دسته بندی نشده

انتخاب دسته گل عروس خاص

انتخاب دسته گل عروس خاص - انگور

انگور در این بخش قصد دارد در رابطه با انتخاب دسته گل عروس خاص صحبت کند با ما همراه باشید.

دسته گل عروس از مواردی است که همه عروس خانم‌ها دوست دارند در عروسی‌شان از نوع شیک و جذابِ آن را داشته باشند. در برگزای مراسم عروسی، جدای دغدغه‌های برگزاری و تشریفات جشن، عروس خانم هم دغدغه‌های خاصِ خودش را دارد. یک میکاپ شیک و گیرا، لباس عروس جذاب و دسته گل عروس شیک که در عکس‌ها به یادگار بماند هم جای خودش را دارد.

 

برای انتخاب دسته گل عروس،‌ هارمونی داشتن رنگ گل‌ها، هماهنگی آنها با لباس و میکاپ عروس، اندازه گل‌ها، تزئین و گل آرایی و تناسب آن با زمانِ برگزاری مراسم بسیار مهم است. ما در انگور با سابقه فروش بیش از ۱۰۰۰ دسته گل عروس به عروس خانم‌های محترم و زیبا، قصد داریم در این مقاله شما را برای داشتن یک دسته گل عروس شیک و خاص راهنمایی کنیم تا نظر همه را به خود جلب کنید، پس حتما تا پایان مقاله همراه ما باشید.

دسته گل عروس مصنوعی یا طبیعی

ممکن است برخی عروس خانم‌ها تمایل به استفاده از گل مصنوعی برای دسته گل عروسیشان را داشته باشند، این کاملا به میل و سلیقه شما بستگی دارد؛ اما استفاده از گل‌های طبیعی با عطر و شادی‌ای که به شما می‌بخشند، می‌تواند حس بهتری را در شما به وجود آورده و همچنین استفاده از گل‌های طبیعی باعث کاهش اضطراب هم می‌شوند.

البته برای خرید دسته گل عروس مصنوعی یا طبیعی به مدت زمان برگزاری مراسم عروسی‌تان هم توجه کنید. اگر مدت زمان مراسم جشنِ شما طولانی باشد، گل‌ِ طبیعی ممکن است دچار پژمردگی شود، پس به مدت زمانِ مراسم و سلیقه‌تان برای انتخاب گل طبیعی یا مصنوعی توجه کنید.

انتخاب دسته گل عروس خاص - انگور

۴ نکته برای انتخاب دسته گل عروس خاص

  1. دسته گلتان را با توجه به لباس عروستان انتخاب کنید. اما منظور از هماهنگی با لباس عروس چیست؟ به طور مثال اگر از لباس عروسِ سبک کلاسیک استفاده می‌کنید، می‌توانید از دسته گل‌های سبک کلاسیک و گرد استفاده کنید. اگر لباس عروستان از نوع مدل‌های اروپایی و دنباله‌دار است، انتخاب یک دسته گلِ مدرن با تزئین‌های جذاب، مانند دسته گل‌های آبشاری برای شما انتخاب مناسبی خواهد بود.
  2. در انتخاب رنگ گل‌ها با توجه به زمان و فصل برگزاری مراسم دقت کنید. برای داشتن یک دسته گل منحصر به فرد،‌ هارمونی رنگ گل‌ها با فصل بسیار موثر است. برای فصل پاییز، انتخاب گل‌های با تم نارنجی به زیبایی دسته گل عروس و همچنین درخشش عکس‌های شما در فصل پاییز کمک می‌کند. در فصل زمستان انتخاب گل‌های سفید، آبی و نقره‌ای انتخاب جذابی خواهد بود. در فصل بهار دست شما در انتخاب دسته گل عروس باز است. برای این فصل می‌توانید از گل‌های پاستلی رنگ مانند آبی، سبز، صورتی و سفید استفاده کنید و برای فصل تابستان می‌توانید به سراغ رنگ‌های جاندارتر بروید.
  3. کار را به کاردان بسپارید. در انتخاب گلفروش خود برای خرید دسته گل دقت کنید. سعی کنید خواسته خود را از دسته گلتان، سلیقه، مدل و سبک لباس و مراسم‌تان را به او توضیح دهید تا بتواند با سبک و سلیقه شما آشنا شود. گلفروش می‌تواند با توجه به سلیقه شما، مناسب‌ترین تزئین را در دسته گل مراسمتان اجرا کند. البته قبل از تمامی این کارها از کیفیت و دقت او برای واگذاری این کار مطمئن شوید.
  4. به اندازه دسته گل توجه کنید. با توجه به قد و سایز عروس خانم، دسته گلی متناسب با او انتخاب کنید. به طور مثال برای عروس خانم‌های ریز اندام، دسته گل متناسب می‌تواند یک دسته گل جمع و جور باشد یا برای عروس خانم‌های بلند قد می‌توانید دسته گل با سایز بزرگتری انتخاب کنید. دسته گل عروسی نه قرار است کل دستان عروس را بپوشاند نه قرار است که در استایل او گم شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *