تاج گل تسلیت و ترحیم
همه نمونه های تسلیت
  • همه نمونه های تسلیت
  • تاج گل یک طبقه
  • تاج گل دو طبقه
  • تاج گل سه طبقه
  • تاج گل حلقه ای
  • تاج گل طرح خاص
  • سبد ، باکس ، رومیزی
  • تاج گل تبریک

خرید آنلاین تاج تسلیت | ارسال تاج گل ترحیم برای مسجد و منزل | سفارش اینترنتی گل برای مراسم عزاداری

ضرورت ارسال تاج گل در مراسم ختم عزیزان چیست؟

شرکت در مراسم ختم عزیزان آداب و رسوم خاصی دارد. یکی از این رسم ها ارسال تاج گل تسلیت به مسجد، منزل و یا بر سر مزار متوفی می باشد. گل نماد آرامش و بخشش الهی بوده و در تسلی خاطر بازماندگان نیز تاثیر گذار است. ارسال تاج گل ترحیم توسط آشنایان و اقوام برای ادای احترام به متوفی و بازماندگان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به منظور همدردی با خانواده متوفی صورت می گیرد.

چه گل‌هایی برای تاج گل ترحیم مناسب است؟

گل‌های به کار رفته در تاج گل های ترحیم معمولا معانی مختلفی داشته و شما با خرید هر کدام از آن ها می‌توانید به نوع خاصی ابراز تسلیت نمایید. از گذشته های دور گل گلایل را در تاج گل و سبد گل های ترحیم دیده ایم.  گلایل‌ها معمولا در معنای ستایش خوبی‌های متوفی بوده و احساسات قلبی شما را نسبت به او نشان خواهد داد.

همچنین از دیگر انواع گل‌هایی که در تاج گل مناسب ختم به کار می‌روند می‌توان رز، لیلیوم و شب بو را نام برد که هر کدام معنا و مفهوم به خود را دارند. شما می‌توانید در هنگام سفارش از میان این گل های زیبا انتخاب کنید.

در تاج گل تسلیت از گل‌های به رنگ سفید استفاده می‌شود، چرا که به معنای پاکی و خلوص روح متوفی بوده و نشان دهنده آرامش برای بازماندگان می‌باشد.

انواع سایز بندی های تاج گل ترحیم

اگر چه تاج گل و یا سبد گل، هر دو برای عرض تسلیت به کار برده می شود اما هر کدام از آن‌ها را می توان براساس نوع نسبت و یا نزدیکی که با شخص متوفی و بازماندگان دارید، برای مجلس ختم انتخاب نمایید. تاج گل های تسلیت گل فروشی آنلاین انگور در طرح های مختلف به صورت ایستاده و یک طبقه، دو طبقه، سه طبقه، حلقه ای طراحی می شود. اغلب از گل های به رنگ سفید برای تاج گل های ترحیم استفاده می شود.  به منظور حفظ شادابی و تازگی گل ها از فوم های ویژه ، باکیفیت و با توانایی ذخیره آب استفاده می شود که موجب افزایش پایداری و ماندگاری طولانی تر گل ها خواهد شد.

متن پیام تسلیت مناسب برای تاج گل ترحیم

متن روی تاج گل ترحیم بر روی تاج گل و روی کارت مستطیلی نوشته می شود و راهی برای بیان اوج ناراحتی و همدردی شما می باشد. این متن باید مختصر و در عین حال بیانگر و ابراز کننده همدردی شما با خانواده عزادار و بستگان آنها باشد و پیام تسلیت شما را به زیباترین و ساده ترین شکل ابراز کند. با سفارش و خرید تاج گل ترحیم و تسلیت در غم عزیزان و دوستانتان شریک باشید و باعث تسلی خاطر آنها شوید.

ارسال آنلاین تاج گل ترحیم به مجالس ختم و مسجد به سراسر ایران 

شما می توانید به راحتی تاج گل مناسب برای مجلس عزا و ترحیم را انتخاب و از طریق سایت انگور سفارش دهید و آن را به درب منازل، مساجد و یا محل برگزاری عزا ارسال نمایید. شما می توانید در هنگام ثبت سفارش، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید تا ما در همان زمان انتخابی شما تاج گل تسلیت را برای عزیزانتان ارسال کنیم. نام شما و خانواده محترمتان در کنار تاج گل قرار می گیرد. گل فروشی آنلاین انگور این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. در هرکجای ایران که باشید به اندازه یک تماس با ما فاصله دارید.

لطفا قبل از انتخاب و خرید به مطالب زیر توجه بفرمایید:

 – لطفا حداقل سه تا پنج ساعت زودتر اقدام به سفارش گل برای افتتاحیه نمایید که ما زمان کافی برای گل آرایی و ارسال محصول داشته باشیم.

 – به دلیل فصلی بودن گل ها و یا شرایط خاص بازار ممکن است قادر به تهیه ترکیب گل های استفاده شده در نمونه کارهای انگور نباشیم. لذا در چنین شرایطی قبل از آماده سازی سفارش، با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را به عمل می آوریم.

اگر به دنبال تاج گل برای مراسم تبریک و افتتاحیه هستید، می توانید از این صفحه اقدام کنید.

کلمات کلیدی برای خرید تاج گل ترحیم (تاج گل ترحيم، سفارش تاج گل ترحیم ، خرید تاج گل ترحیم ارزان، سفارش اینترنتی تاج گل تسلیت، خرید آنلاین استند گل ختم، تاج گل ترحیم در تهران  )

ارسال گل به ایران                                         خرید گل و گیاه

 

سوالات شما در مورد خرید تاج گل:

 

چگونه برای خرید تاج گل برای عرض تسلیت اقدام کنیم؟

شما خوبان می‌توانید با مراجعه به صفحه تاج گل تسلیت، طرح های متفاوت تاج گل ترحیم، باکس گل ترحیم، سبد گل و دسته گل های مناسب برای ابراز همدردی و عرض تسلیت را ملاحظه کنید و با توجه به شرایط و هزینه ای که برای خرید تاج گل در نظر گرفته اید، طرح مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید.

تنوع محصولات تاج گل به چه صورت است؟

گل‌فروشی آنلاین انگور همه سلیقه ها را در نظر گرفته است؛ لذا انواع متفاوتی از طرح ها را از نظر ابعاد و ظاهر در نمونه کارهای خود به کار گرفته است. تاج گل ها در سایز های یک طبقه، دو طبقه، سه طبقه، طرح های گرد و خاص طراحی شده اند.

آیا ارسال تاج گل به بهشت زهرا انجام می‌گیرد؟

گل‌فروشی انگور با خدمات ارسال گل به سراسر ایران، امکان ارسال تاج گل به شهر های تهران، اصفهان، شیراز، اهواز، ارومیه و …. را فراهم نموده است. همچنین می توانید در هنگام ثبت سفارش، آدرس بهشت زهرا، مسجد و یا منزل متوفی را اعلام کنید تا همکاران ما سفارش شما را در ساعت و تاریخ انتخابی شما به آدرس مدنظرتان ارسال نمایند.

هزینه ارسال تاج گل به چه صورت است؟

ارسال تاج گل و سایر محصولات در داخل شهر به صورت رایگان انجام می‌گیرد. در غیر این صورت همکاران ما با شما تماس گرفته و هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

با توجه به خدمات ارسال گل به شهر های مختلف، سفارش ما در هنگام ارسال پژمرده نمی‌شود؟

تمام سعی و تلاش گل‌فروشی انگور، ارسال به موقع و سریع گل های تازه و شاداب می‌باشد. به همین منظور با توجه به آدرس شما، از نزدیک ترین شعب گل فروشی انگور اقدام به ارسال گل می شود. انگور کیفیت و سلامت محصولات را تضمین می‌کند.

هموطنان خارج از کشور نیز می‌توانند تاج گل سفارش دهند؟

ما دوست داریم همیشه در شادی ها در کنار شما باشیم. اما اگر برای چنین روزی نیاز به خرید تاج گل داشتید آن را به انگور بسپارید. هم وطنان عزیز خارج از ایران نیز می توانند با کارت بانکهای خارجی، PayPal و یا کارت بانکهای داخلی، گل انتخابی خود را برای عزیزانشان در ایران سفارش دهند و از راه دور احساس همدردی و سوگواری‌شان را تقدیم خانواده متوفی نمایند.