آب زنید راه را هین که نگار می‌رسد          مژده دهید باغ را بوی بهار می‌رسد

تحویل امروز

باکس گل رز سفید

1,890,000 تومان
تحویل امروز

باکس گل رز همراز

285,000 تومان
تحویل امروز

باکس گل سارای

2,925,000 تومان
تحویل امروز

باکس گل سِتین

1,990,000 تومان
تحویل امروز

باکس گل نیکو

4,770,000 تومان
تحویل امروز

دسته گل تک شاخه رز بنفش

152,000 تومان
تحویل امروز

دسته گل راز دل

205,000 تومان
تحویل امروز

دسته گل روکال

682,000 تومان
تحویل امروز

دسته گل ماه نرگس

1,200,000 تومان

باکس گل های بهاری

فصل بهار را با خرید آنلاین گیاهان بهاری از انگور آغاز کنید و از گل‌ها  و گیاهان متنوع بهاری ما نهایت استفاده را ببرید. فصل بهار شروع زیبایی ها است و سرسبزی این فصل باعث نشاط و سرزندگی روحیه می شود. با فرا رسیدن فصل بهار خیلی از افراد خوشحال تر هستند؛ زیرا رشد درختان و آواز پرندگان را می شنوند و هوا نیز بسیار لطیف است. در این فصل زیبا، گل ها به آرامی شکوفه می دهند و طبیعت بار دیگر نو می شود و لباس سبز به تن می کند.

روزهای زیبای بهار را در کنار گل‌های رنگارنگی از گل‌های تازه و خوش رنگ و بو جشن بگیرید و اجازه بدهید این گل های زیبا گرمابخش خانه و محل کار شما باشند. با سفارش آنلاین باکس گلهای بهاری، عشق، زیبایی و احساس خاص بودن را به آنان که دوستشان دارید، هدیه کنید.

پرطرفدارترین گل های بهاری آپارتمانی

گل سنبل

از گل‌ های سرسبد فصل بهار که سفره هفت ‌سین شما را هم زینت می دهد، گل سنبل است. این گل جزو گیاهان پیازی است و می‌ توانید پیاز آن را چند سال نگهداری کنید و بکارید. انواع مختلف سنبل‌ در رنگ های بنفش، آبی، سفید، صورتی و زرد وجود دارند. برای این که گل های سنبل دوام بیشتری داشته باشند بهتر است که در محیط های خنک نگهداری شود.

گل پامچال

گل پامچال یکی از زیباترین گل ‌های بهاری و  آپارتمانی است. گل پامچال گیاهی چند ساله در رنگ‌ های متنوع و زیبایی می باشد. گل پامچال نیاز به آبیاری بالا و خاک همیشه مرطوب دارد. برای دوام بیشتر، گل های آن نیاز به آب و هوای خنک دارد. هرچه محیط پامچال خنک تر باشد طول عمر گل های آن بیشتر خواهد بود و در صورت بالا بودن دمای هوا، گل‌ های خود را از دست می ‌دهد. این گیاه نور غیر مستقیم را دوست دارد و بهتر است پشت پنجره‌ ای با لایه‌ای از پرده قرار بگیرد.

گل سینره

گل سینره در کشور ما به عنوان گل بهاری و نوروز طرفداران زیادی دارد و در رنگ های متنوع آبی، صورتی، قرمز، بنفش و سفید پرورش داده می شود. در واقع به جز رنگ زرد در بقیه رنگ ها دیده می شود. این گیاه از جمله گلهای ممتاز بهاری محسوب می شود که از اواخر زمستان تا اوایل بهار گل می‌دهد. اگر چه سینره ها عمر کوتاهی دارند (یک تا دو ماه)، ولی زینت بخش بهاری زیباست.

گل بنفشه

بنفشه گلی زیبا از گل های بهار می باشد. بنفشه تنوع رنگ بسیار بالایی دارد و با رنگ های زیبایش انرژی زیادی را به منزل شما می دهد. برخی از گونه های گل های بنفشه عطر خوشی دارند. گل بنفشه مقاوم به سرما بوده و تحمل سرما را دارد. این گل نیاز به آبیاری کافی و خاک همیشه مرطوب دارد. گل های بنفشه در نور مناسب درشت تر خواهند بود و کیفیت بهتری خواهند داشت.

گل مرجان

گل مرجان نیز یکی دیگر از گل های نوید بخش بهار است که در رنگ های متنوع قرمز، صورتی، سفید، زرد، نارنجی می تواند محیط خانه شما را گرمتر کند. گل مرجان نور مستقیم آفتاب و محیط روشن را دوست دارد و هر چقدر هوا سردتر باشد، بیشتر از نور مستقیم می شود استفاده کرد. آبیاری گل مرجان مهم ترین شرط در نگهداری این گیاه است، خاک همیشه مرطوب باعث زرد شدن و ریزش برگ ها و در نهایت پوسیدگی و از بین رفتن گیاه می شود.

گل آنتوریوم

آنتوریوم به دلیل گل‌های رنگارنگ و برگهای زینتی اش در بین مردم جهان محبوب است. گل قرمز رنگ آن براق و چرمی است، طوری که نگاه هر بیننده ای را به خود خیره می‌کند. حضور یک گلدان آنتوریوم در فصل بهار می تواند نشانه مهمان نوازی و خونگرمی شما باشد.

 

خرید آنلاین گل های بهاری از گل فروشی انگور

روزهای زیبای بهار بهترین فرصت است که گل‌های زیبای این فصل را برای بهترین دوست‌تان بفرستید و به آن ها نیز یادآور شوید که بهار از راه رسیده است. باکس گلی زیبا از گلهای معطر بهاری، گیاهان گلدار آپارتمانی، دسته گل های رنگین از گلهای بهاری از بهترین هدیه ها برای اعضای خانواده و عزیزان شما هستند.

فراموش نکنید که گلدان کوچکی از گل پامچال یا گل مرجان نیز به خودتان هدیه دهید. با خرید یک گلدان کوچک از گل های بهاری می توانید آن ها را در خانه یا محل کار خود پرورش دهید و از زیبایی آنها بهره مند شوید.

گل فروشی آنلاین انگور، با ارسال گل به سراسر ایران و خارج از ایران پیام های تبریک سال نو و پر از مهر و محبت شما را تقدیم عزیزانتان می کند. در هر کجای این جهان که باشید، نگران فاصله ها نباشید! هم وطنان خارج از ایران نیز می توانند با کارت بانکهای خارجی، PayPal و یا کارت بانکهای داخلی، گل انتخابی خود را برای عزیزانشان در ایران سفارش دهند. در صورت هر گونه راهنمایی، خوشحال می شویم با همکاران ما در واتساپ تماس بگیرید.