خرید گل و گیاه آپارتمانی🌱

گلخانه آنلاین انگور(خرید گل آپارتمانی) با راه‌اندازی فروش گل و گیاه اینترنتی این امکان را برای دوستداران و علاقه‌مندان گل و گیاه فراهم کرده تا بدون نیاز به رفتن به بازار گل و گیاه، با خرید آنلاین گل آپارتمانی، گیاهان سرحال و شاداب را در محل خود تحویل بگیرید (+ دو ماه مشاوره کاملا رایگان جهت نگهداری به صورت صوتی و تصویری).

  تحویل از فردا

  گلدان سدوم نقره ای (دم الاغی)

  کد انگور: 73885
  365,000 تومان
  تحویل از فردا

  گلدان فیلودندرون شاهزاده پرتقالی

  کد انگور: 34123
  1,580,000 تومان
  از 2 روز آینده

  گلدان کروتون پا کلاغی (سایز 40 – 50 سانتی)

  کد انگور: 41835
  720,000 تومان
  تحویل از فردا

  گیاه آپارتمانی گل سنگ

  کد انگور: 90063
  1,386,000 تومان
  تحویل از امروز

  گیاه آپارتمانی دیفن باخیا (سایز 95 – 85 سانتی متر)

  کد انگور: 38102
  980,000 تومان
  از 3 روز آینده

  گیاه آپارتمانی بابا آدم بلک

  کد انگور: 33803
  4,980,000 تومان
  تحویل از امروز

  گیاه آپارتمانی برگ عبایی

  کد انگور: 38291
  2,780,000 تومان
  از 2 روز آینده

  گلدان دکوراتیو با گیاه سیکاس (گلدان لوکس)

  کد انگور: 75011
  8,950,000 تومان
  تحویل از فردا

  لیراتا با گلدان مصری سایز 3 متری

  کد انگور: 61246
  5,232,000 تومان
  تحویل از فردا

  گیاه آپارتمانی لیندا 4 شاخه (سایز 90 – 100 سانتی)

  کد انگور: 35660
  4,750,000 تومان
  تحویل از فردا

  گلدان بزرگ اگلونما همراه با فیلم (سایز 110 تا 130 سانتی)

  کد انگور: 54024
  6,980,000 تومان
  تحویل از امروز

  گلدان سانسوریا سبز (سایز 100- 110سانتی)

  کد انگور: 33767
  860,000 تومان
  تحویل از امروز

  گلدان آویزی پتوس طلایی ( سایز 30 – 40 سانتی)

  کد انگور: 39428
  320,000 تومان
  تحویل از امروز

  گلدان اسپاتی فیلوم ( 35 -45 سانتی متری )

  کد انگور: 92828
  570,000 تومان
  تحویل از فردا

  بونسایی فیکوس رتوزا بزرگ با گلدان فایبرگلاس لوکس VIP

  کد انگور: 74786
  7,250,000 تومان
  تحویل از فردا

  گلدان دراسنا بلالی سایز بزرگ سه شاخه (150 – 140 سانت)

  کد انگور: 54357
  7,650,000 تومان
  از 2 روز آینده

  گیاه آپارتمانی پاچیرا با تنه بافت (سایز 100 – 120 سانتی )

  کد انگور: 93376
  4,690,000 تومان
  گل و گیاه آپارتمانی (گلدانی) - انگور

  حمام

  گل و گیاه آپارتمانی (گلدانی) - انگور

  اتاق خواب

  گل و گیاه آپارتمانی (گلدانی) - انگور

  فضای داخل

  گل و گیاه آپارتمانی (گلدانی) - انگور

  اتاق نشیمن

  گل و گیاه آپارتمانی (گلدانی) - انگور

  فضای خارج

  گل و گیاه آپارتمانی (گلدانی) - انگور

  بالکن و تراس

  گل و گیاه آپارتمانی (گلدانی) - انگور

  محل کار

  گل و گیاه آپارتمانی (گلدانی) - انگور

  جلوی پنجره

  سفارش آنلاین گل آپارتمانی

  زمانی که تصمیم دارید برای سفارش گیاه آپارتمانی  جدید برای منزل یا محل کار خریداری کنید، حتما به آن به چشم یک موجود زنده در کنار خود نگاه کنید. شرایط مراحل نگهداری (محل زندگی گیاهان) را برای ورود گیاه گلدانی همان دوست جدید که قراره به زودی وارد محل شما شود!! آماده کنید. در واقع بهترین جای ممکن از نظر شرایط براش در نظر بگیرید. سپس از گلخانه آنلاین فروشگاه گل و گیاه انگور او را به خانه خود دعوت کنید.  انگور با راه‌اندازی فروش گل و گیاه اینترنتی و ارسال عکس قبل از ارسال  این موقعیت را برای شما فراهم کرده تا هر کجای دنیا که باشید، بدون نیاز به بیرون رفتن و یا مراجعه به بازار گل و گیاه، آن را به صورت اینترنتی خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرد.

  بازار آنلاین گل و گیاه  | انگور

  گل و گیاه آپارتمانی (گلدانی) - انگور

  خرید گل آپارتمانی

  خرید گل و گیاه آپارتمانی به صورت آنلاین مخصوص خاص پسند ها

  برای خرید گیاه آپارتمانی نکات زیادی را باید مد نظر قرار دهیم. زیرا گیاهان مانند ما جان دارند و شرایط نگهداری هر کدام از آن‌ها منحصر به فرد است. در واقع زمانی که تصمیم میگیریم خرید گل و گیاه انجام دهیم، باید شرایط محیط زندگی خود را نیز بسنجیم. این امر به ما کمک می‌کند تا هنگام خرید گل گیاه آپارتمانی بهترین انتخاب را انجام دهیم. به گونه‌ای که مطمئن شویم گل و گیاه خریداری شده به طور کامل با محیط زندگی ما سازگاری دارد.

  شما تمام اطلاعاتی را که برای سفارش گل و گیاه آپارتمانی نیاز دارید، میتوانید در وب سایت ما پیدا کنید. شناخت و آشنایی با این اطلاعات باعث می‌شود تا شرایط نور و فضای مورد نیاز برای خرید گل و گیاه آپارتمانی را در نظر بگیریم. تمامی این اطلاعات را به همراه تصویر می‌توانید در منوی وبسایت مشاهده نمایید و بهترین انتخاب را انجام دهید.

  خرید گل و گیاه آپارتمانی به عنوان هدیه

  خرید گل و گیاه به عنوان هدیه امر بسیار جذابی است. زیرا با این کار شما هدیه‌ای را به عزیزانتان تقدیم می‌کنید که جان دارد و تا سالیان سال می‌تواند ماندگار بماند. بنابراین خرید گل و گیاه آپارتمانی به عنوان یک هدیه را نیز می‌توانید مد نظر قرار دهید.

  با خرید آنلاین گل و گیاه از وبسایت ما، گیاه انتخابی شما در گلدان‌های زیبا و شکیل برایتان ارسال می‌شود. در واقع پس از خرید هدیه نیازی به تعویض گلدان ندارید و گلدان‌هایی که از وبسایت انگور ارسال می‌شوند، خود به تنهایی زیبا می‌باشند.

  گلدان هدیه‌ی انتخابی شما در سریعترین زمان ممکن به آدرس انتخابی ارسال خواهد شد. در این مواقع تازگی و سلامت گل و گیاه اهمیت فراوانی دارد. وبسایت انگور تازگی و سلامت گلدان را در هنگام ارسال برای شما تضمین می‌کند. همچنین با خرید گل و گیاه آپارتمانی هدیه از سایت ما، کارت پستال با متن دلخواه نیز همراه با گلدان سفارشی شما ارسال خواهد شد.

  دلایل خرید گل و گیاه آپارتمانی چیست؟

  یکی از دلایلی که ما را به خرید گل و گیاه آپارتمانی ترغیب می‌کند، شرایط نگهداری آن‌ها در فضای بسته مثل آپارتمان می‌باشد. همچنین گل‌های آپارتمانی با رنگ‌های ویژه‌ی خود ظاهر زیبایی را به خانه‌ی ما هدیه می‌دهند. برخی دیگر از گیاهان آپارتمانی نیز باعث تصفیه‌ی هوا و انتشار انرژی‌های مثبت در منزل می‌شوند.

  برخی از گیاهان همیشه سبز آپارتمانی عبارتند از ساکولنت، انواع کاکتوس‌ها، سانسوریا و… که این گیاهان را می‌توان در محیط‌های مختلف مانند محل کار، ادارات، رستوران‌ها، آرایشگاه‌ها و… قرار داد تا نمای بسیار زیبایی را به دکوراسیون محیط ما ببخشند.

  در میان گیاهان آپارتمانی آن دسته از گیاهانی که ماندگاری بیشتر و شرایط نگهداری آسان تری دارند، محبوب تر می‌باشند. کاکتوس و ساکولنت‌ها از این دسته گیاهان محبوب بوده و به تصفیه‌ی‌ هوا نیز در محیط زندگی ما کمک می‌کنند.

   

  خرید گیاه آپارتمانی از سایت انگور چه مزیتی دارد؟

  برای این که ماندگاری گل و گیاه‌های آپارتمانی بیشتر باشد، بهتر است هر نوع گیاه را در گلدان و خاک مخصوص به خود قرار دهیم. ما در اینجا این کار را برای شما انجام می‌دهیم و با توجه به انتخاب شما هر گلی را در خاک و گلدانی قرار می‌دهیم که شما بتوانید تا مدت‌ها از گیاه مورد علاقه‌ی خود در منزل مراقبت کنید.

  البته باید توجه داشته باشید که مواد مغذی موجود در خاک گلدان خریداری شده تنها تا چند ماه ماندگاری دارند و بعدها شما باید با کود و مواد مغذی مناسب خاک گلدان و گیاه خود را تقویت کنید. همچنین برای اینکه نیازی به تعویض خاک گلدان نباشد، شما می‌توانید از کود‌های محلول در آب استفاده نمایید تا در هنگام آبیاری تمامی مواد مغذی به ریشه‌ی گیاه شما برسد. برای یادگیری نحوه‌ی صحیح نگهداری از گیاهان آپارتمانی باید اطلاعات کافی را پس از خرید کسب نمایید.

  گاهی اوقات تصور عموم مردم بر این است که برای خریدگیاه آپارتمانی باید هزینه‌ی بالایی را پرداخت کنند اما واقعیت جور دیگری است. گیاهان آپارتمانی از آنجایی که باید در محیط بسته نگه داری شوند باید قیمت مناسبی داشته باشند تا اکثر اقشار جامعه بتوانند این گیاهان را برای منزل یا محیط کار خود خریداری نمایند. البته در این میان گیاهان کمیاب و گران قیمت هم وجود دارند اما عموماً گل‌ها و گیاهان آپارتمانی با قیمت مناسبی به دست مصرف کنندگان می‌رسند.

  ارسال گل و گیاه 

  سفارش گل از واتس اپ

  گیاهان آپارتمانی لوکس

  شما می توانید از میان نمونه گیاهان آپارتمانی لوکس، خاص و کمیاب موجود در سایت انگور انتخاب کنید که در بازه زمانی دو الی 4 روزه به شما تحویل داده میشود. همچنین در صورت نیاز می توانید نام گل ( حتی عکس گل ) مورد نظر خود را برای ما در واتساپ ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما فراهم کنیم.

  انگور مرکز گل و گیاه در ایران ، زیباترین گلهای آپارتمانی و فضایی سبز ، گیاهان آپارتمانی لوکس ، گل آپارتمانی مقاوم ، خرید گل و گیاه اپارتمانی در تهران

  خرید گل آپارتمانی برای هدیه | گلدان هدیه

  شما می توانید در سایت انگور، گل آپارتمانی برای تهران، کرج ، اصفهان ، شیراز ، رشت ، ساری ، ارومیه انتخاب کنید. گل فروشی آنلاین انگور توسط پیک اختصاصی انگور گل ها را به آدرس شما ارسال می کند.

   

  قیمت گل و گلدان

  قیمت انواع گلدان با گل های آپارتمانی طبیعی همراه با عکس و سایز بندی همراه با ارسال و تحویل در محل + مشاوره رایگان از مختصص گیاه پزشکی انگور

  بازار گل و گیاه آنلاین انگور   | مشاوره تخصصی گل و گیاه آپارتمانی

  عکس انواع گل آپارتمانی همراه با قیمت ، عکس گل آپارتمانی لوکس ، گیاهان آپارتمانی مقاوم ، سایه دوست ، برگ پهن ، همراه با نام علمی و فارسی انواع گیاهان

  گلخانه آنلاین گل و گیاه کرج 🎍

  خرید و سفارش اینترنتی  انواع گلهای آپارتمانی و گلدانی در کرج تحویل گل گلدانی ، آپارتمانی  و هدیه در تاریخ و ساعت مورد نظر شما در شهر کرج گلخانه آنلاین گل و گیاه کرج با کمال میل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و همراهان گرامی است. با مشاوره رایگان خرید گیاهان آپارتمانی در کرج

  خرید گل آپارتمانی در اصفهان🎍

  خرید و سفارش اینترنتی  انواع گلهای آپارتمانی و گلدانی در اصفهان تحویل گل گلدانی ، آپارتمانی  و هدیه در تاریخ و ساعت مورد نظر شما در شهر اصفهان گلخانه آنلاین گل و گیاه اصفهان با کمال میل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و همراهان گرامی است. با مشاوره رایگان

  گلخانه آنلاین گل و گیاه تهران🎍

  خرید و سفارش اینترنتی  انواع گلهای آپارتمانی (گلدانی) و باغچه در تهران تحویل گل گلدانی ، آپارتمانی  و هدیه در تاریخ و ساعت مورد نظر شما در شهر تهران گلخانه آنلاین گیاه و گل تهران با کمال میل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و همراهان گرامی است. با مشاوره رایگان خرید گیاهان آپارتمانی در تهران

  گلخانه آنلاین  در شیراز 🎍

  خرید و سفارش اینترنتی  انواع گلهای آپارتمانی (گلدانی ) و باغچه در شیراز تحویل گل گلدانی ، آپارتمانی  و هدیه در تاریخ و ساعت مورد نظر شما در شهر شیراز گلخانه آنلاین گیاه و گل شیراز با کمال میل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و همراهان گرامی است. با مشاوره رایگان

  اولین قدمی که باید قبل از خرید گل آپارتمانی داشته باشم، چیست؟

  محیطی که قصد دارید گیاه خود را قرار دهید، بررسی نمایید. آیا نور کافی در آن فضا وجود دارد یا خیر. فضای مورد نیاز گیاه را از نظر ارتفاع اندازه بگیرید تا زمانی که گیاه رشد کرد، فضای زیادی داشته باشد. در غیر اینصورت مجبور می شوید که گیاه را جابجا کنید. گیاهان دوست دارند به فضای خود عادت کنند و در آنجا بمانند.

  چگونه یک گیاه آپارتمانی مناسب انتخاب کنم؟

  اگر به تازگی میخواهید به پرورش گل و گیاه بپردازید، گیاهان با مراقبت آسان را انتخاب کنید. اگر زیاد سفر می کنید، باید گیاهانی را انتخاب کنید که به مراقبت و آبیاری زیادی نیاز ندارند. اگر گیاهی برای محل کار خود میخواهید، از دسته گیاهان آپارتمانی مقاوم انتخاب کنید که نیاز به مراقبت زیاد مثل کوددهی و آفت کشی نیز نداشته باشند وحشرات را جذب نکند. اگر حیوان خانگی دارید، مراقب گیاهان سمی باشید.

  چه گیاهانی برای نگهداری در آپارتمان مناسب تر هستند؟

  نگهداری از گیاهان به عشق و توجه نیاز دارد اما بعضی از انها مراقبت بیشتری می‌خواهند. گیاهانی مناسب آپارتمان هستند که نیاز به مراقبت و نگهداری زیادی نداشته باشند و نسبت به گیاهان دیگرمقاوم تر باشند. این گیاهان باید در مقابل عوامل محیطی مانند کم آبی و نور کم مقاوم باشند. اما در عین حال همیشه باطراوت و شاداب باشند. مانند: سانسوریا و زاموفیلیا.

  آیا خرید اینترنتی گل و گیاه روشی امن و قابل اعتماد است؟

  گلفروشی آنلاین انگور گیاهان شما سالم و زیبا درب منزل تحویل می‌دهد. در مورد گیاهان گلدار که به صورت آنلاین خریداری می‌شوند، ممکن است در هنگام تحویل در فصل رشد خود نباشند، بنابراین اگر به نظر می رسد هنوز شکوفا نشده اند نگران نباشید.

  در کنار خرید گل و گیاه چه خدمات دیگری به من داده می‌شود؟

  گل فروشی آنلاین انگور امکانی را فراهم نموده است که در کنار خرید گل و گیاه آپارتمانی، هر آنچه که نیاز یک گیاه می‌باشد را سفارش دهید. خرید انواع گلدان، خاک و کود گیاهی، ابزار باغبانی، خدمات تعویض گلدان و مشاوره در منزل از جمله خدماتی است که برای شما فراهم شده است. همچنین اگر برای مناسبتی میخواهید به دوست خود گیاهی هدیه دهید، می‌توانید در کنار آن، کتاب هم سفارش دهید.

  لینک های برای دست رسی راحت تر شما
  خرید تاج گل ترحیم      | خرید گیاه آپارتمانی   | خرید گلدان دکوراتیو   |  گل ارزان    | ارسال فوری گل