زحماتتون.

کد محصول: 75465
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به ساری

صدای شما: با درود خانم حسنی. ممنونم از محبت و بزرگواری شما. گلی رو که سفارش دادم بسیار زیبا و خوب رسید. از همکاری شما بسیار بسیار ممنونم و خیلی خوشحالم که از طریق شرکت شما یا از طریق گل فروش شما گل سفارش دادم. بسیار عالی بود. خیلی راضیم امیدوارم که باز هم فرصتی پیش بیاد یا مناسبتی پیش بیاد که بتونم بازم از همکاری و محبت شما استفاده کنم. امیدوارم که خوش و تندرست باشید. بیزینس شما هم عالی باشه. تندرست و شاد باشید خدانگهدارتون باشه. بازم خیلی ممنونم. خیلی عالی بود. خدانگهدار.

کد محصول: 27568
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام وقت شما بخیر. تشکر می‌کنم ازتون. واقعاً ممنون بابت زحمتی که کشیدین. و هدیه که حالا من سفارش داده بودم به موقع تحویل داده شد با کیفیت خیلی عالی. من عکسش رو که دیدم قبل از تحویل خیلی عالی بود دقیقاً عین همون عکسی بود که حالا من توی سایت دیده بودم. گل‌ها کاملاً تازه بود و چیزی که خیلی خوب بود و من دوست داشتم این بود که خیلی به موقع اطلاع رسانی می‌شد در مورد سفارش. ممنون ازتون. امیدوارم که همیشه موفق باشین توی کارتون. خیلی لطف کردین روزتون بخیر.

کد محصول: 72718
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه. خواستم تشکر کنم از ارسال به موقع گل و از بیزینس خوبتون که این امکان رو برای شهروندان ایرانی خارج از کشور فراهم کردید که بتونیم برای عزیزانمون تو ایران گل بفرستیم. همه چی خیلی عالی بود. گلم خیلی قشنگ‌تر از عکسی که توی وب سایت بود، بودش و خیلی همه چی عالی بود به موقع رسیدش و خیلی هم سایت بسیار خوبی دارید و من خیلی راحت تونستم گل رو سفارش بدم از چند ساعت قبل و خیلی به موقع رسیده خواستم تشکر کنم. مرسی از شما.

کد محصول: 47675
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام از مجموعه انگور تشکر می‌کنم. خیلی به موقع و دقیق سفارش من انجام شد. و تاج گلهایی که سفارش داده بودم دقیقاً مثل همون تصویری بودش که توی سایت دیدم. ممنونم ازتون.

کد محصول: 19835
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام وقتتون بخیر دستتون درد نکنه خیلی خوشگل خیلی عالی با سلیقه خیلی به موقع دقیق همه چیزش عالی بود. دستتون درد نکنه. من شما رو به نوبه خودم حتماً به دوستانم معرفی می‌کنم.

کد محصول: 4403
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام خسته نباشین ممنون بابت دسته گلتون ممنون بابت پیگیری‌های خوبتون. گل به موقع دستم رسید دقیقاً عین عکسش بود گلام تازه خوشبو بودن. دستتون درد نکنه خیلی ممنون.

کد محصول: 69418
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: درود بر شما وقت شما بخیر متشکرم از بابت ارسال دقیق و بدون وقفه و بدون تاخیری که برای ارسال این دسته گلی که من سفارش داده بودم به خرج دادین. خیلی ممنون تجربه اولم بود که از یه همچین سایتی یا از کلاً از همچین سیستمی استفاده می‌کردم برای اینکه گل به صورت آنلاین سفارش بدم. پیشنهاد یکی از دوستانم بود خیلی هم نتیجه داد متشکرم از سایت بسیار خوبتون موفق باشید.

کد محصول: 75652
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: درود بر شما خانم رفیعی عزیز. دوست عزیز بسته به دست همکارم استادم رسید. خیلی خوشحال شد سورپرایز شد حسابی. ممنونم از شما شما که توی این سورپرایز کردن به من کمک کردید و این گل زیبا رو به دست استادم رسوندید ایشون عاشق گل و گیاهه و خیلی خوشحال شد. خدا را شکر خدا را شکر که تونستم با سایت شما آشنا بشم و تونستم فردی رو خوشحال کنم. مطمئن باشید توی این خوشحالی شما هم سهیم هستید ممنونم خدا قوتتون بده.

کد محصول: 45580
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: عرض ادب. ممنون از گل فروشی انگور‌. من از ارسال به موقعتون و همچنین گلدونی که خیلی تمیز و آراسته بود و متنی که می‌خواستم خیلی مرتب روی کاغذ مناسب نصب شده بود روی گلدون. خیلی راضی بودم. امیدوارم که شرکت ما بتونه در آینده بازم با شما همکاری داشته باشه. وقتتون بخیر. خدانگهدار.

کد محصول: 10944
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام عصرتون بخیر. ممنون از شما که به موقع و خیلی راحت برام ارسال کردین ممنون از توجهتون. و همه چی خیلی خیلی خوشگله خیلی ممنونم و خیلی شبیه همون عکسیه که من انتخاب کردم با اجازتون فعلاً.

کد محصول: 67464
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به شیراز

صدای شما: سلام.‌ دوست عزیز. عرض ارادت. یکی اینکه ما یه سایت آموزشی هستیم و واقعاً از این کارتون خوشم اومد. مشتری مداری رو به سرحد اعلا رسوندیم و سعی می‌کنیم تو کار خودمون ۱۰۰ از شما ایده بگیریم یعنی واقعاً کارتون خیلی قشنگ بود. دوم اینکه من تو خود شیراز این گل رو سفارش دادم خب؟ تو‌خود شیرازش نتونستن به این خوبی که شما ارسال کردید برای ما این گل رو ارسال کنن. یعنی واقعا دستتون درد نکنه کارتون عالی بود. یعنی واقعاً خوشم اومد انشالله که بتونم هر هفته همین سفارش رو داشته باشم و شما هم به همین خوبی گل رو تحویل اون نفری که ما میخواییم بدین. دست شما درد نکنه، خیلی ممنون خسته نباشید ایشالا که همیشه کسب و کارتون پررونق و پر روزی باشه.

کد محصول: 27494
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام و درود به پشتیبانی و تیم فروش و تحویل وب سایت انگور این پیام رو می‌فرستم تا ازتون تشکر کنم بابت دسته گل زیبایی که آماده کردید. دقیقاً مطابق با تصویر ارسال کردید ممنونم که متن در واقع متن اهدای گل رو هم خیلی زیبا با یه دست خط خیلی خوب و شکیل آماده کردید. و خلاصه همه نکات رو رعایت کرده بودید و از همه مهم‌تر اینکه در واقع سفارش به موقع تحویل داده شد و من می‌خواستم این سفارش به صورت سورپرایزی تحویل داده بشه این نکته هم رعایت شد. خلاصه با تمام وجود ازتون ممنونم و از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت دارم.

کد محصول: 19522
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به رشت

صدای شما: سلام وقتتون بخیر باشه. من از تهران برای رشت تا الان دو مرتبه گل سفارش دادم از سایت شما و هر نوبت که در واقع گل رفته رسیده دست اون عزیزی که من براشون گل رو فرستاده بودم با یک هیجان و در واقع تعجبی مواجه شده که چقدر این گل مثلاً زیباست و اینا و این خیلی منو بیشتر خوشحال می‌کنه از اینکه در واقع سایت شما را انتخاب کرده بودم. به هر صورت خیلی ازتون ممنونم و فکر می‌کنم مشتری دائم شما بایستی بمونم. برای اینکه اون هدفی که دارم رو همیشه با سایت شما به دست آوردم. خوشحال کردن عزیزان رو کاملاً دیدم با گل‌هایی که شما برای من اوکی کردید. خیلی متشکرم از شما.

کد محصول: 14459
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. خیلی ممنون از شما. همه چی مرتب بود. خیلی مرتبم به دستمون رسیده و همه چی خوب بود. خیلی متشکر.

کد محصول: 61863
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تبریز

صدای شما: سلام. ممنون عالی بود گلتون. دستتون درد نکنه مرسی.

کد محصول: 26527
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تبریز

صدای شما: خیلی متشکرم. خیلی گل زیبایی بود. در واقع همون چیزی که دوست داشتم بود. خیلی متشکرم از شما و تیم‌تون. ممنونم

کد محصول: 14333
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام وقتتون بخیر خیلی ممنونم. سپاس از دسته گل زیبایی که برای ما فرستاده بودید. فقط تنها تفاوتی که در دسته گل بود این بود که بنده گل لاله تمام قرمز روی سایت دیده بودم و لاله‌ای که برای بنده اومده بود، حاشیه‌اش زرد بود.همین نکته رو میخواستم بگم که خب اگر قرار بر این هست که محصولی ارسال بشه دقیقا همون عکس رو داشته باشین روی سایت والا از نظر کیفیت و از نظر اینکه به موقع به دست اون شخص برای من رسیده باشه همه چیز عالی و بسیار حرفه‌ای بود. ممنون از شما. روز خوبی داشته باشید.

کد محصول: 15040
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خانم رفیعی عزیز. واقعاً سپاسگزارم از لطفتون خیلی محبت کردین. خیلی گل زیبایی رو برام تدارک دیدین و اینکه اصلاً باورم نمی‌شد که هم قبلش و اینکه توی جایگاه ببرین زحمت بکشین عکس بگیرین. گلهاتون فوق العاده فوق العاده زیبا اینکه من به لحاظ اینکه دور از کشور عزیزمون هستم هر از گاهی گل سفارش میدم و این بود که از مجموعه شما خیلی خیلی خرسند و خوشحالم ازتون خیلی ممنونم. و من بتونم مزاحمتون بشم مجدد لطف کردین سپاسگزارم از زحمات همه پرسنلتون پرسنل انگور عزیز.

کد محصول: 6175
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من دکتر خادم هستم از آلمان. امیدوارم همیشه سلامت باشین. ممنونم. سفارش ما رسید. واقعا ممنونم فقط مثل اون زرد نبود، فهمیدم هاا ولی خب اتفاقه دیگه نمیشه که بالاخره یه جایی باید با همدیگه همکاری کنیم ولی بازم ممنون. ولی من خیلی مزاحمتون زیاد می‌شم بابت تحویلتون و بابت از سر وقت تحویل دادن همه چی ممنونم و امیدوارم همیشه سالی پر از برکت و بهترینا و مخصوصاً سلامتی داشته باشید.‌عیدتون هم مبارک.

کد محصول: 11311
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خیلی ممنون. مثل همیشه به موقع. دیدم تو مسجدم دیدم و دست شمام درد نکنه. خوبی هم گذاشته بودن. ایشالا که سال خوبی داشته باشید.

کد محصول: 11657
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: خیلی متشکرم مثل همیشه کاراتون بسیار زیبا و سرویستون عالی بود. از جدیت و کارشناسیتون همیشه ممنونیم. متشکر. خانواده بنی اسد.

کد محصول: 75218 و 75278
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به گوهردشت

صدای شما: سلام عرض می‌کنم خدمتتون. از سفارشی که داشتم خیلی خوشم اومد. خیلی قشنگ شده. ممنونم. امیدوارم سال خوبی داشته باشید.

کد محصول: 10944 و 10375
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام وقت بخیر. خسته نباشید. خیلی ممنونم از مجموعه انگور. سپاس از همراهیتون، از نظمتون و بسیار خوشحالم که مجموعه شما رو از طریق سایت پیدا کردم و سفارش دسته گل‌ها را به شما دادم. خیلی ممنونم ازتون. بسیار بسیار هماهنگ، عالی، همه چیز به موقع انشاالله که برای شادی‌ها مزاحمتون بشیم و برای هیچکس غم نباشه. بازم ازتون سپاسگزارم. خیلی ممنونم از همکاریتون.

کد محصول: 35243
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: من از شهر برلین آلمان ویس میدم و اینکه از طریق یکی از دوستان با سایت شما آشنا شدم و اینکه تونستم‌ واسه دوستم گل سفارش بدم و همه چیز نوع پرداخت و نوع انتخاب و همه چیزش خیلی آسون و راحت بود برام و واقعاً فوق‌العاده بود. خیلی ممنونم. امیدوارم که بتونم بازم از طریق شما دوستام رو خوشحال کنم.

کد محصول: 7311
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام و عرض ادب. خیلی ممنونم بابت گل بسیار قشنگی که برام فرستادید، برای اون شخص که فرستادن واقعاً سورپرایز شدن و خیلی خوششون اومد. من واقعاً ممنونم ازتون. ایشالا که بتونم بعد از این تو مناسبت‌ها از شما استفاده کنم و از گل‌های زیباتون لذت ببرم. بازم ممنونم از شما.

کد محصول: 12359
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام روز شما بخیر. اول اینکه ممنون مثل همیشه زیبا و دوم اینکه من الان یادم نیست من دو روز پشت هم گل بهتون سفارش دادم. یه دونه اش امروزه یه دونش فرداست. فکر می‌کنم این الان برای امروزی است. البته هنوز کسی که براش سفارش دادم برام پیغام نداده، شاید هنوز به دستشون نرسیده، نمی‌دونم. ولی قطعاً به من پیغام خواهند داد. ولی بسیار زیبا مثل همیشه دست شما هم درد نکنه، حتما هم نظرم رو براتون می‌نویسم. واقعاً ازتون متشکرم. امیدوارم فردا هم به همین زیبایی بشه.

کد محصول: 12803
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: جناب رفیعی خیلی ممنونم از محبتتون. ارزش کاری که برای ما انجام دادین بسیار بالاست. ضمن اینکه گلی که برای ما آماده کردین، خیلی زیبا بود. دوستان بنده که خارج از ایران تشریف دارند و مقیم آمریکا هستند، دستور تهیه این گل به بنده داده بودند که من مزاحم اوقات شما شدم. از کیفیت کار و عکس‌هایی که براشون فرستادم، بسیار بسیار راضی بودند و من از طرف دوستانم از شما تشکر می‌کنم. بزرگواری کردین.

کد محصول: 18708
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام با تشکر از مجموعه انگور. من یه سفارش داشتم. بسیار عالی بود خیلی با کیفیت و خیلی به موقع و تو بازه زمانی خاص و حتی زودتر از اون چیزی که تصور می‌کردم رسید. کاملا تازه بود و کاملاً مطابق با تصویری بود که داخل سایت بود. همینطور پشتیبانی خیلی خوبی دارند و به موقع پاسخگو بودند و به توضیحاتی که در مورد سفارش ارائه کرده بودم، عمل شده بود. با تشکر.

کد محصول: 12896
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام وقت بخیر. خیلی ممنون از سرویستون. قطعا سرویستون ارزشمنده. حالا برای منی که حداقل ایران هم نبودم و تونستم اینو برای اون کسی که می‌خواستم ارسال بکنم تو تایم خودش رفت و اینکه مرسی که عکس گل واقعی رو فرستادید که آدم می‌تونه کیفیت گل و اینارو بررسی کنه. چون از رو عکس خب خیلی مشهود نیست که چه گلی ارسال میشه. تنها موضوعی که میتونم بگم خدمتتون اینه که تنوع رنج قیمتی تون یکم محدوده. یعنی من تاج گلی که می‌خواستم بفرستم دیگه از دو میلیون شروع میشد بعد میومد روی دو و نهصد. یعنی یه دونه دو و صد بود و یه دو و نهصد بود. دیگه برای بقیه‌شون سه و نیم چهار به بالا بود که خب حالا واسه دو میلیونی که به هرحال شاید بودجه بهتریه برای هر کسی، تنوعش کم بود دیگه. اگر تنوعش رو اضافه کنید فکر میکنم که مناسبتر باشه. موفق باشید.

کد محصول: 39754
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خانم رفیعی عزیز. امیدوارم حالتون خوب باشه. حال دلتون خوب باشه و ایام به کام .سال نو رو تبریک می‌گم خدمتتون. انشالله که سال خیلی خوبی داشته باشین. لحظه‌هاتون پر از شادی باشه و به طراوت گل به همون طراوت گل‌های خوبی که هر بار من سفارش دادم زحمت کشیدین و برای من فرستادین. خواستم تشکر کنم فکر کنم پنجمی ششمی شاید هفتمین سفارشی بود که من از طریق سایت شما برای دوستم توی تهران فرستاده بودم و عالی بود. همیشه همیشه راضی بودم واقعاً اگه به قول قدیمی‌ها به حلال و حروم بودن پول اعتقاد داشته باشین، من همیشه گفتم دینار به دینار اون هزینه‌ای که شد بابت این گلا و سفارش‌ها واقعاً نوش جون شما و همکاراتون و حلالتون به خاطر اینکه واقعاً کیفیت گلاتون همیشه عالی بوده، از نظر سرویس‌دهی حالا من به عنوان یه مشتری من خیلی راضیم از اینکه اگه سوالی داشتم اگه مشکلی بین اون ثبت سفارشم تا دریافتش توی تهران پیش میومد هر مشکلی که بوده خیلی راحت جواب دادین. سریع جواب دادین. ایشالا که همیشه همینطور با همین کیفیت ادامه بدین. منم که دیگه مشتری ثابت شما هستم. بازم تبریک می‌گم سال نو رو خدمت شما و همه همکاراتون. ممنون بابت همه زحمت‌هایی که کشیدین برای من.

کد محصول: 14698
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: با سلام خسته نباشید روزتون بخیر باشه خواستم تشکر و قدردانی کرده باشم ازتون بخاطر گل بسیار زیبایی که برامون درست کردین به خاطر اینکه خیلی سر وقت و به موقع فرستادید. این برای من خیلی مهم بود. و به خاطر توجه خوبتون به مشتری و اینکه خب حالا دیروز فیدبک خیلی خوبی من از شما گرفتم. تماس گرفتید گفتید که گلایال‌ها مناسب نیستش کیفیتش و به جاش عوض کردید پیگیریتون هماهنگیتون خیلی خیلی ممنونم ازتون من اینترنتی شما رو پیدا کردم ولی خوب تو این دوره زمونه‌ای که خیلی از این کسب و کارهای اینترنتی کیفیت لازم رو ندارند شما بسیار خوب دقیق مرتب سر وقت این کارو انجام دادید با بهترین کیفیت و من از شما بسیار سپاسگزارم. شک نکنید که حالا در هر مراسمی که باشه و در هر برنامه‌ای که باشه حتماً حتماً من مشتری ثابت شما خواهم بود و از این به بعد برای خودم برای عزیزانم برای شرکتم هر مناسبتی که باشه حتماً از ات شما استفاده خواهم کرد بازم خیلی خیلی ممنونم از مدیریت محترم مجموعه‌تون تشکر می‌کنم. و از دوست عزیزی که با من در ارتباط بودند و هماهنگی لازم انجام دادن خیلی به صورت ویژه تشکر می‌کنم ایشالا که همیشه به شادی باشه. و پیشاپیش سال نو را خدمت همه عزیزان تبریک می‌گم سالی پر از موفقیت خوبی سلامتی برای همتون آرزو می‌کنم خیلی خیلی متشکرم و به امید روزهای خیلی خوب برای همه‌مون.

کد محصول: 67581
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خدمت شما. خیلی ممنون از گل زیبایی که آماده کردید و اون متنی که خیلی خوش خط نوشتید دستتون درد نکنه. اون متنش خیلی بیشتر منو جذب کرد که انقدر خوش خط و قشنگ نوشتین. خیلی عالی بود. گلتونم بسیار زیبا به موقع هم تحویل داده شد. خیلی ممنون از سفارشتون. همه چی عالی بود. متشکرم.

کد محصول: 29576
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام وقتتون بخیر. دو روز پیش سفارشی داشتم از ایتالیا برای مشهد منزل پدرم می‌خواستم که سورپرایزشون بکنم. یک دسته گل خیلی زیبا از سایت انتخاب کردم و زحمت کشیدید ارسال کردید. خیلی خیلی سورپرایز شدن. کیفیت کار خیلی بالا بود .مطابق قولی که داده بودید روی سایت زمانبندی کاملاً درست بود. همه چیز بسیار خوب بود و یه نوشته‌ای گذاشتم اون رو هم زحمت کشیدید قرار داده بودید روی کار. خیلی صحنه زیبایی خلق شد و خیلی ممنونم ازتون. بسیار لطف کردید. روز خوبی داشته باشید.

کد محصول: 26719
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام گل فروشی انگور. خسته نباشید. مرسی از سرویس‌دهیتون. عالی بود و گلاتونم خیلی تازه و خوب بود. ممنون. خسته نباشید.

کد محصول: 19952
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به آلمان

صدای شما: سلام عزیزم. خواستم ازتون تشکر کنم. ممنونم بابت وقت شناسیتون و خیلی جالبه که حالا اگه یادتون باشه تولد خاله من ۵ مارس بود دیگه ولی امشب دارن تولدشون رو می‌گیرن دیگه. خیلی خوب بود. به موقع هم بود. اتفاقاً عالی بود. دستتون درد نکنه. خیلی ازتون ممنونم.

کد محصول: 4903
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خانم. خوبین؟ طبق معمول گلتون رسید خیلی هم خوب و عالی بود. دستتون درد نکنه. ممنونم از لطفتون.

کد محصول: 46240
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تبریز

صدای شما: سلام عرض کردم صدیق‌زاده هستم. ممنون از زحماتتون. من از تهران سفارش گل داده بودم برای تبریز بفرستید. سر ساعت فرستادید. گل خیلی قشنگی بود تازه گلا همه تازه خیلی عالی. دمتون گرم. دستاتون درد نکنه. واقعاً ممنونم ازتون. همه کارا به موقع بود. ممنون از لطفتون.

کد محصول: 33001
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: ممنون از همکاریتون خیلی هم گلا قشنگ بود هم به موقع ارسال شد. خیلی از سفارشی دادم راضی بودم و امیدوارم دوره های بعدی هم از این همکاری خوب شما استفاده کنم

کد محصول: 34550
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به ارومیه

صدای شما: سلام می‌خواستم از مجموعه انگور تشکر کنم. تقریبا همه چی بی‌نقص بود، خوب بود همه چی تقریباً اوکی بود. به موقع هم رسید. همه چی عالی، دستتونم درد نکنه. ایشالا که موفقیت‌هاتون هر روز بیشتر بشه.

کد محصول: 10830
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به انگلستان

صدای شما: درود بسیار بر گلفروشی انگور که بسیار مجموعه منظم مرتب منسجمیه، و کارشونو بلدن. ممنون از زحماتشون امیدوارم که بتونن کارشونو بیشتر توسعه بدن. ما هم بیشتر بهشون زحمت بدیم. ممنون.

کد محصول: 67945
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خسته نباشید. وقتتون بخیر باشه. خیلی ممنون واقعاً گل زیبایی بود. دستتون درد نکنه. خیلی عالی و به موقع و خیلی هم زیبا. ایشالا من دیگه مشتری شما می‌شم. متشکرم. روزتون بخیر. خداحافظ.

کد محصول: 15653
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام. خسته نباشید می‌خواستم بگم به مجموعه انگور و پشتیبان سفارش ما خانم مددی. سفارش ما به موقع و اونطوری که تو عکس انتخاب کرده بودیم آماده شد و به موفع به وقت ارسال شد. ممنونم از مجموعه خوبتون. قطعاً از این به بعد ما شما را انتخاب می‌کنیم. خسته نباشین.

کد محصول: 28673
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: با عرض سلام خدمت شما واقعاً کارتون عالی بوده. عکسی که از گل برای من فرستادین خیلی بسیار زیبا و شیک و مدرن بوده، مرسی از شما و همکاران عزیزتون. امیدوارم که بازم بتونیم سفارش بدیم برای روزای شاد و بهتر. متشکرم از شما.

کد محصول: 72903
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام عرض ادب وقتتون بخیر. ممنونم که به هر حال سفارشات ما به موقع و به نحو احسن انجام شد و مسأله دیگه اینکه قیمتها مناسب و اینکه راهنمای گروهتون که بتونن مشتری سریع‌تر انتخاب کنند و مشارکت داشتند در انتخاب واسه مشتری و حسن سلیقه شون. ممنون میشم به امید روزهای بهتر.

کد محصول: 12077
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اردبیل

صدای شما: سلام و عرض ادب و ارادت. خیلی ممنون متشکر. سپاس ویژه بنده رو پذیرا باشید، به خاطر اینکه واقعاً کار پرفکت و عالی، تر تمیز، درست درمون، واقعاً راضی بودم اینکه تحویل چه جوری بوده چه جوری رسیده به دستشون. گل سرحال همه چی اوکی. عکس‌ها بسیار عالی، متن بسیار نوشته زیبا،واقعا ممنون واقعا ممنون. خیلی خوشحالم که اینجوری انتخاب کردم که گل بفرستم. ایشالا به قول خودتون دیگه از این به بعد شادیا باشه و تو شادی ازتون گل بگیریم متشکر ممنون.

کد محصول: 11139
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام و خسته نباشید. دستتون درد نکنه. چه گل‌های قشنگی. من فکر کنم بیشتر از ۱۰ باره که تا حالا مزاحمتون شدم. و از گل‌های قشنگتون استفاده کردم برای اینکه همسرمو شاد کنم. من از آمریکا هستم و همسرم ایرانند و براشون به وسیله شما گل می‌فرستم. خیلی خیلی ممنونم که همیشه منو سربلند می‌کنید. اینبار هم مثل همیشه عالی بود. دستتون درد نکنه.

کد محصول: 2625
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به رشت

صدای شما: خیلی ممنون از مجموعه‌تون. خیلی متشکر که خیلی سریع همکاری کردین و دسته گل برای من ارسال کردین. همه چی هم خیلی خوب و عالی بود. مچکرم.

کد محصول: 72721
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به کرج

صدای شما: با سلام و خسته نباشید. هم به موقع بود، هم خیلی زیبا بود. ممنون از شما.

کد محصول: 4947
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: سلام خیلی ممنون از پشتیبانی سریعتون. امیدوارم که همیشه در کارتون موفق باشین و پاینده باشید. سپاسگزارم مرسی.

کد محصول: 70277
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: خیلی ممنون از سایت خوبتون و مرسی که تو همون زمانی که انتخاب کرده بودم بسته رسیده و گل‌های خوب و با کیفیتی بود. واقعا مرسی.

کد محصول: 12337
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به زنجان

صدای شما: سلام وقتتون بخیر. مرسی. گلی که سفارش دادم بسیار عالی بود. خیلی زیبا بود به موقع هم ارسال کردین. پیگیریتونم خیلی عالی بود. واقعاً ممنونم.

کد محصول: 16797
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: ممنونم از اینکه سبد گلی که آنلاین سفارش دادیم به همون صورتی که خواسته بودیم تزیین شده بود و به موقع تحویل داده شد.

کد محصول: 4241
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تبریز

صدای شما: سلام می‌خواستم تشکر کنم از مجموعه انگور. خیلی خیلی راضی بودم. دلیلشم اینه که به من خیلی سریع جواب منو می‌دادن و پاسخگو بودند و اینکه موقعی که سفارش دادم به موقع سفارش منو رسوندن به محل لازم. و گل سفارش داده بودم باکس گل و اینم باید ذکر کنم که من خارج از ایران این کارو کردم و خیلی جالب بود برای من. هم اینکه خب همه قیمت‌ها به مثلاً دلار و چیزهای دیگه هم بود که میشد خب فهمید چجوریه؟ و اینکه خیلی خیلی خیلی سریع جواب منو می‌دادن و در کل میتونم بگم واقعا راضیم. دستتون درد نکنه و من حتما حتما برای مناسبت‌های دیگه که بخوام سفارش بدم با مجموعه انگور کار میکنم صد در صد. تشکر . وقتتون بخیر.

کد محصول: 15607
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به شیراز

صدای شما: سلام خسته نباشید. من آیدا هستم و اینکه یه سفارش فوری داشتم چند روز پیش و خیلی راحت وب سایتتونو پیدا کردم و متوجه شدم که پی پل هم استفاده می‌کنید که خیلی عالی بود. چون که من خارج از ایران هستم و یه اوردر(سفارش) داشتم برای داخل ایران و خیلی عالی و راحت بود پروسه و من اوردرو انجام دادم و خیلی هم زیبا بود گلی که سفارش دادم و خیلی هم عالی و سریع و به موقع رسید دست گیرنده و واقعاً تجربه عالی بود. ممنونم و حتما دوباره از این سرویس شما استفاده می‌کنم و به دوست و آشناها هم حتماً سرویس شما رو پیشنهاد میدم. بازم متشکرم. روز خوبی داشته باشید.

کد محصول: 16493
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: درود بر شما خیلی ممنونم از سایت قشنگتون و پر از تنوع گل به عشق و محبته می‌تونین به همدیگه هدیه بدیم و پر از سورپرایزه. چون من دو سالی هست می‌خوایم دوست دارم تولد داداشم برم ببینم ولی متاسفانه نمیتونم، راهم دوره. ولی خیلی خوشحال شد با این حس گل و خیلی سورپرایز شد. این واسم یه دنیا ارزش داره. ممنونم که اینطوری میتونیم عشق و علاقه مون رو از راه دور هم که شده به اونایی که دوستشون داریم، هدیه بدیم. مچکرم.

کد محصول: 35791
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: سلام وقتتون بخیر خسته نباشید موسوی هستم. برای ۱ اسفند ساعت ۲ تا ۴ سفارش یه سبد گل داده بودم. خیلی عالی بود با اینکه استرس داشتم، چون می‌خواستیم سوپرایز باشه، نمی‌دونستم به موقع می‌رسه، گلا خوبن یا نه؟ مثل عکس هستن یا نه؟ ولی خدا را شکر دقیقاً همه چیز طبق برنامه پیش رفت. دقیقاً گلای عالی گل‌های معلوم بود که همون روز استفاده شده و تحویل به موقع. می‌خواستم ازتون تشکر کنم و ممنونم ازتون که توی این سوپرایز کردنا و کادو دادن‌ها شما لطف می‌کنید همراه مشتریاتون هستین. مرسی از این همه حس خوبی که به آدما میدین. ممنون از شما. بازم متشکرم.

کد محصول: 14113
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به هند

صدای شما: سلام عزیزم وقتتون بخیر خیلی خیلی متشکرم بابت این گلی که من از ایران سفارش دادم و شما در هند برای من ارسال کردین، خیلی ممنونم همونطور که خواسته بودم ارسال شده. خیلی زیباست گل‌ها و اینکه این باعث میشه که من دوباره بتونم به شما اعتماد کنم. حتماً شما رو برای سفارشات بعدیم انتخاب خواهم کرد. بازم متشکرم از شما.

کد محصول: 19522
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: سلام وقتتون بخیر. خیلی ممنونم ازتون اولاً بابت گلی که واسم فرستاده بودید، دفعه دوم که ازتون خرید می‌کنم. فکر می‌کنم دو سال پیش بود دفعه آخر که ازتون خرید کرده بودم و هم قیمت‌هاتون نسبت به بقیه در واقع سایت‌ها بهتره هم اینکه کیفیت کارتون خیلی خوبه. گل واقعاً خیلی تازه است و در واقع نسبت به حجمی که سفارش داده میشه، قیمت خیلی خیلی مناسبی داره من ازتون ممنونم و امیدوارم که موفق باشید.

کد محصول: 9279
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خیلی ممنونم از سرویس خیلی خوبتون. خیلی عالی و قشنگ بودش و همونطور که می‌خواستم سر همون تایم کمتر از یک ساعت با این حساب که ما خیلی دقیقه آخرم سفارش دادیم و سر تایم رسید دستمون. خیلی دستتون درد نکنه. همه چی عالی. بازم ممنون و حتماً هم به همه پیشنهاد می‌کنم که از شما حتماً استفاده کنند برای سفارش گل و سورپرایز و همه این موارد خیلی ممنون.

کد محصول: 17766
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به شیراز

صدای شما: سلام خیلی ممنون. می‌خواستم تشکر کنم همین که دیزاین خیلی قشنگی بود، همین که خیلی راحت ازتون می‌شد خریداری کرد. خیلی همه چیز راحت و آسون بود. و دقیقاً سر تایمی که می‌خواستمم رسید. خیلی خیلی ممنون از لطفتون. حالا در موقعیت‌های بعدی خیلی خیلی حتماً بیشتر مزاحمتون می‌شیم. قربونتون.

کد محصول: 27502
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به ارومیه

صدای شما: بی‌نهایت سپاسگزارم از گل‌فروشی آنلاین انگور خیلی خیلی کارای قشنگی دارین و همیشه با کارای بی‌نظیرتون، سبدهای گل بی‌نظیرتون سورپرایز می‌کنید ما رو. مچکرم. خیلی قشنگ بود. هدیه امروز سبد گل بی‌نظیری بود. امیدوارم که همیشه موفق باشین و خداوند به کسب و کارتون رونق و روزی بده. سپاسگزارم.‌مرسی.

کد محصول: 19835
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به ایلام

صدای شما: با سلام وقتتون بخیر. دستتون درد نکنه برای ارسال به موقع منظم مثل همیشه و اینکه سفارش دقیقاً همیشه همون جوری که ازتون خواهش می‌کنم انجام میشه .همه چیز عالی و آن تایم گلا تازه و اینکه هر شهری که من خواستم ارسال کنید، شما تو این مدت انجام دادید. ممنون از وب سایت خیلی خوبتون خسته نباشید، تیم پشتیبانی بی‌نظیرتون. عالی خیلی ممنون.

کد محصول: 69136
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال کیک به انگلستان

صدای شما: سلام می‌خواستم تشکر کنم از اینکه هدیه من رو خیلی به موقع فرستادین و با وجود اینکه یه کشور دیگه بود، دقیقاً همون تایم رسید و من خیلی از خدماتتون راضی هستم. انشالله که موفق باشید.

کد محصول: 9250
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام و عرض ادب. سپاس و تبریک می‌گویم به خاطر سایت خوبی که دارید. سرعت آماده بالای گل‌ها، کیفیت بسیار خوب گل‌های ارسالی و در نهایت کار خاصی که دارید انجام می‌دید. دلتون شاد متشکرم.

کد محصول: 33001
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: ممنون از همکاری تون. خیلی هم گلها قشنگ بود، هم به موقع ارسال شد. و امیدوارم دوره های بعدی هم بتونم از این همکاری خوب شما استفاده کنم.

کد محصول: 27435
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام روزتون بخیر. خواستم ازتون تشکر کنم بابت گلی که سفارش دادم. همه چی همونطوری بود که من دوست داشتم. حالا یادداشتی که کنار گل بود و کلاً کیفیت کارتون. همه چیز خیلی عالی بود. ممنون ازتون و ممنون از پاسخگویی به موقعتون. امیدوارم که کسب و کارتون پر روزی باشه. خیلی متشکرم.

کد محصول: 27471
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام وقتتون بخیر. خواستم ازتون دوباره تشکر کنم. این سفارش دوم من بود با شما و اینکه خیلی راضی بودم. خیلی گل‌های زیبایی فرستادید. ممنون از همه چی. امیدوارم که تو کارتون موفق باشین و کیفیت خوبتونو همین طوری ادامه بدین.

کد محصول: 27435
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. روزتون بخیر. خواستم ازتون تشکر کنم بابت گلی که سفارش دادم. همه چی همون‌طور بود که من دوست داشتم. حالا یادداشتی که کنار گل بود و کلا کیفیت کارتون. همه چی خیلی عالی بود. ممنون ازتون و ممنون از پاسخگویی به موقع تون. امیدوارم که کسب و کارتون پر روزی باشه.

کد محصول: 18393
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به دبی

صدای شما: سلام خانم رفیعی عزیز شبتون بخیر باشه. سفارش من رسید امروز و دقیقاً همون عکسی که توی سایتتون بود و به همون حتی دیزاینی که سفارش دادم به همون شکل تحویل داده شد خیلی ممنونم از شما. خوشحالم از این اعتمادی که به تیم انگور کردم ایشالا تو مناسبت‌های بعدی هم مطمئناً انتخاب من شما خواهید بود باز هم ممنون شب شما بخیر.

کد محصول: 53515
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام خواستم از گروه گل انگور تشکر کنم که از راه‌های دور تونستم به کمکشون گل سفارش بدم. باعث خوشحالی دوستان بشم و بدون کمک گروه انگور واقعاً انجام دادن این کار برام خیلی سخت بود و واقعاً پشتیبانی خیلی خوبی دارین. ممنونم از زحمت‌هایی که می‌کشین و اینکه تلاش می‌کنین که باعث خوشحالی خود ما و دوستامون بشین. خیلی ممنون بابت همه زحمتهاتون.

کد محصول: 18706
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: میخواستم تشکر کنم از سایتتون، از سایت انگور خیلی تجربه خوبی بود برای من. من تا حالا تجربه خرید اینترنتی گل رو نداشتم. یکمی استرس داشتم ولی خیلی راضیم. خیلی خیلی خاص بود نسبت به کارهای قدیمی و قبلی که دیده بودم. این خیلی خاص تر از همه است. و اینکه نگران بودم که شاید مثل عکس در نیاد ولی واقعا از عکسم بهتره. خیلی قشنگ بود. ممنونم. ممنونم از اینکه یه همچین امکانی رو برای ما فراهم کردین.

کد محصول: *****
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تبریز

صدای شما: سلام. وقت شما بخیر. خیلی متشکرم از عکس زیبایی که ارسال کردین. حقیقت سورپرایز شدم فکر نمی‌کردم انقدر شبیه عکسی که توی سایت هستش بشه که دربیاد ولی واقعا شبیه شده. واقعا زیبا شده. خیلی ممنونم. ممنونم بابت دقت کارتون، بابت سلیقه‌ای که به خرج دادین. چون که انقدر دقیق می‌شد زمان ارسال تعیین کرد و همون موقع به دست اون عزیز من رسید، خیلی متشکرم در کل خیلی تجربه قشنگی بود. انشالله که همیشه توی مراسم‌های خوب شادی و سلامتی بتونیم از هنر شما و سلیقه شما استفاده کنیم. ممنونم. خدا نگهدار.

کد محصول: 61673
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: درود و عرض ادب. خیلی متشکرم، رسید دستم و دیدم سبد گلی که در واقع سفارش داده بودم. حقیقت تو عکسی که اول فرستاده بودید پس از اتمام کار خیلی جذبم نکرد. یکم خورد تو ذوقم ولی وقتی که رسید دستم دیدم نه واقعا خیلی زیباست. کیفیت کارتون عالی بود. خیلی الان خوشحالم از خریدم و اعتمادی که بهتون کردم. مچکرم از شما و بچه های دیزاینرتون. بسیار کار رو زیبا درآوردن و من ۴ تا گل میخواستم ولی شما ۶ تا گل گذاشتین داخلش بدون اینکه مبلغی اضافه تر بگیرین به عنوان اشانتیون گذاشتین. خیلی مچکرم ازتون واقعا زحمت کشیدید. بهتر از چیزی شد که حتی خودم تصور میکردم. مچکرم.

کد محصول: 17141
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام عرض شد. وقتتون بخیر باشه. ممنون از لطف شما. ممنون از اینکه عکس گل رو برام فرستادین. والا من اولین باری بود که اصلا سفارش آنلاین گل میدادم. همیشه حضورا میرفتم و تهیه میکنم و ... به نظرم عالی بود سایت شما بخصوص در بین سایت‌هایی که من باهاش روبرو شدم که گل آنلاین میفرستن. به نظرم از همه بهتر بود، فوق العاده بود. من واقعا راضی هستم. واقعا اینو از ته قلبم میگم. همه چیز خوب، پشتبانی خوب، حالا نحوه ارسال، اینکه ارسال به روزه، ساعتش رو تعیین میکنیم. ارسال رایگان، اینا به نظرم همه امتیازات مجموعه شما هستش که بهتون تبریک میگم. منم مشتری دائمی تون شدم و حتی شمارو به دوستان و آشنایان معرفی میکنم. این رو از جانب من داشته باشین که کار خوب همیشه بهترین تبلیغ کار شما هستش. من که حسابی تبلیغ میکنم.

کد محصول: 17141
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام عرض شد.‌ وقتتون بخیر باشه. از گلفروشی خوب انگور. انشالله که همیشه سلامت باشید. من بار دوم هم سبد گل سفارش دادم و خیلی خوشحالم از اینکه از سایت خوب شما، از مجموعه خوب شما این انتخاب رو داشتم و همیشه هم همینکارو خواهم کرد. فقط امیدوارم کیفیت خوبی که شما دارین همیشه همینقدر خوب و عالی بمونه که ما هم مشتری های دایم تون بمونیم. یه دنیا ممنون از شما. از گلفروشی خوب انگور و آپشن های خوبی که برای مشتری ها میذارین. انشالله همه همیشه سلامت باشید و همینطور پرتوان و پرفکت ادامه بدین. و ما هم توی شادی‌هامون از گل‌های شما استفاده بکنیم. قربون شما. خدانگهدار.

کد محصول: 10533
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: انگور عزیز واقعا واقعا مرسی از سرویس خیلی خوب و هیجان انگیزی که برای من داشتین. من برای خواهرم یه گلدون سفارش دادم که با اینکه شماره اش رو گذاشته بودم و خیلی اصرار نداشتم که یعنی نمی‌دونستم که چطوری باید سوپرایز بشه اما شما هم با کادوی خیلی قشنگتون، با بسته بندی خیلی قشنگ به زمانش هم خیلی خوب بود و همینکه شخص محترمی که واسه من گلدون رو برد برای خواهرم خیلی آدم با ابتکار عمل و خلاقیتی بود. و واقعا خواهرمو سورپرایز کرد. باهاشون تماس گرفتن، گفتن که یه بسته دارین باید بیایین پایین و خواهرم همینجور مونده بود که جریان چیه و ... خلاصه خیلی خوشحال شده بود. زنگ زد گفت واقعا واقعا خوشحال شدم. حتی استرس گرفته بودم جریان این بسته چیه؟ مرسی ازتون.

کد محصول: 47675
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرمان

صدای شما: سلام و عرض ادب.‌ممنون و سپاسگزارم از شما سرکار خانم آقاسی از اینکه لطف کردین پیگیر کار ما بودین. واقعیت من اولین بار بود که با مجموعه حالا نمی‌دونم هلدینگ انگور آشنا شدم. اصلا سرچ کردم واقعیت توی اینترنت پیدا کردم و پیدا کردن یک شعبه و یک مرکز توی کرمان که بتونه بهرحال کار مارو انجام بده بسیار سخت بود. یعنی با چند مورد تماس گرفتیم و به نتیجه نرسیدیم تا اینکه در راستای همین سرچ‌کردنه با این سایت و مجموعه انگور آشنا شدم و باز هم ممنون و سپاسگزار از اینکه پیگیری شما باعث شد که بهرحال ما بتونیم اون برنامه ای که داشتیم سر وقت و به بهترین شکل ممکن انجام بدیم. بسیار عالی بود‌. ممنون و تشکر از شما.

کد محصول: 9911
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. عصرتون بخیر. خیلی ممنون از دسته گل‌هایی که فرستادین برامون. واقعا خوششون اومد. خیلی و خیلی لذت بردیم و خیلی هم ممنون از سرویس دهی سریع و به موقع تون. مچکرم. عصرتون بخیر.

کد محصول: 45579
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام عزیزم. شبتون بخیر. ببخشید که دیر موقع پیام میدم. خیلی ممنون از پیگیری تون. یکم تجربه طولانی بود، خیلی رفت و اومد و همش من شمارو زحمت دادم که اشتباه ارسال شده بود ولی خب مرسی از اینکه بالاخره آنچه که باید، ارسال شد.

کد محصول: 16065
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. خسته نباشید. من یه باکس گل سفارش داده بودم. این برای بار دومه که سفارش میدم به سایت گل انگور. خیلی راضی هستم ازشون، خیلی باسلیقه هستن و خیلی به موقع کارو تحویل دادن. خیلی ممنون ازتون.

کد محصول: 28034
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر باشه. کار رو تحویل گرفتم. کار بسیار زیبا و خوش سلیقه و هم با گل‌های تازه همون چیزی که گفته بودید. از همه مهمتر آن تایم بودن انجام کار بود که اونجوری که خواسته بودم راس ساعت، کار رسیده بود قبل از اینکه من خودم برسم. تشکر میکنم بهرحال.

کد محصول: 22258
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به شیراز

صدای شما: سلام. من حجتی هستم و میخواستم تشکر کنم بابت تهیه تاج گلی که برای مراسم ترحیم یکی از آشنا ها به وسیله سایت انگور تهیه شده بود. هماهنگی خوب انجام شد با اینکه من از خارج از کشور کارهای هماهنگی رو انجام دادم. هماهنگی خوب انجام شد و تاج گلم به موقع و در زمان مورد نظر به مراسم رسید. و تاج گل خوب بود. تقریبا شبیه اون چیزی بود که دیده بودم. و بهرحال در مجموع راضی هستم. ممنون، قربون شما. خداحافظ.

کد محصول: 51326
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: مدیریت محترم مجموعه گل و گیاه انگور، سلام. صبح شما بخیر. در سه روز گذشته جهت خرید گل با پرسنل مجموعه شما تماس داشتم سرکار خانم مددی پیگیر پروسه خرید و ارسال بودن. بسیار خوش برخورد، صبور در پاسخگویی. به داشتن چنین همکارهایی به شما تبریک میگم. امیدوارم در امور مجموعه موفق باشید. ممنون از کلیه زحمات شما و همکارانتون.

کد محصول: 7332
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام. حال شما؟ وقتتون بخیر. میخواستم تشکر بکنم بابت گلهای بسیار خوب و با کیفیتی که ارسال کردین برای ما. تشکر.

کد محصول: 27478
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام. سفارشی که من داده بودم رسیده به مقصدی که مورد نظرم بود. از این بابت از پیگیری تون و اینکه صمیمانه جواب می‌دادیم سپاسگزارم. مچکرم.

کد محصول: *****
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر. خیلی عالی بود همه چی. ممنون از هم نظم و هماهنگی‌تون، هم کیفیت کارم خیلی خوب بود. مچکر

کد محصول: 27466
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: سلام. خسته نباشید. ممنونم به موقع رسید. تشکر میکنم ازتون. من فقط از طرح این بسته بندی و این دسته گلهاتون خیلی خوشم میاد. با اینکه یکم قیمتشون بالاست ولی نوع سلیقه و اون نوع بستن گلها خیلی خوبه. ولی ایکاش حضوری هم فروش داشتین. ممنونم بازم ازتون.

کد محصول: 11500
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خدمت شما و همه دست اندرکاران مجموعه خوب انگور. ما تاج گلی که برای مجلس ترحیم سفارش داده بودیم به موقع و با کیفیت خیلی خوب توسط مجموعه شما انجام شد. ممنونم از همه تون. انشالله که همیشه در کارتون موفق باشید.

کد محصول: 11404، 21718، 61117
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر. خواستم ازتون تشکر کنم. من یه چند ماهی هست ازتون دارم سفارش میدم. واقعا همه چی عالیه، خیلی خیلی ممنون. همه چی با کیفیت، سر وقت میرسه، تر و تمیز. یک دنیا ممنون مخصوصا از پیگیری هاتون که اگر اتفاقی میفته. واقعا دست شما درد نکنه، انشالله که همیشه موفق باشید و بدرخشید.

کد محصول: 54037
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام عزیزم. روزت بخیر باشه. مرسی. سفارش های ما رسیدن. خیلی عالی بودن. الان دیدیمشون، خیلی خوشگل بودن. متن هم خیلی قشنگ کار شده بود. همه چیش خیلی فوق‌العاده بود. بازم ازتون تشکر میکنم.

کد محصول: 45495
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: دست شما درد نکنه. خیلی زحمت کشیدید. ممنون از اینکه همون ساعت، سر ساعت گل رفت به مجلس. همین که برگشت داده شد اومدش اینجا. اینجا هم که زحمت کشیدن آوردن بالا گذاشتن. بازم ازتون تشکر میکنم. انشالله که دفعه های بعد هم خدمتتون خواهیم بود در مراسم به قول معروف عروسی و مراسم شادی. شمارو به دوستانم معرفی خواهم کرد. ممنون و مچکر.

کد محصول: 4339
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. خوبین؟ ممنونم از گلی که آماده کردین، خیلی خوبه، خیلی خوشگله، خیلی هم شادابه، مچکرم از پشتیبانی که دارین و پاسخ سریعی که دادین. ممنونم. انشالله برای موضوعات بعدی و کادوهای آینده باز هم مزاحم شما میشیم.

کد محصول: 16531
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: سلام و خسته نباشید عرض می‌کنم خدمت مجموعه بی نظیر انگور. کاری که سفارش دادم واقعا عالی بود. هم از نظر طرح و هم از نظر کیفیت. واقعاً راضی بودن از کارتون. همچنین از صبر و شکیبایی تون هنگام پاسخگویی. یک دنیا ممنونم. امیدوارم همیشه موفق و موید باشید‌.

کد محصول: 3631
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: خواستم از سرویس خوبتون تشکر کنم و اینکه همه چی عالی بود. دلیوری کردن آیتمی که داشتم دسته گلی که بود خیلی عالی بود. خود گل خیلی قشنگ و زیبا طراحی شده بود و کنار هم چیده شده بود. کیفیت گلها هم خیلی عالی بود. خیلی ممنون از شما. روز خوبی داشته باشین.

کد محصول: 69438
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. شبتون بخیر باشه. من ویس دادم تشکر کنم. بخاطر سفارشی که ازتون داشتم، برای گل‌های خیلی خوشگل. بی شک اگه بخوام مجدد آنلاین سفارش بدم حتما شمارو انتخاب میکنم. بازم ممنونم. گلها خیلی خوشگل بودن. شبتون بخیر.

کد محصول: 11668
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: باعرض سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز. اول که خدمتتون بگم من توی این مدت حدود فکر میکنم سه چهار بار با گلفروشی شما در ارتباط بودم و گل برای اقوامم سفارش دادم. چون من خودم کلا اصفهان زندگی میکنم و برای دوستانم در کرج این کارو انجام دادم. خیلی تشکر میکنم بابت زحماتتون بخاطر اینکه پرسنلتون خیلی خوب جوابگو بودن و خیلی خوب همراهی کردن. حتی تو انتخاب مدل و واقعا کمک کردن. این خودش خیلی مهمه که بهرحال از راه دور بتونن یه مشتری رو همراهی کنن که بتونه یه چیز خوب تحویل بگیره و اینکه بله بسیار هم عالی هر دفعه که من سفارش دادم یه چیز خیلی خوب همونی که توی سایت بود رو تحویل دادن و برام مهم بود که یه چیز شیک باشه، همونی که میدیدم رو دلم میخواست تحویل بدن که همین اتفاق هم افتاد و مهمتر اینکه برای دوستانی که فرستادم خیلی خوششون اومده بود و خیلی راضی بودن و کار خیلی شیک و تمیز تحویل داده شده بود. ممنون از زحماتتون. انشالله خدا به کسب و کارتون برکت بده و همچنین به پرسنلتون که بسیار محترم هستن و در نهایت اینکه روزی تون فراوون باشه. روز بخیر. خداحافظ.

کد محصول: 50196
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به ترکیه

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر. اولین تجربه ام بود که برای خارج از کشور حالا گل سفارش میدادم. به صورت کاملا رندم با مجموعه انگور آشنا شدم. ولی خیلی در واقع پشتیبانی عالی، سریع در واقع کار انجام شد و مراحل به صورت دقیق به اصطلاح برام اس ام اس میشد. کاملا در جریان قرار گرفتم و همه چیز عالی واقعا. مجدد انشالله در آینده مزاحمتون خواهم شد. باز هم ممنون از این مجموعه خوبی که فراهم کردید.

کد محصول: 29879
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به شیراز

صدای شما: سلام به بچه های انگور. من امروز گل سفارش داده بودم، یه باکس گل بود. همه چی خیلی سریع و آنتایم و با برنامه انجام شد. خیلی راضی بودم و هستم. حتی یه ناهماهنگی از طرف من پیش اومده بود و کسی که میخواستم براشون گل بفرستم اون ساعت خونه نبودن و بچه‌های تیم انگور هماهنگ کردن دوباره و وقتی که برگشتن خونه به دستشون رسوندن و در کل فوق‌العاده بود. مرسی از همه تون.

کد محصول: 31239
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به رشت

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر. تشکر ویژه میکنم بابت اینکه کار اینقدر دقیق، قشنگ، به موقع، هماهنگی های عالی، همه چی عالی. یه مقدار کم قبلش نگران بودم که یه چیزی این وسط خوب انجام نشه، هماهنگی انجام نشه، چون راه دور بود. ولی همه چی خیلی عالی بود، مرسی واقعا از اینکه دیگه برام ثابت شد که قابل اعتماد هستید و در موقعیت‌های بعدی هم میشه از سایت شما و خدمات شما حتما استفاده خواهم کرد.

کد محصول: 60784
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به کرمانشاه

صدای شما: سلام. خیلی خوشگل و عالی بود. مرسی. دقیقا سر وقت هم رسید و همون چیزی بود که تو سایت دیده بودم. گلها تازه بود، خیلی خوب هم چیده شده بود. ممنون ازتون. انشالله بازم بهتون زحمت میدم.

کد محصول:27494
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به مشهد

صدای شما: خیلی ممنون، خیلی لطف کردین خدارو شکر به وقت هم رسید دستتون هم درد نکنه بابت هماهنگی ها، خیلی هم قشنگ بوده، خیلی هم راضی بودم. دستتون درد نکنه.

کد محصول: 19526
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به یزد

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر. بسیار عالی بود. ممنون. من اولین باری بود که این کارو انجام دادم، به نظرم خیلی کار جدید و خوبی بود. مچکر، ممنون، مرسی از سایت خوب و پشتیبانی خیلی فعال و خوب. مچکرم از سایت انگور.

کد محصول: 68125
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام سلام. روزتون بخیر. خسته نباشید. واقعا ممنونم، بسیار زحمت کشیدید از این سایتی که درست کردید، از این همکاری، از این سلیقه، از این پشتببانی. من حقیقتا بار دومه و خدارو‌شکر بازم راضی هستم مرسی. ممنونم. خیلی زحمت میکشید و انشالله بتونم بازم دوستان دیگر رو معرفی کنم که از خجالتتون دربیام. بازم ممنونم. من خودم خارج هستم و اینقدر دسترسی نداشتم ولی واقعا ممنونم از این پشتیبانی و سرویسی که در اختیار من گذاشتید. امیدوارم که همیشه پله های موفقیت و ترقی رو داشته باشین و بهترین هارو براتون آرزو میکنم. مرسی.

کد محصول: 19613
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خدمت شما. خواستم تشکر کنم از زحماتی که کشیدین و جناب رفیعی ببخشید نمی‌دونم خانم هستین یا آقا ولیکن که اون شب خیلی زحمت منو کشیدین، خیلی بی موقع، بد موقع من لحظه آخری سفارشم رو ثبت کردم و اینکه شما تا ده و نیم یازده شب صبورانه جواب منو دادین و دقیقا همه چیز فردا تو مراسم همونی بود که میخواستم بلکه هم بهتر. خواستم ازتون تشکر کنم. من خیلی اتفاقی از گوگل سرچ کردم شمارو پیدا کردم ولی دیگه به این راحتی رهاتون نمیکنم و مشتری دایم تون شدم. بازم ممنونم ازتون.

کد محصول: 10426
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خانم رفیعی.‌ وقت شما بخیر. خواستم که از شما تقدیر و تشکر بکنم بابت زحماتی که برای بنده کشیدین. سفارشی که شما زحمت کشیدین، راهنمایی کردین انجام شد. و قبول زحمت کردین ارسال شد و بسیار متشکرم از تمام کارها به نحو احسن انجام شد. حالا من باز هم میخواستم که یه زحمت دیگه هم به شما بدم و این موضوع احتمالا برای فردا یا پس فردا میخواد اتفاق بیفته. ممنونتون میشم باز هم به همین شکل خیال مارو راحت کنین و همه کارهارو به همین شکل راحت انجام بدین. مرسی.

کد محصول: 4561
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام.‌ خوبید؟ وقتتون بخیر. مرسی در کل خرید نسبتا راحتی بود. یه خورده عکسی که برام بفرستادین با عکسی که توی سایت دیده بودم یکم هم بسته بندی گلش، هم روبانش اینا فرق داشت. اونی که تو سایت بود قشنگتر بود. ولی در کل راضیم. انشالله که حالا هی نزدیکتر هم بشین به اون چیزی که توی سایت می‌ذارید. اصلا شاید ۸۰ درصد نزدیک بودا ولی تا صد یکم فاصله داشت. مرسی در کل.

کد محصول: 38114
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. خیلی ممنونم از شما که زودتر از موعد هم برای من فرستادین گل رو، خیلی هم خوشحال شد مادرم، خیلی خیلی ممنونم ازتون بخصوص تو این روزا که اینجوریه واقعا انتظار نداشتم به موقع برسه دستشون. بازم ممنونم و مچکر. انشالله که دفعه بعد دوباره مزاحمتون میشیم. مرسی. ممنون.

کد محصول: 6575
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام و عرض احترام قربان. امیدوارم که حالتون خوب باشه. خواستم تشکر بکنم از زحماتتون و محببتون. دوستانی که بعد از ظهر که چه عرض کنم دیگه شب رفته بودن، همون ساعت ۸ شب تحویل دادن. بسیار زمان خوبی هم بود و عرضم به حضور شما که کیک هم بسیار عالی بود و گلم همینطور، خیلی لطف کردین، خواستم تشکر بکنم از زحماتتون. انشالله که همیشه صحیح و سلامت و شاد و خوب باشین. خیلی ممنونم.

کد محصول: 6159
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. بازم یه دنیا ممنونم از اعتمادتون، از اینکه لطف کردین قبل اینکه رسید رو من تقدیم کنم و اینقدر هم تاخیر داشت، ببخشید بازم بخاطر صرافی. شما لطف کردین ارسال کردین برای من و دل مادرم رو شاد کردین. من یک دنیا ممنونم. من که خیلی اطمینان دارم و همیشه کلی لذت بردم از خریدایی که حضور محترمتون داشتم اینکه و این اعتماد قشنگ شما هم خیلی حس خوبی به من داد چون ما الان توی دنیایی زندگی میکنیم که اعتمادها متاسفانه خیلی کم شده و اینکه اینقدر قشنگ کسی که من راه دور بودم و دستم کوتاه بود ولی همچنان اطمینان داشتین و این حس خوب رو به من دادین خیلی خیلی خیلی برای من ارزش داره، خیلی یعنی من در قلبم میذارم این لطف شما رو و اینکه بازم همیشه مزاحمتون میشم دیگه. من مزاحم همیشگی خودتونم. انشالله که خدا هزار هزار برابر برای شما برکت بیاره، خیر بیاره انشالله. ممنونم. بازم مچکرم.

کد محصول: 8868
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به قم

صدای شما: سلام. خسته نباشید. من از مشتری های سایت انگور هستم و تجربه سفارش از این سایت رو داشتم. یک باکس گل به مناسبت تولد از این سایت سفارش دادم و خدارو شکر همه چی خیلی عالی بود حتی با سلیقه تر و قشنگتر از اون چیزی که من سفارش داده بودم باکس رو برام تهیه کردن. خیلی کار تمیز و شیک و مرتبی بود و اینکه خیلی به موقع به دست تحویل گیرنده رسید. خیلی خوب بود همه چی، مشکلی نداشت. فقط یک نکته خیلی ریزی که اینجا وجود داشت که من یک متن هم همراه باکس گل سفارش داده بودم که چاپ بشه همراهش بیارن. انگار شعبه اون شهرشون چاپ وجود نداشته و بجاش برام کارت گذاشتن. کارت تولدت مبارک. در کل خیلی خوب بود، همه چی اوکی بود، مرسی. حتی خود تحویل گیرنده هم خیلی خوشحال شد، سورپرایز شد. ممنونم بخاطر زحماتتون. عرض دیگه ای نیست. موفق باشید. خدانگهدار.

کد محصول: 62854
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به امریکا

صدای شما: سلام و درود می‌فرستم برای سایت بسیار عالی مجموعه انگور. خیلی خوشحالم از آشنایی‌شون و بسیار خوشحال تر از آشنایی با خانم آقاسی و خانم رفیعی نازنین که بسیار صبورانه و شکیبا با من همکاری کردند و در کوتاه ترین مدت ممکن درخواست منو انجام دادن و هدیه ای که برای دخترم انتخاب کرده بودم رو خیلی سریع به دستشون رسوندن. واقعا ممنونم ازتون. هرگز این لطفتون رو فراموش نمیکنم. سالها دغدغه اینو‌داشتم که چطوری میتونم هدیه ای رو در روز تولد دخترم به دستش برسونم که خوشبختانه توسط مجموعه شما این کار انجام شد. واقعا ازتون ممنونم. امیدوارم که موفق باشید. همینجور که دل من درخواست کننده و دختر گیرنده منو شاد کردین، امیدوارم خدا دلتون رو شاد کنه. سپاسگزارم، خدانگهدار.

کد محصول: 46157
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. وقت شما بخیر. یه گل سفارش داده بودم امروز که خیلی خوب و به موقع آماده کردید و ارسال کردید. ممنونم از اینکه به موقع فرستادید. مثل عکس بود. ممنونم ازتون و گلها هم زیبا و قشنگ و تمیز و تازه بودن.

کد محصول: 28034 و 15238
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام. وقت تون بخیر. من امروز دو تا تاج گل برای مراسم ترحیم سفارش داده بودم. خواستم از این طریق ازتون تشکر بکنم. همینکه سفارشم دقیقا مطابق عکسی بود که انتخاب کرده بودم و همین که به موقع ارسال شد. همینطور خواستم ازتون تشکر کنم بابت پیگیری‌هاتون و راهنمای‌هایی که داشتین. مچکرم. مرسی.

کد محصول: 27466
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: با سلام و خسته نباشید. خیلی ممنون از سایت خوبتون‌. خیلی عالی بود هم به موقع رسید دستمون هم اینکه عالی بود. دمتون گرم. فقط یه مقداری با اون شکل ظاهریش که توی عکس بود فرق می‌کنه ولی خب بازم سپاس. دست شما درد نکنه.

کد محصول: 20077
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به کیش

صدای شما: سلام و عرض ادب. بابت خرید سبد گل برای جزیره کیش خیلی سپاسگزارم، خیلی لطف کردید، ممنونم. روز خوش.

کد محصول: 20077
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام. خیلی خوشحالم که با سایت انگور آشنا شدم. خیلی ممنونم بابت خدمات عالی و گل‌های زیباتون.

کد محصول: 16642
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به یزد

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر. دست شما درد نکنه بابت تاج گلی که فرستادین. از زحماتتون خیلی ممنون. دقیقا همون چیزی بود که انتخاب کرده بودم. مچکرم.

کد محصول: 20479
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: سلام. روز شما بخیر. من خیلی از شما ممنون هستم چون حقیقت امر اینه که توی این سفارش کمی حساس بودم برای اینکه هم کار به بهترین نحو انجام بشه و هم به موقع ارسال بشه که هر دو مورد اتفاق افتاد یعنی هم تاج گلی که سفارش داده بودم دقیقا همون طوری بود که میخواستم و هم زمان ارسالش دقیقا همون زمانی بود که خودم مدنظرم بود. از پشتیبانی تون هم خیلی ممنون هستم. پیگیر بودید. از لطفتون سپاسگزارم.

کد محصول: 58237
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به امریکا

صدای شما: سلام و درود به شما آقای آقاسی و همه همکاران‌تون در تیم انگور. من خیلی راضی هستم از خدمات شما، خیلی سپاسگزارم از اینکه این فرصت رو فراهم کردید که ما که از فرزندانمون دوریم، بتونیم محبتمون رو بهشون نشون بدیم و اونارو کمی خوشحال کنیم و خودمون هم احساس خوبی پیدا کردیم از اینکه تونستیم یه هدیه کوچیکی براشون بفرستیم. انشالله که برای کالاهای دیگه هم بشه این کارو کرد. خب خیلی از مشکلات ما حل بشه و ما احساس کنیم که بیشتر به اونا نزدیک هستیم. از اینکه همون روزی که قرار بود این گل به دستشون برسه واقعا همون شد. ازتون سپاسگزارم و براتون آرزوی موفقیت‌های بیشتر دارم. خداحافظ همه شما.

کد محصول: 19613
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر. تشکر میکنم بابت ارسال سفارشم. بسیار کار زیبایی ارایه دادین و خیلی چشمگیرتر از عکسی بود که تو سایت بود. تشکر میکنم از اینکه راس تایم تحویل دادین. من خیلی نگران بودم که کی قراره به دستم برسه و سر تایم باشه. ولی همکارانتون زودتر از ما حتی اونجا رسیده بودن و من تا بحال اینترنتی گل سفارش نداده بودم و واقعا تجربه خوبی شد با سایت شما. ازتون ممنونم. امیدوارم موفق باشید.

کد محصول: 22503
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خانم آقاسی جان. شبتون بخیر باشه. ببخشید من فیلترشکنم خیلی بد کار میکرد. نشد ازتون تشکر کنم. خواستم بگم ممنون بابت زحماتی که کشیدین. سفارشی که فرستادین خیلی عالی بود. بسته بندیش حتی عکسی که رسیده بود از عکسی که خودتون فرستادین خیلی بهتر بود. انتظار نداشتم.‌ چون اولین بارم بود من خرید اینترنتی گل می‌خریدم. خیلی استرس داشتم، خیلی شمارو اذیت کردم، خیلی تماس گرفتم باهاتون. انشالله که تو خریدهای بعدی بتونیم محبت‌هاتون رو جبران کنیم.

کد محصول: 19522
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر. خیلی ممنون از اینکه هم به موقع ارسال شد و هم بسته بندی‌تون فوق‌العاده شیک بود. دفعه بعدی که بخوام سفارش بدم حتما و حتما شمارو انتخاب میکنم. ممنون از مجموعه فوق العاده عالی و کاری تون و اینکه خواهش من رو زیر پا نداشتین و انجام دادین. در کل خیلی راضی بودم. ممنون از همه زحماتتون.

کد محصول: 10533
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام و ارادت. امیدوارم که خوب و سلامت باشین. خیلی خوشحالم که با مجموعه شما کار میکنم. همیشه من وقتی هر سفارشی به انگور دادم، خیالم راحت بوده که به موقع و با رعایت تمامی جوانب به دستم میرسه یا برای کسایی که ارسال میکنم به دستشون میرسه بدون هیچ مشکلی و خیلی خیلی از مجموعه انگور راضیم. انشالله که همیشه مجموعه تون رو به رشد باشه و سلامت و پایدار باشید.

کد محصول: 16823
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به ایران

صدای شما: سلام. خیلی ممنون. من فکر میکنم چهارمین باری هستش که دارم از سرویس شما استفاده میکنم و از آمریکا برای خانواده ام در ایران گل سفارش میدم. همیشه راضی بودم. خیلی ممنونم و وقتتون بخیر.

کد محصول: *****
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. خسته نباشید. مثل همیشه عالی بود، سروقت بود، قیمتتون هم مناسب بود. حالا بچه های پشتیبانی هم ما هی زحمت میدیم بهشون ولی خب همیشه با حوصله و صبر کار مارو راه میندازن. دستتون درد نکنه. خیلی ممنون.

کد محصول: 27494
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به شیراز

صدای شما: سلام و عرض ادب سرکار خانم آقاسی. خیلی ممنونم از لطفی که کردین پشتیبانی که کردید سفارش رو. برخورد شما خیلی خوب بود. ممنونم از این بابت که با روی گشاده و با حوصله بسیار خوب سفارش مارو ثبت کردید و پیگیری کردید که انجام بگیره.

کد محصول: 20504
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به نجف آباد

صدای شما: با سلام. امروز برای اولین بار از سایت انگور تاج گل ترحیم سفارش دادم برای مجلس ختم مادر یکی از دوستان در شهر نجف آباد که در اسرع وقت تهیه و ارسال شد و سر وقت به مراسم رسید. ازشون واقعا مچکرم.

کد محصول: 34324 و 34026
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام عرض میکنم خدمت گل و گیاه انگور.‌ واقعا کیفیت عالی بود، خیلی ازتون ممنونم. همه چی عالی، همه چی با کیفیت خوب برام فرستادن. خیلی خیلی ممنونم. واقعاً دستتون درد نکنه. خسته نباشید.

کد محصول: 4194
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: بسم الله الرحمن الرحیم. ممنون از توجه شما. من همیشه خریدام رو از سایت شما انجام میدم و همواره از سرعت عمل، کیفیت و لطف بی نهایت گروه پشتیبانی گلفروشی آنلاین انگور کمال سپاسگزاری و امتنان رو دارم. یلداتونم مبارک.

کد محصول: 27568
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام عزیزم. خسته نباشید. میخواستم تشکر کنم بابت باکس گلی که دیروز فرستاده بودین. خیلی گل‌های قشنگی داشتن، خیلی کارتون خوب بود و اینکه سر موقع تحویل داده بودین و خیلی کارتون عالی و خیلی خوش قول هستین. خیلی خوشحالم از اینکه از شما خریداری کردم و انشالله فرصتی باشه که سری‌های بعد هم بتونیم خریدای دیگه‌ای واسه شادی هامون داشته باشیم‌. دست شما درد نکنه، خیلی ممنون، همه چی خیلی عالی بود، ممنون.

کد محصول: 9905
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به شیراز

صدای شما: سلام و عرض ادب خدمت شما. انشالله که حالتون خوب باشه و سلامت باشین. اول که وارد سایتتون شدم خب گفتم شاید به مبلغی که دارم میدم نیارزه ولی واقعا از نحوه ارسالتتون، برخوردتون، پیگیری تون، کیفیت گل و خلاصه همه جور هماهنگی ها که کردین، واقعا اون هزینه ای که کردم می ارزید. بسیار بسیار سپاسگزارم و خیلی از خود سایتتون خوشم اومد، چون ما خودمون یه شرکت آی تی هستیم و از به اصطلاح UI سایتتون، راحت بودنش برای پرداخت، خلاصه همه جوره به نظرم همه چی پرفکت و عالی بود.

کد محصول: 9476
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خانم آقاسی. روزتون بخیر باشه. خیلی ممنونم از ارسال گل، خیلی همه چیز عالی بود، دقیقا همون چیزی که میخواستم شد. و اینکه سر ساعت رسید با اینکه ترافیک بود و برف بود حسابی و اینکه من یکی از دوستانم که خارجیه تو ایرانه، خواهرش که توی یه کشور دیگه است براش این کارو انجام بدن از طریق من که سر موقع دقیقا تو محل کارش به دستش رسید و خواهرش اونور خیلی از من تشکر کرد، خیلی خوشحال شد و گفت چقدر خوبه که تو ایران همچین چیزایی هست اینقذر سریع و به موقع و همون چیزی که دقیقا اون میخواست براش آماده شد و رسید دست خواهرش. خیلی ازتون ممنونم.

کد محصول: 31356
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال کیک به ترکیه

صدای شما: درود. خیلی ممنون. همه چی به موقع رسید. دست شمام درد نکنه. حتما با شما کار باز خواهم کرد. ممنون و مچکر.

کد محصول: 12285
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تبریز

صدای شما: با این پیام میخواستم از مجموعه انگور تشکر بکنم، از سفارشم خیلی راضی هستم.همیشه کارهاتون با کیفیت و بی نظیره. سپاسگزارم.

کد محصول:47675
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرمان

صدای شما: با عرض سلام. من رمضانی هستم. خواستم تشکر کنم از کارکنان محترم سایت انگور برای زحماتی که کشیدن و برای تهیه و ارسال سبد گلی که من سفارش دادم. خیلی مچکرم از حضور همگی‌شون و برای همگی آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

کد محصول: 34151
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام و عرض ادب. من خواستم یه تشکر کنم از شما بابت سفارشی که هم به موقع دستم رسید و هم اینکه بهتر از اون عکسی بود که خودم دیده بودم و خواستم یه تشکر جدا بکنم از این وقت شناسی و این دقت نظرتون. چون من جای دیگه هم سفارش داده بودم خیلی اینور و اونور داشت و مطابق میلم نبود، هم ارسالش و نحوه ارسالش و ... تاکید چندین باره داشتم بهتون ولی خب الان که فکرش رو میکنم همون یه باری که گفتم بهتون فکر کنم کار انجام میشد نیازی به تکرار نبود. و اینکه ممنونم از شما چیزی که میخواستم انجام شدو ماموریت با موفقیت تموم شد. مرسی. ممنونم از شما. تشکر.

کد محصول: 46028
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تبریز

صدای شما: سلام علیکم. ممنون، تشکر از لطف شما. من چندین بار از شما خرید کردم قبلا. همون برای تبریز فرستادم. مچکر و ممنون. همیشه هم خوب و عالی بوده.

کد محصول: 44558
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. عرض ادب. ما مشتری ثابت انگور هستیم. خیلی هم ممنونیم که همیشه سفارشات مارو با شرایط ما ارسال میکنید. خیلی عالیه، خیلی خوبه. خودم به شخصه خیلی دوست دارم مشتری انگور باشم و خواهم بود در اینده حتما و امیدوارم این همکاری ادامه دار باشه. ممنون از همکاری خوبتون. از کیفیت خوبتون.

کد محصول: 60787
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. خسته نباشید. من با انگور از طریق یکی از دوستانم آشنا شدم و اصلا که سایت رو باز کردم خیلی ذوق کردم، چون یه چیزی بود که همیشه بهش نیاز داشتم. اینکه توی همه شهرها اینکارو میکنه و و از سراسر دنیا میشه سفارش رو ثبت کرد، خیلی جذاب و جالب بود. واقعا خیلی خوبه، امیدوارم که همینطوری خفن ادامه بده بره جلو. درمورد سفارشم هم به لحاظ اینکه سریع انجامش داد، سریع رسوند از گلهای باکیفیتی استفاده کرده بود و بوی خوبی میداد گلها و صحیح و سالم به مقصد رسوند و طرف مقابلم رو خوشحال کرد. واقعا واقعا مچکرم. خیلی همه چیزش کامل بود. فقط خیلی خوب میشه اگه حالا این یه پیشنهاد شخصیه، مثلا اون قسمتهایی که فیلتر شده پرداخت به دلار امریکا، یورو و … اینا از طریق سایت اگه انجام بشه خیلی راحتتره تا بیاییم واتساپ و توی این روزا که واتساپ هم فیلتره و بقیه کاراشو بخواییم پیش ببریم. غیر از اون همه چیزش عالی بود. خیلی خوب بود. واقعا ممنونم. خسته نباشید.

کد محصول: 12618
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام. صبح شما بخیر. من خیلی خیلی ممنونم از کار زیبا و قشنگتون. ممنونم از دسته گلی که دقیقا همون چیزی بود که سفارش دادم. بسیار تازه، بسیار عالی. حتی لحظه آخر من تقاضا کردم که سطل گل عوض بشه که شما لطف کردین و این کارو برای من انجام دادین. من خیلی‌ خیلی ممنونم و شک نکنید که دیگه هیچ موقع هیچ جایی گل قرار نیست بخرم و فقط به شما قراره که سفارش بدم. بخاطر کیفیت و در حقیقت قولی که انجام شد به موقع، بسیار بسیار ممنونم. انشاالله که همیشه شاد باشین و ما هم بتونیم توی شادی‌هامون از لطف و محبت شما استفاده کنیم. قربونتون. خدانگهدار.

کد محصول: 25660
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به ابوظبی (امارات)

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر. ممنون از لطفی که در حق من کردید. گلها خیلی تازه، عالی دقیقا همون چیزی که سفارش داده بودم، به دست اون عزیزی که میخوام برسه در ابوظبی می‌رسید و خیلی عالی بود. همه چیز عالی، ممنون از خدمات خوبتون. انشالله که بازم زحمت بدیم خدمتتون. خیلی لطف کردین. ممنون.

کد محصول:17305
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به شیراز

صدای شما: سلام. روز بخیر. ممنونم از زحماتتون. واقعا برام سخت بود که توی تمام وب‌سایت‌هایی که نگاه میکردم الان بشه به کسی اعتماد کرد. این بار اولی بود که من از شما خرید میکردم اما خب یه حسی بهم می‌گفت که میتونم به شما اعتماد بکنم. مرسی، مرسی برای کار زیبایی که انجام دادین، امیدوارم همینطور که باعث خوشحالی دیگران میشید، خدا هم به شما لبخند رو همیشه روی لباتون بیاره. ممنونم. بسیار ممنون.

کد محصول: 9902
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به کرج

صدای شما: سلام. وقت شما بخیر. تشکر میکنم از کار زیباتون، واقعا کار درست بودین. و به موقع خواسته من انجام شد، به موقع رسید دست همسرم. ممنونم از لطفتون.

کد محصول:3695
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: با عرض سلام وادب و احترام و خسته نباشید. من واقعا تشکر میکنم از این همه دقت و سرعت عملی که در انجام سفارش من داشتید و واقعا من خیلی خوشحالم که شمارو انتخاب کردم برای دسته گلی که برای تولد میخواستم سفارش بدم. خیلی مچکرم از این سرویس بی نظیرتون.

کد محصول: 30491
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به امریکا

صدای شما: سلام. شب شما بخیر. خیلی ازتون ممنونم. الآن تازه رسید گله، خیلی هم خوشگله، کیفیتش همونیه که میخواستم. خیلی خیلی لطف کردین.

کد محصول: 23891
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر. من اولین بار بود که از سایتتون خرید میکردم. برای اصفهان یه سفارش گل دادم که از عکسش هم بهتر شد. انشالله که باز بتونیم البته این برای ختم بود، برای یه مراسم شادی حتما ازتون دوباره  خریداری میکنیم. من مشتری ثابتتمونم. خیلی عالیه. مرسی. 

کد محصول: 11307
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اهواز

صدای شما: سلام. امیدوارم که حالتون خوب باشه. میخواستم کلی تشکر کنم بابت سرویسی که به من دادین. بسیار professional (حرفه ای) بودین و اینکه از وقتی وارد وبسایت شدم اُردرم (سفارش) رو انجام دادم. تا وقتی که سفارشم رسید به اونجا همه چیز بسیار برنامه ریزی شده و عالی پیش رفت. حتی وقتی که پیام میزدم توی واتساپ برای نیازهایی که داشتم درمورد سفارشم، خیلی حرفه‌ای با من رفتار میشد. بسیار با صبر و حوصله و مرسی از اینکه کمکم کردین که بتونم به این خواسته‌ای که میخواستم برسم. این گل رو برسونم به جایی که میخواستم و من حتما دوباره بازم پیش شما گل سفارش میدم و امیدوارم ایندفعه برای شادی‌ها باشه.

کد محصول: 16920
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام سلام. شبتون بخیر و شادی. حالتون چطوره؟ امیدوارم شبی پر از شادی و انرژی داشته باشین. خیلی ممنونم از سرویس خوبتون و امیدوارم که همیشه روزتون پر رونق باشه و زندگی تون پر از شادی و گلهای زیبا و خوشبو باشه. بسیار خوشحالم  از سرویس قشنگی که از شما گرفتم و تجربه شیرینی که با شما داشتم. خیلی ممنوم. خیلی طرف مقابلم تشکر کرد. امیدوارم که باز هم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم. شب خوش.

کد محصول: 7311
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تبریز

صدای شما: با سلام. ما از خارج از کشور برای مراسم ازدواج دوستمون دسته گل سفارش دادیم از سایت انگور. خیلی راضی بودیم، به موقع رسید دستشون و خیلی هم خوششون اومد از دسته گلی که براشون خریدیم. ممنونم از سایت انگور.

کد محصول: 4561
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به آبادان

صدای شما: سلام. خواستم از سایت انگور تشکر کنم. من برای روز پرستار یه باکس گل رز سفارش دادم و اینو به موقع رسوندن و خیلی با سلیقه و قشنگ بسته بندی شده بود. تشکر میکنم ازشون. فقط یه مقدار قیمت های هدایا بالاست به نظرم، گلدونها و دسته گل ها. اگر یه مقدار قیمت هارو متعادل بکنن، خیلی بهتر است. ممنونم.

کد محصول: 6994
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام به شما. روز بخیر. خواستم تشکر کنم از مدیریت مجموعه انگور و پرسنل زحمتکششون. سفارش دسته گل من سر ساعت رسید و حتی بهتر از آن چیزی بود که  در سایت دیدم. بسیار عالی و تبریک میگم به تیم حرفه‌ای تون. موفق باشید.

کد محصول: 4624
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به کرج

صدای شما: خیلی مچکرم برای سفارش خیلی عالی از دسته گلی که من داده بودم و انجام دادین. ممنونم. خوشحالم اولین باره ازتون سفارش دادم و امیدوارم همیشه همین کارو بکنم. چون خیلی عالی بود که برای من فرستادین خیلی زیباست. مرسی، متشکر. موفق باشید.

کد محصول: 35282
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام روزتون بخیر ممنون از مجموعه خوب و حمایتگر انگور. خوب من مشتری شرکتی شما شدم چند بار از شما خرید داشتم مهمترین نکته‌ای که منو مایل می کنه بیام از شما خرید کنم و به سمت شما متمایل بشم و اولین چیزی که راجب گل به ذهنم میرسه مجموعه انگور باشه پیگیری خرید راحت ارسالهای خوبتونه. چون من از تهران ارسال برای شهرستان هم داشتم و خیلی انجامش برای من راحت بود راحت سفارش دادم راحت ارسال شد و دغدغه ای من باب این موضوع من نداشتم. برای قیمت ها هم ممنون میشم که یه شرایطی رو برای مجموعه های شرکتی در نظر بگیرید که سفارش های زیادی دارند که این همکاری بتونه بیشتر از قبل ادامه پیدا کنه مرسی از شما.

کد محصول: 16588
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام و عرض ادب خدمت‌تون. دست شما درد نکنه. بسیار زیبا شده و از همه عزیزانی که دست‌اندرکار هستند، تشکر می‌کنم و اگر لطف بفرمایید بدونم دقیقا چه ساعتی میرسه به دست این دوستمون که ممنون میشم از خدمتتون. در پناه حق باشید.

کد محصول:33903
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام عزیزم.‌ وقتتون بخیر. خیلی ممنون بابت تایمی که گذاشتین و مشاوره ای خوبی که دادید. چیزی که توی عکس بود دقیقا شبیه واقعیتش بود و ممنون از کیفیت خوب کارهاتون. فوق‌العاده‌اید. متشکرم.

کد محصول: 6977
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: خیلی ممنونم بابت این تاج گلی که برای من زدین .درست مثل عکسی که تو سایت هست و ممنون از اینکه منو راهنمایی کردین توی واتساپ. منم تجربه اولم بود آنلاین بخوام سفارش بدم. خیلی ممنونم ازتون. دست شما درد نکنه.

کد محصول: 15040
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام روزتون بخیر باشه. خیلی ممنونم هم بابت پشتیبانی که خیلی سریع جواب دادین. هم اینکه برای سایز گل که ازتون پرسیدم و هم عکسش همکاری کردید، خیلی خیلی ممنونم. انشالله که باز هم ازتون خرید بکنیم که قطعاً این اتفاق میافته. حالا خود گل رو من چند ساعت دیگه توی مراسم میبینم اما از عکس مشخصه که همه چیز همونجوریه که می‌خواستم. باز هم ممنونم.

کد محصول: 27435
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام وقت بخیر میخواستم بگم که انگور خیلی سایت خوبیه برای سفارش گل و من تا الان تونستم به کلی از دوستام گل هدیه بدم بدون اینکه دردسر اینکه این رسید؟ نرسید؟ این دوستم همشهریمه یا نه رو داشته باشم خیلی ممنون از تیم خوبتون.

کد محصول: 27466
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به فردیس

صدای شما: ممنونم از پیگیری‌هاتون و دسته‌گل قشنگتون متشکرم. اولین بار بود که سفارش میدادم و واقعا هم راضی بودم. امیدوارم که از این به بعد هم بتونم ازتون گلهای بیشتری خرید کنم. متشکرم.

کد محصول: 4403
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام آقای رفیعی روزتان بخیر. از سفارشی که دادم بسیار راضی بودیم. گل رو هم سروقت تحویل دادین. دستتان درد نکنه. ممنون. در آینده هم سفارش خواهم داشت. ممنون. دستتان درد نکنه.

کد محصول: 26527
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: با سلام و خسته نباشید خدمت مجموعه انگور. دستتون درد نکنه. بسیار عالی. خیلی کار زیباییه. دستتون درد نکنه.

کد محصول: 27494
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام ممنون از شما ممنون بابت گل زیباتون. عالی بود. تشکر از شما.

کد محصول: 11198
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: سلام شبتون بخیر. ممنونم از پشتیبانی و مشاوره‌هایی که در حین خرید پشتیبانتون میده و انشالله که همینطور موفق و سربلند باشید. انشالله.

کد محصول: 10772
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به ترکیه

صدای شما: خانم رفیعی عزیز سلام، روزتون بخیر من برای دوستم که تولدش بود گل سفارش داده بودم برای استانبول و وقتی که به دستش رسید و عکسش رو برای من ارسال کرد، دیدم خیلی شبیه. دقیقا همون عکسی که من سفارش داده بودم و حتی اون کارت و جمله ای که میخواستم رو کنار گل براش فرستاده بودن. خودش که خیلی ذوق کرد و هیجان داشت. چون اصلا فکر نمیکرد من بتونم این کارو انجام بدم و خودم هم خب بار اولی بود که این کار را انجام می‌دادم. نگران بودم، استرس داشتم که مثلا این گل چه شکلی میشه و از این حرفها ولی در کل همه چی خیلی عالی بود. بازم ممنون ازتون.

کد محصول: 10944
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: من زارع هستم. خواستم ازتون تشکر کنم یک بار دیگه بابت واقعاً سرویس خیلی عالی و خوبی که دادین برای دسته گلی که مزاحمتون شدیم و انجامش دادین برامون واقعا هم کارتون خیلی دقیق بود، هم خیلی به موقع همه چی انجام شد، هم دسته‌گل فوق‌العاده عالی بود. یعنی در حقیقت تاج گل و اینکه نحوه برخورد شما و قیمتتون خود گل همه چی خیلی عالی بود، یعنی من چیزی بیشتر از این نمی‌تونم بخوام از سرویس یک در حقیقت خدمات گل فروشی. واقعا ازتون ممنونم امیدوارم که از این به بعد برای فقط خبرهای خیر مزاحمتون بشیم. من تجربه خیلی خوبی داشتم حتما شما را به دوستان معرفی می‌کنم، مرسی از محبتتون بازم ممنونم. خدانگهدار.

کد محصول: 4525
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خانم طبرسی عزیز. امیدوارم حالتون خوب باشه. فقط میخواستم ازتون تشکر کنم بابت زحمتی که کشیدین و گلهای نرگس خیلی قشنگی که برای من فرستادین. خیلی ممنونم. من این فکر کنم سومین سفارشم بود که از طریق شما برای دوستم می‌فرستادم. همیشه راضی بودم همه چی عالی و خیلی سر وقت و به موقع. حالا خودم که نبودم ببینم ولی خب ایشون می‌گفتند که همه گل‌ها خیلی شاداب و تر و تازه بوده. خیلی خیلی ازتون ممنونم. امیدوارم که سلامت باشید و توی کارتون موفق و خیر و برکت به امید خدا توی کارتون باشه. ممنونم. شب و روزتون خوب و خوش. خداحافظ.

کد محصول: 54531
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به مشهد

صدای شما: سلام کاظم پور هستم از شرکت ابزار یراق توسن. معمولاً گلهامون رو از سایت انگور سفارش میدیم همیشه تازه است، همیشه گلهاش خوبه کیفیت بالایی داره و همونطوری که میخوایم ارسال میشه و به موقع ارسال میشه. میخواستم از کیفیت گلهاتون، از زمان بندی تشکر کنم و از اینکه پیگیر این خدمات هستید، ازتون ممنونم.

کد محصول: 19522
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: عزیزم من این گل به دست همکارم رسیده، خواستم که دوباره ازتون تشکر بکنم بابت اینکه اینقدر خوش قول بودین و خوش برخورد بودین. انشالله که کسب و کارتون پر رونق و پر برکت باشه. مرسی.

کد محصول: 8804
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به بندرانزلی

صدای شما: سلام.‌خواستم‌تشکر کنم از گل‌های قشنگتون. من دفعه دوم یا سومه که سفارش میدم از انگور و خیلی راضی بودیم خیلی کیفیت کارها قشنگ بود، عالی بود.‌ بعد وبسایتتون، آنلاین سفارش می‌دادیم، ترکینگ (پیگیری) داشت، میتونستم دنبال کنیم اونم خیلی عالی بود. من با سایتهای دیگه هم کار کردم ولی هیچ کدومشون به خوبی انگور نبودن. مرسی که مارو با خانواده هامون توی ایران کانکت می‌کنین و کمکمون میکنین که خوشحالشون کنیم.

کد محصول: 47675
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به

صدای شما: سلام به مجموعه انگور، امیدوارم که خوب باشید. ممنونم ازتون. سفارشهایی که گرفتم چندین بار هستش که پیشتون سفارش میدم واقعاً راضی هستم، طراوت گلها، زیبایی و دقیقا شبیه همون عکسی هستش که من سفارش دادم‌ و اینکه اینقدر سریع پیگیری می‌کنین و سریع ارسال می‌کنین واقعا ممنونم. امیدوارم که بتونم بارها و بارها بازم ازتون سفارش بدم. موفق باشید. در ضمن من از خارج از کشور سفارش میدم و خیلی خیلی خیالم از این بابت راحت شد که هر وقت بخوام جایی هستش که بتونم گل مورد علاقه‌ام رو به کسی که دوست دارم بفرستم. ممنونم ازتون. موفق باشید.

کد محصول: 23402
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام.‌وقت بخیر. اول اجازه بدید تشکر کنم از مجموعه آنلاین گل و گیاه انگور بخاطر پشتیبانی خوبشون، پاسخگویی به موقع و محصول خوبی که به دست حداقل من رسوندن. مچکرم با اینکه روز تعطیل بود و من فکر نمی‌کردم که بتونم گل رو تهیه بکنم ولی خب این مجموعه این امکان رو‌برای من فراهم کرد و ازشون مچکرم. هم گل زیبا بود هم به موقع تحویل داده شد و همه چیز عالی بود. ممنونم و براشون آرزوی موفقیت‌های بیشتر می‌کنم.

کد محصول: 17152
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به رشت

صدای شما: درود بر شما خانم همتیان. من حصاری هستم برای بار سوم بود که سفارش گل داشتم از سایت انگور. بی نهایت سپاسگزارم. نقاط بسیار مثبتی در کار شما دیدم. مهمتر از همه به وقت ارسال شدنش و کیفیت خوب کارها بود. بی نهایت سپاسگزارم. در مورد قیمت نمیتونم بگم گرونه یا مناسبه، بهرحال تورم توی جامعه هست ولی خب هرچه ارزون‌تر باشه قطعا سفارشات بیشتری رو من مشتری میتونم داشته باشم و یا به دوستانم پیشنهاد بدم. از همه شما عزیزان و دست اندرکاران‌تون سپاسگزارم. انشالله که همیشه مانند گل با طراوت باشید و شاداب باشید اما عمرتون به اندازه گل نباشه. برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم. متشکرم از شما.

کد محصول: 19350
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام. وقتتون بخیر. اول از همه می‌خواستم تشکر بکنم از سری محصولات حرفه‌ای تون که واقعا خیلی عالین و در درجه دوم هم می‌خواستم تشکر بکنم بخاطر پشتیبانی قوی تون که خیلی سریع و خوش‌رو پاسخ می‌دن. خیلی ممنونم از شما.

کد محصول: 35276
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به تهران

صدای شما: سلام. خیلی ممنونم. واقعا راضی بودیم هم از کیفیت کار و هم از تحویل به موقع و عالی بود واقعاً. دستتون درد نکنه.

کد محصول: 34028
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: خیلی ممنون. محبت کردین خانم امیری. دقیقا همون چیزی که سفارش دادم همون رسید در همون ساعتی که قرار بود رسید. همه چیز عالی. دستتون درد نکنه. موفق باشید و پاینده.

کد محصول: 4609
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت گروه خوب انگور. واقعا لذت بردم از کیفیت عالی، پیگیری و دقت و حوصله‌ای که این تیم داره و اینکه کاری که ارائه میدن حتی از تصاویر هم خیلی زیباتر و شکیل‌تره. خیلی ممنونم.

کد محصول: 12618
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام و درود به مجموعه بی نظیر انگور با مدل‌های بسیار زیباتون و ارسال سفارش بروزتون. خیلی خیلی تشکر میکنم. انشالله که همیشه پاینده باشید، با طراوت باشید. خیلی از تجربه‌ای که داشتم بابت سفارش مجموعه شما خوشحالم. یه روز خیلی عالی رو ساختید. انشالله که حتما در مناسبت‌های بعدی هم از مجموعه‌تون بهره خواهم برد. ممنون عزیزم.

کد محصول:46028
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به کرج

صدای شما: تشکر میکنم از مجموعه خوبتون خیلی خیلی راضیم ازتون، بابت دسته گل‌های قشنگی که تهیه می‌کنید. سر وقت سر موقع ارسال می‌کنید. زمان بندی‌تون خیلی عالیه. خیلی کارهای قشنگی دارید توی همه چیز واقعا تشکر میکنم از شما و مجموعه خوبتون. ممنونتونم

کد محصول: 25860
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به اراک

صدای شما: سلام خوبین؟ شبتون بخیر. من بابت این بسته گلی که برام فرستادین خیلی راضی بودم. زیبا و قشنگ بود. هم طبق سفارشی که خواسته بودم هم به موقع بود.‌ واقعا مچکرم از دقت و تمیز بودن کارتون متشکرم، مرسی. شبتون بخیر.

کد محصول: 46028
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به کرج

صدای شما: سلام خیلی‌می خواستم تشکر کنم بابت اینکه گل زیبایی ارسال کردین. دقیقا همون روزی که میخواستم با اینکه اشتباه شده بود من تاریخ رو اشتباه زدم ولی شما لطف کردین جابجا کردین به موقع رسوندین، عالی رسوندین، تازه رسوندین، بابت همه چیز از تو ممنونم و قطعاً مشتری تون میشم. الان مشتریتون هستم ولی حتماً شما را به همه دوستان معرفی می کنم . بازم ممنونم بابت همه چی.

کد محصول: 27435
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به شیراز

صدای شما: درود و سپاس. من دیروز دسته گلم به موقع و باکیفیت دقیقاً مشابه تصویری که توی سایت گذاشته بودین به دستم رسید. خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم. ممنون از کیفیت کارتون. به امید سفارش های بیشتر در آینده. روزتون بخیر. خدانگهدار.

کد محصول: 27568
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خانم امیری.‌وقت شما بخیر. خیلی خیلی ممنونم از زحمتی که کشیدین با توجه به اینکه اختلاف ساعتی من توی آلمان و شما جوری بود که من خیلی دوست داشتم که گل سر موقع برسه خیلی عالی پیگیری کردین، خیلی ممنونم ازتون و گل هم فوق‌العاده زیبا بود. فرد مورد نظرم سورپرایز شد و خیلی هم عالی و خیلی هم خوب بود. دقیقا مطابق اون چیزی که سفارش داده بودم و با اینکه تجربه اول من بود از شما گل گرفتم ولی قطعاً انتخاب بعدی من خواهید بود برای انجام دوباره این کار. براتون آرزوی خیلی خوب دارم و خیلی ممنونم که توی لحظات خوب ما کمکمون میکنید و حالا برای من به شخصه که از راه دور هستم لحظه خوبی رو رقم‌می‌زنید. خیلی ممنونم از شما و مچکرم و اینکه روز خوبی داشته باشید.

کد محصول: 22120
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: خانم امیری نازنین سلام. از دسته گلی که ارسال کردین که هم خیلی خوشگل بود درست شبیه عکسش و هم اینکه به موقع رسید ازتون تشکر می کنم. انشالله که برای مناسبت های شاد در خدمتتون باشم و بازم از گلهای بسیار زیبا و بسته بندی های زیباترتون تشکر می کنم . سپاسگزارم.

کد محصول: 17184
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به زنجان

صدای شما: سلام وقتتون بخیر. خیلی متشکرم بابت امانت داری که انجام دادید. سفارش همانطور که من مدنظرم بود خیلی خوب، زیبا و کامل بود و ممنون بابت اینکه گلی رو خواستید جایگزین کنین از خودم هم نظرسنجی انجام دادین. هزینه هم خیلی خوب بود. امیدوارم که تیمتون برقرار باشه و ما برای شادی ها و جشن ها از شما کمک بگیریم و سفارشهامون رو ثبت کنیم. متشکرم.

کد محصول:42345
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام خسته نباشید من فقط میخواستم ازتون تشکر کنم بابت زحمتی که کشیدین. این دومین بار بود که من سفارش گل دادم از طریق سایت شما خیلی ممنونم. گلها خیلی تازه خیلی با طراوت بودن دقیقا همون چیزی بود که من توی عکس دیده بودم.

کد محصول: 6212
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به اصفهان

صدای شما: سلام وقت شما بخیر. میخواستم از مجموعه حرفه‌ای و کاربلد انگور تشکر بکنم به خاطر اینکه خیلی دقیق و به موقع سفارشی که من میخواستم رو رسوندن با همان کیفیتی که مدنظر بود و کاملا راضی بودم از کل پروسه. از زمانی که ثبت سفارش انجام دادم از سایت خیلی حرفه ای و مرتبی که داشتین. همچنین از تحویل به موقع و سر تایم پیک و من چندباری واسه پیگیری سفارشم با سایت و مجموعه در واقع در ارتباط بودم از مسیرهای ارتباطی و خیلی خوب جواب دادند، خیلی با حوصله. کاملاً از سفارش و خریدم رضایت داشتم .قطعا هر دفعه دیگه که بخوام سفارش گل داشته باشم از مجموعه انگور استفاده می‌کنم. بازم ممنون و به امید سفارش‌های بعدی.

کد محصول:15131
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: سلام.خسته نباشید. یه باکس گل سفارش داده بودم رز ۹ تایی. زحمت کشیدین برام آوردین. بسیار عالی بود بسیار راضیم از کارتون و ممنونم. انشالله که خدا برکت به کسب و کارتون بده. هم به موقع به دستم رسید. هم خیلی مرتب و تمیز بود و دقیقا همون چیزی بود که من توی عکس دیده بودم. خیلی ممنونم. فقط پیام گذاشتم که خیلی تشکر کنم و امیدوارم که موفق باشین. ممنونم ازتون.

کد محصول:12199
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به تهران

صدای شما: عرض سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل گل فروشی انگور دارم. بسیار بسیار ازتون سپاسگزارم که در این تایم کوتاه سفارش بنده را متقبل شدید. یه توضیح کلی بدم که اگر سایتی هست و صدای من رو می تونید توی اون سایت بزارید به عنوان تشکر و قدردانی از شما انجام داده باشم. من امروز به صورت ضمنی با چند تا سایت جهت سفارش گل کانکت شدم که قسمت بر این شد که با سایت انگور ثبت سفارش کنیم. خواستم به عرضتون برسونم که اگه قرار باشه از صفر تا ده من امتیازی بدم، من امتیاز ده رو‌ میدم. با توجه به صبر و شکیبایی پرسنل و بیش از وعده ای که دادن انجام دادن. خیلی خیلی ازتون سپاسگزارم. ممنونم. خدانگهدار.

کد محصول: 21139
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگورارسال گل به ترکیه

صدای شما: خواستم ازتون تشکر کنم. گلها دستشون رسیده بود طبق همون برنامه که شما ثبت کرده بودین. سپاسگزارم ازتون. انشالله باشه که همکاری های بعدی هم باهاتون داشته باشم. ممنونم ازتون. خواستم تشکر و قدردانی کنم که اینقدر به موقع و سر تایم و همون چیزی که میخواستم رو براشون ارسال کردین. سپاسگزارم ازتون. لطف کردید و ممنونم. روز خوبی داشته باشید.

کد محصول: 49193
صدای دوستان ما - انگور

صدای دوستان ما - انگور ارسال گل به امریکا

صدای شما: سلام و عرض ادب وقتتون بخیر باشه من عذرخواهی میکنم دیر وقت دارم پیام میدم امیدوارم که نوتیفیکشن حالا این بیزینس هر چیزی که هست میوت باشه و یه موقع شمارو بیدار نکنه. پیام دادم خدمتتون بابت اینکه خیلی زحمت کشیدین پیگیری کردین تا سفارش من دست دوستانم برسه خیلی زحمت کشیدین و پیام دادم تشکر کنم بابت این قضیه. من از سفارش عکسی ندارم اما خودشون گفتن که خیلی زیبا هستش و تشکر کردند. منم تشکر می‌کنم و بازم خیلی ازتون ممنونم بابت زحمتی که کشیدین و مرسی.