گل روز پزشک و روز پرستار 👩🏻‍⚕️👨🏻‍⚕️

تحویل امروز

باکس گل درنا

980,000 تومان
تحویل امروز

باکس گل رز همراز

160,000 تومان

باکس گل و دسته گل ویژه روز پزشک و روز پرستار

پزشکان انسانهای فرشته خویی هستند. آنها در این پهنه خاکی با محبت های خالصانه و تلاش های مستمرشان ضامن سلامت جامعه و امنیت روحی بیماران هستند. این فرشتگان نجات متبحر، مهربان و دلسوز همیشه و در همه حال در حال طبابت هستند و با دستان معجزه گرشان جان تازه ای به بیماران می بخشند. چقدر زیبا می شود به پاس زحمات شبانه روزی پزشکان عزیز که در راه درمان در تلاشند، گلی زیبا به رسم یاد بود به این عزیزان تقدیم کنیم.

چو بیمار از شفا سرمست گردد     طبیب از فرط شادی مست گردد

هدیه روز پزشک چی و از کجا بخریم؟

گل به عنوان کادو روز پزشک، هدیه ای ساده اما جذاب است که مراتب قدردانی از پزشکان را به جا می آورد. باکس گل ،جعبه ای زیبا و دوست داشتنی است که گل ها با چیدمان خاصی در آن قرار گرفتند. انگور انواع باکس های گل متنوع را جهت خرید هدیه روز پزشک در اختیار شما قرار داده که مطابق با سلیقه خود بهترین مدل را انتخاب کنید. در کنار باکس گل نیز کارت پستالی تهیه کنید که خاطره خوش روز پزشک در ذهن او باقی بماند.

روز پزشک در ایران

به منظور قدرشناسی و تشکر از زحمات همه پزشکان دلسوز، روز پزشک در روزهای مختلف در سراسر جهان جشن گرفته می‌شود. بسیاری از بیماران و مردم با اهدای گل و هدیه‌ از تلاش‌ پزشکان قدردانی می‌کنند. در ایران هم هر ساله، روز اول شهریور به مناسبت بزرگداشت بوعلی سینا، حکیم و پزشک حاذق دوران خود، روز پزشک نامگذاری شده است.

انگور هم به مناسبت این روز، مجموعه‌ جذابی از باکس گل ها، دسته گل و جام گل ها را فراهم نموده است که همگی آن‌ها بدون شک انتخاب ایده‌آلی برای خرید باکس گل روز پزشک و روز پرستار به حساب می‌آیند.

خرید آنلاین هدیه روز پزشک از انگور

گل‌های جذاب انگور به شکل دسته گل‌های زیبا، باکس گل یا سبد گل طراحی می‌شوند تا پیام قدردانی و تشکر شما را به پزشک عزیزتان برسانند. گل‌های شادابی که در انگور آماده و ارسال می‌شوند، توسط کارشناسان با تجربه ما دستچین شده و گل آرایان با سلیقه‌ به زیبایی آن‌ها را کنار هم می‌چینند تا خاص‌ترین هدیه را برای این روز ویژه آماده کنند.

برای سفارش و ارسال دسته گل لازم نیست نگران باشید. خرید آنلاین گل روز پزشک با روالی ساده و محصولات زیبا و خاص برای شما فراهم شده است. کافی است با خیال راحت از طریق سایت انگور محصول مورد نظرتان را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید. ارسال گل در محل مورد نظر را به ما بسپارید. ما گل زیبای انتخابی شما را با دقت تمام آماده می‌کنیم و به دست پزشک‌تان می‌رسانیم. جهت مشاوره با تیم انگور حتما با پل های ارتباطی ما در تماس باشید. جهت ثبت سفارش هدیه روز پزشک، حتما از همکاران ما در واتس اپ راهنمایی بگیرید.