ارسال گل و هدیه به آلمان (تحویل در سراسر آلمان)

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند گل یا هدیه  انتخابی خود را به آلمان بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور آلمان شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به آلمان)

Send Flower and Gift to Germany from Iran

تحویل امروز و ارسال سریع گل و هدیه در آلمان

لیست محصولات
  • لیست محصولات
  • ارسال گل آپارتمانی به آلمان
  • کیک و شیرینی
  • ارسال هدیه به آلمان

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به آلمان

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به آلمان را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

لیست راهایی پرداختی برای ارسال گل به آلمان 

پرداخت از طریق پی پال ، کارت های عضوشتاب ایران ،  کارت های بانکی بین المللی

ارزهای قابل پرداخت برای خرید گل در آلمان

دلار ، پوند ، ریال (ایران) ، لیره ، بیت کوین ، پزو ،یورو ، دینار و …

ارسال گل به آلمان 

ارسال گل به شهرهای آلمان 

ارسال گل و هدیه به تمامی شهرها ( برمن ، اسن ، درسدن ، هانوفر ، دوسلدورف ، فرانکفورت آم ماین ، اشتوتگارت ، کلن هامبورگ ، برلین و…)
کلمات کلید برای ارسال گل به آلمان (خرید گل در آلمان ، ارسال گل به کشور Germany ، راهنمای خرید گل و هدیه ، خرید باکس گل، سفارش دسته گل در آلمان ، تاج گل تسلیت و تبریک برای ، گل ارزان ، سفارش گل VIP  و لاکچری در کشور آلمان ، ارسال فوری گل )

راهنمایی خرید و ارسال گل 

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به کشور آلمان ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور آلمان را به شما اعلام خواهند کرد.

 

ارسال گل و هدیه در آلمان

 

شما همچنان کنار گل می توانید هدیه انتخابی خود را به کشور آلمان ارسال کنید البته توجه داشته هنگام ارسال گل یه هدیه به آلمان ممکن هست گل و هدیه باهم تحویل داده نشود به خاطر از دو مکان متخلف توسط تیم انگور ارسال میشود درصورتی که هدیه مورد نظر خود را داخل سایت پیدا نکردین از طریق واتس آپ انگور می توانید با ما در ارتباط باشید

 

 

ارسال گل به ایران   | خرید گل و گیاه   | ارسال گل به خارج

 

پشیبانی 24 ساعته انگور 

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور آلمان

 

ارسال گل به آلمان از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور مستقر در اروپا سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به آلمان !!

گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای آلمان پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.