خرید باکس گل همراه با پول آرایی

امروزه هدیه دادن وجه نقد، شاید به اندازه هدایای غیرنقدی هیجان نداشته باشد اما با کمی خلاقیت می تواند بهترین خاطره ها را برای عزیزانمان رقم بزند. امروزه تزئین پول و اسکناس، از ایده های جذابی است که می تواند شما را به عنوان یک فرد متفاوت به دیگران معرفی کند. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در مراسم عقد و عروسی میخواهید وجه نقد به عروس و داماد هدیه دهید، پیشنهاد می کنیم از باکس گل همراه با پول آرایی استفاده کنید.

تحویل فردا کد انگور : 10620

باکس پول آرایی (ترکیب گل و اسکناس)

1,838,000 تومان
تحویل فردا کد انگور : 35772

باکس گل رز قرمز همراه با پول آرایی

1,978,000 تومان
تحویل فردا کد انگور : 10698

باکس گل طرح خاص و VIP تزیین ترکیبی پول و گل

1,576,000 تومان
تحویل فردا کد انگور : 12753

باکس گل فردوس (تزیین زیبا گل و پول ) vip

5,508,000 تومان
2 روز آینده کد انگور : 12751

باکس گل ملیکه (تزیین زیبا گل و پول ) vip

4,226,000 تومان
تحویل فردا کد انگور : 23886

تاج گل تبریک همراه با پول آرایی

6,733,000 تومان
تحویل فردا کد انگور : 2772

دسته گل ماهرخ (گل و اسکناس)

931,000 تومان

باکس گل و پول را در چه مناسبت هایی هدیه دهیم؟

باکس گل و پول پیشنهاد ویژه برای آن دسته از افرادی است که می خواهند در مناسبت های مختلف وجه نقد هدیه دهند. وجه نقد از آنجایی که زود مصرف می شود، معمولا خاطره آن هم در ذهن کسی نمی ماند. اما اگر به صورت ویژه و خلاقانه ارائه گردد، هیجان آن چند برابر شده و سالها در خاطره ها ماندگار می شود.

تزئین باکس گل همراه با پول و اسکناس را می توان به عنوان هدیه عروسی (مراسم پاتختی، پاگشای عروس، عیدی عروس،…) به عروس و داماد تقدیم کرد. همچنین می توان این باکس ها را به عنوان عیدی سال نو به خانواده هدیه دهیم. یکی دیگر از مناسبت هایی که می توان پول هدیه داد، روز تولد عزیزانمان است. باکس گل همراه با بادکنک و پول آرایی از نمونه های بسیار جذاب گل تولد می باشد.

خرید اینترنتی باکس گل از گل فروشی آنلاین انگور

گل فروشی انگور، با خدمات گسترده خود در زمینه ارسال آنلاین گل، امکانی را فراهم کرده است که بدون دغدغه بتوانید باکس های زیبا و شیک را به عزیزانتان تقدیم کنید. شما می توانید با هر میزان بودجه ای که در نظر دارید، باکس گل خود را سفارش دهید. کافیست در هنگام ثبت سفارش تعداد اسکناس هایی (تومان، دلار و …) که میخواهید گل آرایی شوند را به ما اطلاع دهید. ما تضمین می کنیم که سفارش شما را همراه با گل های تازه به آدرس عزیزانتان ارسال خواهیم کرد. چنانچه به هنگام خرید باکس گل و پول سوالی داشتید، خوشحال می شویم در واتساپ با همکاران ما در میان بگذارید.

هم وطنان عزیز خارج از ایران نیز می توانند با کارت بانکهای خارجی، PayPal، Google pay و یا کارت بانکهای داخلی، گل انتخابی خود را برای عزیزانشان در ایران سفارش دهند. انگور با ارسال گل به سراسر ایران و خارج از ایران قاصد عشق بی نهایت شماست.