ارسال گل و هدیه به امریکا (به تمام ایالت ها)

تیم انگور امکاناتی را برای عزیزانی که مایل هستند دسته گل انتخابی خود را به کشور امریکا بفرستند  فراهم نموده تا بتوانند از فاصله دور نیز در غم و شادی عزیزانشان در کشور امریکا شریک باشند.

برای درخواست طرح های بیشتر با ما در تماس باشید (جهت ارسال گل و هدیه به امریکا )

Send Flower and Gift To USA From Iran And World

ارسال گل به امریکا
ارسال گل به امریکا
  • ارسال گل به امریکا
  • ارسال کیک و شکلات به امریکا
  • ارسال هدیه به امریکا

امکانات پرداخت انگور برای ارسال گل به امریکا

تیم انگور تمامی راهای پرداخت امن (ریالی و ارزی) جهت ارسال گل به امریکا را فراهم نموده تا  مشتریان گرامی بتوانند با خیالی آسوده و در اسرع وقت سفارش خود را به دست  عزیزانشان  برسانند.  

ارسال گل به خارج  | ارسال گل به ایران 

ارسال گل به شهرها و ایالت های امریکا 

راهنمایی خرید و ارسال گل به کشور امریکا

شما می توانید از بین نمونه های موجود در سایت انگور  برای ارسال به امریکا ، دسته گل مورد نظر خود را انتخاب کرده و درصورتی که نمونه های موجود مورد پسند شما نبودند از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید، لطفا توجه داشته باشد که سفارش  شما طی مدت 2 الی 3 روز کاری ( بر اساس روش ارسالی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده اید ) تحویل داده خواهد شد، پیشنهاد می شود برای سفارش گل در روزهای خاص مانند کریسمس، ولنتاین ، روز مادر و …  زودتر اقدام نمایید. قبل از ارسال، همکاران ما زمان تحویل  در کشور امریکا را به شما اعلام خواهند کرد.

کلمات کلیدی ارسال گل به کشور امریکا (سفارش گل در امریکا  ، ارسال کادو  از ایران به امریکا ، خرید گل با پی پال، مستر کارت، ویزا کارت در امریکا ، خرید دلاری در کشور امریکا ، ارسال گل، کادو ، هدیه به عزیزانمان در امریکا ، درخواست خرید از امریکا ، گلفروشی آنلاین امریکا usa ، گلفروشی VIP ، خرید باکس گل در امریکا ، سفارش اینترنتی سبد و تاج گل در امریکا ، ارسال گل طبیعی به سراسر امریکا ، خرید گل  طبیعی در امریکا ، ارسال گل از ایران به امریکا  ارسال گل از خارج به امریکا  از طریق پرداخت دلاری ، یورو ، پوند و … با پی پال و بانک بین المللی  ، تحویل امروز گل در امریکا)

ارسال گل به خارج

 

ارسال گل به امریکا از کدوم شهر یا کشور ارسال میشود ؟

با توجه به اینکه گل طبیعی قابلیت ارسال از راه دور را ندارد ، دفتر گل فروشی بین المللی انگور مستقر در امریکا سفارش شما را  با توجه به آدرسی که ثبت کرده اید از نزدیک ترین شعب خود  ارسال می نماید.

آیا گل طبیعی پژمرده نمیشود هنگام ارسال به امریکا !!

بعد اتمام کار ترئین گل یا هدیه نهایت 2 ساعت بعد دست گیرنده میرسد و هیچ گونه مشکلی برای گل پیش نمیاد

چگونه سفارش خود را برای امریکا پیگیری کنیم !!

بعد از ثبت سفارش از طریق سایت انگور یک کد پیگیری برای شما ارسال میگرد از طریق کد می توانید داخل سایت انگور وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.

هزینه ارسال گل به امریکا چه قدر هست؟

هزنیه ارسال رایگان میباشد

ارسال گل به امریکا چه قدر زمان می برد؟

بستگی به انتخاب شما دارد حداقل بازه زمانی 1 الی 3 روز کاری