خرید از ایران  (تمامی فروشگاه های اینترنتی مجاز در ایران ) با (پی پال  PayPal – ویزا کارت و مستر کارت)

 

سایت انگور (گلفروشی آنلاین) برای عزیزانی که خارج از ایران هستند و به حسابهای بانکی داخل ایران دسترسی ندارند این امکان را فراهم کرده تا بتوانند از سایت اینترنتی دیجی کالا هدیه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق پی پال – مستر کارت یا ویزاکارت  پرداخت مربوطه را انجام دهند.

راهنما :  درخواست خرید از ایران با پی پال

برای خرید از فروشگاه های اینترنتی ایران ابتدا محصول خود  را از سایت های فروشگاه آنلاین  انتخاب کرده و سپس از طریق  یکی از شماره های  زیر، مشخصات کالا را  در واتس اپ برای ما ارسال فرمایید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ خواهند داد و شما را از روند کار و هزینه های مربوطه مطلع خواهند کرد.

شماره واتس آپ جهت خرید خارج از کشور از دیجی کالا  : 00989104198492

شماره دفتر اروپا :   00447582307123

خرید از کالا از ایران با پی پال چه مدت زمان طول میکشد تا انجام شود ؟

بعد از ثبت نهایی درخواست شما ، معمولا  بین 2 الی 8 ساعت بسته به سفارش شما زمان برای این کار لازم است. ساعت کاری دفتر ایران برای خرید از ایران  9 صبح الی 6 بعدالظهر بوده  اما دریافت درخواست شما محدودیت زمانی ندارد شما هر کجای دنیا که باشید می توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

شرایط خرید از فروشگاه های اینترنتی ایران  با پی پال (دلار – یورو – پوند و …)

درخواست کننده از دو روش برای ثبت سفارش خود می تواند استفاده نماید:

1 – محصول خود را انتخاب کرده و  ثبت خود را انجام دهد سپس اطلاعات پنل کاربری دیجی کالا را برای ما ارسال نماید تا توسط انگور پرداخت انجام شود.

2- اطلاعات لازم را برای ما ارسال کند، بعد از ثبت سفارش توسط انگور، اطلاعات پنل برای شما ارسال خواهد شد. شما می توانید از طریق پنل کاربری خود پیگیری کالای خود  را انجام دهید.

توجه داشته باشید انگور هیچ گونه مسولیتی در قبال محصولات سایر فروشگاه های اینترنتی نداشته و فقط کار پرداخت را انجام  خواهد داد .شخص سفارش دهنده از طریق پنل کاربری  خود در سایت که محصول درآن خریداری شد  می تواند کلیه پیگیریهای لازم را انجام دهد.

هزینه خرید از ایران با پی پال (دلار ، یورو ، پوند و…)

انگور با ارائه خدمات جدید به عزیزان و دوستان خارج از ایران این امکان را فراهم کرده تا بتوانند محصولات دلخواه خود را از سایت های ایرانی (معتبر و دارای مجوز های لازم) انتخاب و هزینه های آنرا  با پی پال ، مستر کارت یا ویزا کارت پرداخت نمایند.

شما هر جای دنیا که باشید می توانید برای عزیزان خود در ایران هدیه ارسال کنید.

خدمات اصلی سایت انگور ارائه انواع گل و گیاه طبیعی به همراه هدیه می باشد.

ارسال گل و هدیه به ایران
  تحویل فردا

  باکس گل گرشین

  5,146,000 تومان
  تحویل امروز

  باکس گل دلناز

  4,459,000 تومان