ارسال گل به مصرEgypt

 

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به مصر بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور مصر شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر و یا قیمت مناسب تر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به مصر )

برای تحویل امروز با ما تماس بگیرید 

Send Gifts To Egypt

ارسال گل به مصر - انگور

ارسال گل و هدیه به مصر
  تحویل از فردا

  دسته گل رز قرمز (ارسال به مصر)

  کد انگور: 25173
  9,290,000 تومان
  اطلاعات بیشتر

  امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به مصر

  تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به مصر را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

   

  راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور مصر

  شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به مصر ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور مصر را به شما اعلام خواهند کرد.

   

   

  ارسال گل به ایران   | خرید گل و گیاه 

  راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور مصر

  ارسال گل به مصر از کدام کشور انجام میشود ؟

  با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگور مستقر در مصر سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

  آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به مصر !!

  گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

  چگونه سفارش خود را برای مصر پیگیری کنیم !!

  بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

  ارسال گل و هدیه به مصر برای امروز امکان پذیر هست !!

  بله شما می توانید هم اکنون وارد سایت انگور شوید و نمونه های ارسال برای امروز رو انتخاب کنید به همین راحتی ثبت سفارش کنید