ارسال گل و هدیه به انگلستان (تحویل گل در سراسر انگلستان)

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به انگلستان بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور بریتانیا شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتربا ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به انگلیس)

Send Flower and Gift to UK  from Iran

تحویل امروز و ارسال سریع گل در انگلستان 

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به انگلستان 

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به انگلستان را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

لیست راهایی پرداختی برای ارسال گل به انگلستان 

پرداخت از طریق پی پال ، کارت های عضوشتاب ایران ،  کارت های بانکی بین المللی

ارزهای قابل پرداخت برای خرید گل در انگلیس

دلار ، پوند ، ریال (ایران) ، لیره ، بیت کوین ، پزو ،یورو ، دینار و …

 

شماره تماس

09104198492             09026637172

    تماس بین المللی :  00447582307123

ارسال گل به شهرهای انگلستان

ارسال گل طبیعی به تمامی شهرهای کشور انگلستان (لندن، هرفورد ، نیوکاسل ،  نورث‌همپتون ،  ردینگ ، کینگستن ، هال بلفاست ،  کاردیف ،  کاونتری ،  لستر ، منچستر ،  ادینبرو ، شفیلد ،  لیدز لیورپول ، بیرمنگام ، گلاسگو )
کلمات کلیدی برای ارسال گل به بریتانیا (خرید گل در انگلستان ، ارسال گل به کشور انگلیستان ، راهنمای خرید گل و هدیه در انگلیس ، گل طبیعی و مصنوعی در کشور انگلستان ، خرید باکس گل در بریتانیا ، سفارش دسته گل در انگلستان ، تاج گل تسلیت و تبریک برای انگلستان ، گل ارزان در انگلیس ، سفارش گل VIP  و لاکچری در کشور انگلستان ، ارسال فوری گل به انگلستان )

راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور انگلستان 

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به انگلستان، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور انگلستان  را به شما اعلام خواهند کرد.

 

 

ارسال گل به ایران   | خرید گل و گیاه    | ارسال گل به خارج

 

پشیبانی 24 ساعته انگور 

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور انگلستان

 

ارسال گل به انگلستان از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگورمستقر در انگلستان سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به انگلستان !!

گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای انگلستان پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

 

 

ارسال گل به سایر کشورها