تاج گل تهران
تحویل فردا کد انگور : 19250

باکس گل تسلیت تاژ همراه قاب عکس

3,370,000 تومان
تحویل امروز کد انگور : 11358

تاج گل پری‌روی

5,235,000 تومان
تحویل امروز کد انگور : 54541

تاج گل ترنم

3,084,000 تومان
تحویل امروز کد انگور : 54531

تاج گل دو طبقه تیارا

5,494,000 تومان
تحویل امروز کد انگور : 54529

تاج گل ترحیم حلقه‌ای تامیلا

2,532,000 تومان
تحویل امروز کد انگور : 54525

تاج گل ترحیم پرندیس

3,034,000 تومان
تحویل امروز کد انگور : 54145

تاج گل ترحیم یک طبقه تابان

3,474,000 تومان
تحویل فردا کد انگور : 54129

تاج گل ترحیم دو طبقه مجلل ترمه

7,322,000 تومان
تحویل امروز کد انگور : 54119

تاج گل ترحیم یک طبقه حلقه‌ای تسنیم

3,700,000 تومان
تحویل امروز کد انگور : 54101

تاج گل ترحیم دو طبقه ترگل

19,154,000 تومان
تحویل امروز کد انگور : 54085

تاج گل پریسان

7,902,000 تومان

تاج گل تبریک ، تسلیت (ترحیم ، ختم) برای تهران

سایت انگور ارائه دهنده انواع تاج گل برای مراسم ترحیم در سایز های مختلف ( یک طبقه، دو طبقه، سه طبقه، طرح های خاص و گرد ) با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است. گل های استفاده شده در تاج گل ها از بازار روز خریداری شده است تا تاج گل های زیبایی را برای همراهان خود ارائه دهیم. تیم فروش انگور از لحظه ثبت سفارش، شما را در جریان مراحل سفارش قرار می دهند. همکاران ما عکس تاج گل سفارشی تان را قبل از ارسال به مسجد، بهشت زهرا و یا منزل متوفی برای شما ارسال خواهند کرد.
البته تیم انگور تاج گل های تبریک نیز ارائه می دهد که در مراسم شادمانی، جشن، افتتاحیه و عروسی مورد استفاده هستند.

تاج گل تهران | سفارش تاج گل در تهران  | تاج گل یک طبقه | تاج گل دو طبقه | تاج گل سه طبقه | تاج گل تسلیت تهران tehran |  تاج گل مجلس ختم در تهران | خرید تاج گل به صورت اینترنتی در تهران | گلفروشی آنلاین تهران

تاج گل ارزان یا قیمت مناسب در تهران

نوع گل‌ها، گل آرایی و اندازه تاج گل از عوامل تعیین کننده در قیمت های تاج گل می باشد. شروع قیمت ها برای تاج گل یک طبقه از 500 هزار تومان می باشد و تاج گل دو طبقه از 900 هزار تومان می باشد. در صورتی که قیمت های مد نظر شما در سایت موجود نیست، لطفا با ما در اتباط باشید

کیفیت تاج گل مراسم ختم برای شهر تهران

گل هایی که در تاج گل ترحیم استفاده می شود از کیفیت و عمر بالایی برخوردارند. این گل ها تر و تازه هستند و همان روز از گل خانه چیده شده اند. همچنین استند هایی که برای زدن گل استفاده می شود بسیار مقاوم هستند. این استند ها به صورت شبکه ای و از چوب های مرغوب ساخته شده اند. روبان هایی که برای تزئین تاج گل  استفاده می شود، متناسب با نوع گل و رنگ بندی آنها انتخاب می شود و با مهارت پاپیون زده می شود. پیامی که روی تاج گل های نصب می شود نیز تایپ می شوند و چاپ می شوند. این پیام ها روی تاج گل محکم می شوند تا در صورت وزش باد شدید تکان نخورند و در معرض دید باشند.

تاج گل مناسب برای بهشت زهرا

ارسال تاج گل ترحیم به بهشت زهرا یکی دیگر از خدمات انگور می باشد. البته شما می توانید به هنگام ثبت سفارش، آدرس مسجد، منزل متوفی و یا هر آدرسی که می‌خواهید تاج گل را ارسال کنید، یادداشت کنید. همکاران ما در بازه زمانی انتخابی شما، تاج گل را ارسال خواهند کرد. هزینه ارسال تاج گل در محدوده شهر تهران رایگان است. در صورتی که آدرس شما خارج از شهر باشد، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود.

تاج گل پرگل و آبرومند در شهر تهران

تعداد گل هایی که در تاج گل ها استفاده می شود بسیار اهمیت دارد. چرا که طرح تاج گل، تنها با داشتن گل های تر و تازه و پر تراکم خود را نشان می دهد. لذا تاج گل هایی که توسط گل فروشان انگور آماده می شوند، بسیار پرگل و آبرومند هستند. در میان گل ها فضای خالی دیده نمی شود و گل های به خوبی بر روی استند سوار می شوند و مرتب و منظم هستند.

ارسال تاج گل ترحیم به ایران از خارج

گل فروشی آنلاین انگور برای هموطنان خارج از ایران، امکانی را فراهم نموده است که از راه دور بتوانند ابراز همدردی و تسلیت خود را به عزیزان شان در ایران انتقال دهند. هموطنان عزیزمان در کشورهای دیگر، می توانند می توانند با کارت بانکهای خارجی، PayPal و یا کارت بانکهای داخلی، گل انتخابی خود را برای عزیزانشان در ایران سفارش دهند. برای پیگیری سریع تر سفارشات خود، می توانید با همکاران ما در واتس‌اپ تماس بگیرید. انگور با ارسال گل و هدیه به سراسر ایران و خارج از ایران قاصد عشق بی نهایت شماست.

سفارش گل در تهران 

پشیبانی 24 ساعته انگور 

[foogallery id=”14068″]