سفارش گل خاص و VIP

سفارش گل خاص و VIP

   گل خاص ، لاکژری ، VIP  (لاکچری)

   گل لاکژری از طرح های بسیار شیک برای زیباپسندان است. گلفروشی انگور به حس زیباشناسی شما اهمیت می‌دهد و با خلاقیت و نوآوری بسیار، زیباترین و جذاب‌ترین گل ها را با گل آرایی لاکچری برای شما ارائه می‌کند. گل، این گنجینه طبیعی، زیبا ترین روش برای ابراز علاقه و احساسات شماست.

  اجازه دهید تا با سفارش آنلاین گل، عطر خوش و رایحه سرمست کننده آنها برای روز ها و هفته ها زینت بخش منازل عزیزانتان باشند. گلفروشی انگور ، زیباترین سفیر عشق و شادی برای عزیزان شماست. با ما همسفر شوید و عشق را پیشکش عزیزانتان نمایید.

  انواع گل خاص و لاکژری انگور

  شما می توانید یک ترکیب زیبا را به همراه گل طراحی کنید؛  گل به همراه شکلات، گل با بادکنک آرایی،  گل با تزئین اسکناس، گل آرایی در کنار میوه آرایی و … از جمله طرح های خاص و VIP گلفروشی آنلاین انگور می باشد. همچنین شما می توانید هدیه های خاص و کوچک خود را با گل آرایی ویژه همراه کنید. کافیست با مشاوران ما در سایت انگور تماس داشته باشید و اقدام به سفارش طرح مورد نظر خود نمایید.

  خرید گل لاکژری و VIP

  در مناسبت‌هایی همچون مراسم خواستگاری، مراسم بله برون و… باکس گل لاکژری انگور طرفداران بسیاری دارد. از ویژگی‌های این باکس که قیمت آن اندکی از محصولات دیگر بیشتر است؛ بزرگ‌تر بودن اندازه سبد گل، تعداد بیشتر شاخه‌های گل، تنوع بیشتر گل‌ها، تزئینات خاص و کیفیت بالای گل‌هاست. شما می‌توانید گل‌های خود را از بین انواع رز، رز هلندی، رز مینیاتوری، گل لیسیانتوس، قلم فور، میخک، زنبق و داوودی انتخاب کنید.

   گل خاص و ویژه مناسب برای ولنتاین

  ولنتاین کی از مناسبت‌هایی‌ست که هدیه دادن گل در آن بسیار رواج دارد. به همین دلیل گل ولنتاین طرفداران زیادی دارد. گلفروشی انگور با احترام به سلیقه مشتری خود باکس گل ولنتاین دخترانه و باکس گل ولنتاین پسرانه را با انواع متفاوتی از گل همراه با تزئینات متنوع (شکلات، عروسک، تدی خرس های نرم) و با بهترین قیمت ارائه می‌دهد.

  خرید آنلاین و نحوه سفارش گل خاص و VIP

  در هنگام ثبت سفارش، می توانید زمان ارسال هدیه خود را تعیین کنید. همکاران ما در گلفروشی انگور باکس انتخابی شما را با بهترین کیفیت آماده کرده و به آدرسی که ثبت کرده اید، ارسال می کنند. در صورتی که نکته خاصی در مورد سفارش خود دارید، حتما قبل از خرید، با تیم انگور تماس بگیرید.

  ارسال گل به ایران                                    خرید گل آپارتمانی

  خرید دسته گل        | خرید باکس گل