محصولات ویژه شب یلدا🍉 - انگور
  تحویل فردا کد انگور : 32878

  باکس یلدایی ناردیس

  875,500 تومان
  تحویل امروز کد انگور : 34149

  باکس یلدای پرتقالی

  894,000 تومان
  تحویل فردا کد انگور : 33063

  سبد بزرگ یلدایی (میوه و آجیل)

  7,178,000 تومان
  تحویل امروز کد انگور : 33060

  باکس یلدایی ناروین

  1,452,000 تومان
  تحویل فردا کد انگور : 34151

  باکس آناناسی یلدا

  1,064,500 تومان
  تحویل فردا کد انگور : 62920

  باکس گل یلدای رویایی

  1,406,000 تومان
  تحویل امروز کد انگور : 33800

  باکس یلدایی گلنار

  633,000 تومان
  تحویل امروز کد انگور : 34152

  سبد گل و میوه شب یلدا

  452,000 تومان
  تحویل امروز کد انگور : 34156

  سبد یلدایی رز و انار قرمز

  1,055,000 تومان
  تحویل امروز کد انگور : 34013

  باکس یلدایی همراه با میوه آرایی

  1,860,000 تومان
  تحویل فردا کد انگور : 15285

  باکس گل مخصوص یلدا

  1,321,000 تومان
  تحویل فردا کد انگور : 34146

  باکس شب یلدا

  2,167,000 تومان

  باکس های یلدایی گل و میوه، مناسب برای تقدیم به نوعروس ها در شب یلداست. ایده ای جالب و جذاب برای متفاوت شدن در اولین مراسم شب یلدا و خاطره سازی در این شب است.

  و پاییز طلایی، عاشق ترین فصل سال، شاعرانه ای می سراید برای زمستان. ترانه ای رنگین، سرد و طولانی به درازای یلدا.

   

  چرا میوه های تزئین شده در جشن شب یلدا استفاده می کنیم؟

  یکی از رسومی که در قدیم در ایران وجود داشته این است که خانواده داماد در این شب همراه با طبق ها یا خوانچه های پیش کشی از خوراکی های تزئین شده مخصوص این شب راهی خانه عروس می شدند. آنها میوه‌هایی مانند انار، خرمالو و هندوانه🍉 را به همراه انواع تنقلات و آجیل و شیرینی که به زیبایی تزئین شده است، روی طبق ها قرار می دادند، سپس روی آنها را با پارچه ها و روبان های رنگارنگ تزئین می کردند، هدیه های عروس نیز بر رویشان قرار می گرفت. شما نیز می توانید این شب زیبا را با سفارش باکس های ویژه شب یلدای انگور برای عشق خود خاص و ماندگار کنید.

   

   

  جدیدترین طرح های گل آرایی شب یلدا 

  امروزه شاهد استفاده از میوه‌هایی مانند انار، خرمالو، سیب، موز،‌ نارگیل، آناناس و … در تزیین سبد گل شب یلدا هستیم. البته این ایده برای نو عروس‌ها بیشتر رواج دارد. سبد های یلدایی انگور از جمله هدایایی است که تزیینات میوه های زمستانی به همراه گل های عاشقانه، آن را مخصوص شب یلدا کرده است.

  خوردن یا نخوردن! مسئله این است…. 🙂

  اگر از زیبایی گل ها و احساسی که در ما ایجاد می کنند بگذریم، نمی توانیم از خوشمزه های دلبرانه در این باکس‌ها و سبدهای گل یلدایی غافل شویم. دانه های شیرین و سرخ انار، پرتقال ها و خرمالوهای تازه و با طراوت و .. مطمئناً درخشان ترین لبخندها را بر روی هر صورتی می نشاند.

  چرا استفاده از ترکیب رنگ های گرم در باکس های گل و میوه شب یلدا مناسب است؟

  پاییز و زمستان برای افرادی که خاطرات شیرین و گرمی نداشته باشند، همیشه سرد است. گلفروشی انگور در مناسبت‌های خاص برای شما و عزیزانتان لحظه های گرم و به یاد ماندنی به جا می گذارد. استفاده از ترکیب رنگ‌های گرم چون زرد (شادی)، نارنجی (اشتیاق)، قرمز (عشق)، در باکس های ویژه شب یلدا رنگ‌های خورشید و آتش هستند و به طور کلی عشق، انرژی و اراده را به یاد ما می‌آورند.

  هوا بیرون سرد است. اما من اینجا در خودم احساس گرمای زیادی می کنم. این حسی است که هر زمان که به تو فکر می کنم به من دست می دهد. تو  آن احساس گرمایی هستی که بدن یخ زده من را غرق در محبت می کند. آنجا که التهاب عشق آتشین خود را همانند دانه های انار همراه با گل های رز در درازترین شب سال برایم  هدیه آوردی…

   

  گل نرگس را در شب یلدا فراموش نکنیم!

  اگر شما هم به دنبال خرید گل یلدا هستید، نرگس را فراموش نکنید. گل نرگس یکی از زیباترین گل ها برای این شب بخصوص است. چرا که نرگس نماد امید است و با فلسفه یلدا همخوانی شگفت انگیزی دارد. اگر شما هم به فکر تزئین میز شب یلدا هستید، میتوانید از گلدان های سه تایی شیشه ای انار استفاده کنید. داخل هر کدام چند شاخه گل نرگس قرار دهید تا عطری دلنشین، شب نشینی یلدا را همراهی کند.

   

  خرید آنلاین باکس گل های شب یلدا از گل‌فروشی انگور 

  ما بهترین و درخشان ترین گل ها و میوه ها را برای چیدمان خود در باکس گل یلدایی انتخاب کرده ایم. مهم است که باکس های یلدایی ما عطر، رنگ و طراوت این شب پر از عشق را برای عزیزان شما در سراسر کشور به ارمغان بیاورند. گل آرایان انگور باکس‌های یلدایی را نیز مانند سایر محصولات، به بهترین شکل آماده می‌کنند. سپس با تضمین طراوت و شادابی گل ها و میوه ها به عزیزان شما تحویل می‌دهیم.

  اگر امسال در شب یلدا کنار عزیزانتان نیستید، می توانید به گل‌ فروشی آنلاین انگور اعتماد کنید. با سفارش سبدهای گل و میوه مخصوص یلدا عزیزانتان را از عشق و محبتتان سیراب کنید.

  تو همانی هستی که در شب های طولانی زمستان، قلبم به یادت گرم می شود. از تو دورم و امسال، یلدایم طولانی تر از هزاران شب سال است.

  • ضمنا می توانید در صورت هر گونه تغییر در باکس های گل و میوه یلدایی از طریق  واتس آپ با ما تماس بگیرید.