ارسال گل و هدیه به فرانسه 

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به فرانسه بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور فرانسه شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به فرانسه) 

Send Flower and Gift to France from Iran

ارسال گل و هدیه به فرانسه
لیست محصولات
  • لیست محصولات

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به فرانسه

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به فرانسه  را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

 

 

راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور فرانسه

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به فرانسه ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور فرانسه را به شما اعلام خواهند کرد.

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور فرانسه

 

ارسال گل به فرانسه  از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور مستقر در خارج از ایران سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به فرانسه  !!

گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای فرانسه  پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.