تحویل امروز

باکس گل سوما

690,000 تومان

سفارش و خرید آنلاین گل نرگس | دسته گل نرگس | باکس گل نرگس | سبد گل نرگس

گل نرگس پیشینه تاریخی با ارزشی دارد و معمولا انتخاب مناسبی برای آغاز و یا شروع دوباره رابطه دوستانه و عاشقانه می باشد. عطر خوش نرگس همواره برای انسان ها لذت بخش بوده و این حس خوشایند را عده ای مبنی بر وقوع اتفاقات خوش یمن و مبارک می دانند.

گل نرگس را در تمام فصول سال نمی توان سفارش داد؛ یک گل فصلی است که از اواسط پاییز تا اوایل بهار گونه های متفاوت آن گل می دهد. درست آنجا که در سرمای زمستان گلها خفته در خاک می شوند، گل نرگس با قدح زرد و سینی گلبرگ های سپیدش از خاک بیرون می زند و زمستان هر دلی را بهاری می کند. برای این گل زیبا باید انتظار کشید تا در موسم خود بشکفد و بعد از آن انتظار شیرین، باید گل نرگس را نشست و تماشا کرد.

 

رسید موسم آن کز طرب چو نرگس مست      نهد به پای قدح هر که شش درم دارد «حافظ شیرازی»

جهت خرید گل نرگس و مشاهده نمونه دسته گل های نرگس می توانید به گل فروشی آنلاین انگور مراجعه کنید تا این گل های زیبا را به راحتی سفارش دهید.

 

افسانه شنیدنی از گل نرگس در اساطیر یونان باستان

نام گل نرگس در لاتین Narcissus است که برگرفته از نام خدایان یونان باستان می باشد. نارسیس نام پسر جوانی آنچنان زیبایی بوده است که هرکس او را برای یک بار می‌دید، برای همیشه مهرش را به جان میخریده و در آتش عشق وی میسوخته است.

روزی نارسیس از دست دلدادگان خود به طرف جنگل فرار می کرد و می خندید. نارسیس تشنه و خسته از طول راه به کنار برکه می‌رسد. درکنار برکه به روی سبزه ها فرو می افتد تا از آب گوارای آن بنوشد. ناگهان گویی رشته ی جانش از هم میگسلد. تپش قلبش را به وضوح حس می کند. نارسیس دست در آب فرو می برد تا تصویر زیبای خویش را در آغوش گیرد. نارسیس آنقدر درکنار آب به تصویر خویش خیره میگردد تا در سودای عشق بیکران نسبت به خویش جان می‌سپارد. دلدادگان وی چون به جستجوی او به سر برکه می‌رسند،جسد او را نمی یابند بلکه درجای وی گلی روییده را می‌بینند که همچنان به تصویر خویش در آب نگرانست. از آن پس این گل های زرد زیبا را نرگس نام گذاشتند.

در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست          مست از می و میخواران از نرگس مستش مست (حافظ شیرازی)

سفارش گل از واتس اپ

جایگاه گل نرگس در ادبیات ایرانی

همانندی چشم و نرگس در شعر و ادبیات فارسي حكايتها دارد. وجه شبه اين دو، شكل ظاهری، مستی، خماری و شيوه عشوه گری است. کسانی می توانند چنین شباهتی را درک کنند که اسیر چشم و زخمی مژگان یارِ خوبشان شده اند. آنجاست که همه جا را گشته اند تا بتوانند حرف دل زارشان را با ارجاع به آن بیان کنند و چه چیزی بهتر از یک سبد گل نرگس!!؛
با خرید گل نرگس برای مناسبت های روز مادر، روز زن، تبریک تولد و مناسبت های خاص از رازهای دلتان به زبان گل ها سخن بگویید.
دسته گل نرگس 50 شاخه ای تازه

دسته گل نرگس 50 شاخه ای تازه

تنوع گل آرایی گل نرگس در گلفروشی آنلاین انگور

شما می توانید شاخه های  گل نرگس را در گلدانی پر از آب قرار دهید تا عمر گل های نرگس بیشتر طولانی شود و بیشترین لذت را ببرید. همچنین می توانید این گل زیبا را بصورت ترکیبی با گل رز سفارش دهید که بدین صورت تمام و کمال از این اسطوره های عشاق برای بیان علاقه خود بهره برده اید. دسته گل های نرگس را می توانید به صورت دو طبقه نیز سفارش داد. گلفرشی آنلان انگور این فرصت را به شما می دهد که با همکاران ما تماس بگیرید و سفارش خود را مطابق با سلیقه خود ثبت کنید. با انگور فقط یک تماس فاصله دارد.

دسته گل نرگس طرح خاص

دسته گل نرگس طرح خاص

انجام سفارشات خرید و ارسال گل نرگس از همه جای جهان در گل فروشی آنلاین انگور

ایرانیان خارج از کشور این فرصت را دارند که از طریق گلفروشی اینترنتی انگور نسبت به سفارش آنلاین گل و سفارش آنلاین انواع هدیه اقدام کنند. انگور این امکان را فراهم نموده است که ایرانیان از خارج کشور بتوانند انواع دسته‌ گل، انواع باکس‌گل، انواع تاج گل و انواع هدیه‌های سوپرایزی را برای عزیزان خود در ایران ارسال کنند.ضمنا شما نیز که در داخل ایران زندگی می کنید می توانید از طریق انگور  برای عزیزانتان در خارج از ایران گل و هدیه ارسال نمایید.

گل فروشی آنلاین