ارسال گل به برزیل Brazil

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به برزیل بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور برزیل شریک باشند.

2 روز آینده کد انگور : 12679

باکس گل Rosemary (ارسال گل به برزیل)

3,745,000 تومان
2 روز آینده کد انگور : 12738

سبد گل Alicia (ارسال گل به برزیل)

3,745,000 تومان

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به برزیل

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به برزیل را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

 

 

راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور برزیل

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به برزیل ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور برزیل را به شما اعلام خواهند کرد.

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور برزیل

 

ارسال گل به برزیل از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور مستقر در خارج از ایران سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به برزیل !!

گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای برزیل  پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.