ارسال گل و هدیه به ایتالیا Italy  (تحویل گل در سراسر ایتالیا)

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به ایتالیا  بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور بریتانیا شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر و یا قیمت مناسب تر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به ایتالیا)

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به Italy

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن جهت ارسال گل به Italy  را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.

لیست راهایی پرداختی برای ارسال گل به Italy

پرداخت از طریق پی پال ، کارت های عضوشتاب ایران ،  کارت های بانکی بین المللی

ارزهای قابل پرداخت برای خرید گل در Italy

دلار ، پوند ، ریال (ایران) ، لیره ، بیت کوین ، پزو ،یورو ، دینار و …

ارسال گل به شهرهای ایتالیا

ارسال گل طبیعی به تمامی شهرهای کشور ایتالیا کلمات کلیدی برای ارسال گل به بریتانیا (خرید گل در ایتالیا ، ارسال گل به کشور ایتالیا ، راهنمای خرید گل و هدیه در ایتالیا ، گل طبیعی و مصنوعی در کشور ایتالیا ، خرید باکس گل در بریتانیا ، سفارش دسته گل در ایتالیا ، تاج گل تسلیت و تبریک برای ایتالیا ، گل ارزان در ایتالیا ، سفارش گل VIP  و لاکچری در کشور ایتالیا ، ارسال فوری گل به ایتالیا )

راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور ایتالیا

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به ایتالیا ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور ایتالیا را به شما اعلام خواهند کرد.

 

پشیبانی 24 ساعته انگور 

راهنما:سوالات رایج در ارسال گل به کشور ایتالیا

 

ارسال گل به ایتالیا از کدام کشور انجام میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر بین الملل گل فروشی انگورمستقر در ایتالیا سفارش شما را با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از طریق شعب خودانجام خواهد داد.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به ایتالیا !!

گل فروشی انلاین انگور، طراوت و تازگی گل های ارسالی را تضمین می کند.

چگونه سفارش خود را برای ایتالیا پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور، یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد. شما می توانید کد مورد نظر را داخل سایت وارد کرده و وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

 

ارسال گل به سایر کشورها